Výsledky fotbalových soutěží _19. kolo

Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 8/2014, vloženo dne 28.04.2014

[Stálý odkaz na článek]

Okresní přebor muži
19.kolo:
Sloup-Jedovnice 2:1 (0:1), Bezděk 2 - Vintr, Černá Hora-Drnovice 4:1 (2:0), Honsnejman 2, Koupý, Tatíček - Španěl, Rudice-Vysočany 3:2 (2:0), Matuška Jan st. 2, Konečný - Kala, Torda, Vilémovice-Olomučany 4:0 (1:0), Eliáš, Maroši, Pernica, Skalický, Vavřinec-Olešnice 0:1 (0:1) - Kubíček, Kořenec-Kotvrdovice 3:1 (1:0), Barák, Meluzín, Ševčík Petr - Hloušek, ČK: Fober Martin (Kot.), Šošůvka-Lipůvka 4:1 (2:1), Doležel 2, Knődl, Sehnal - Vlasák.
*1.*Černá Hora*18*13*4*1*47:16*43*
*2.*Šošůvka*18*13*1*4*50:28*40*
*3.*Lipůvka*18*12*2*4*59:25*38*
*4.*Vilémovice*18*11*3*4*66:37*36*
*5.*Kořenec*18*10*3*5*42:33*33*
*6.*Vysočany*18*8*3*7*51:37*27*
*7.*Jedovnice*18*8*3*7*39:29*27*
*8.*Sloup*18*6*6*6*33:44*24*
*9.*Olešnice*18*6*2*10*20:27*20*
*10.*Vavřinec*18*6*1*11*35:41*19*
*11.*Rudice*18*5*3*10*37:57*18*
*12.*Olomučany*18*4*3*11*27:51*15*
*13.*Kotvrdovice*18*4*1*13*23:67*13*
*14.*Drnovice*18*2*1*15*25:62*7*
Kanonýři: 25 - Pernica Marek (Vilémovice), 22 - Macko Michal (Lipůvka), 15 - Meluzín Josef (Kořenec), Pernica Viktor (Jedovnice).

III.třída muži
19.kolo:
Lažany-Vranová 2:1 (1:1), Ill, Repík - Krčil, Svitávka-Ráječko B 2:1 (2:0), Novák, Zoubek - Prokop, Vísky-Ostrov 1:1 (0:1), Stark - Gryc, Velké Opatovice-Skalice n.Svitavou 1:0 (0:0), Ostřížek, ČK: Pokorný Marek (S), Knínice-Letovice 3:4 (1:1), Jurka, Strachoň, Tesař - Bednář 2, Kaderka 2, Kunštát B - Benešov nehráno, hosté se nedostavili, Adamov-Lysice 4:1 (3:1), Malásek 2, Dáňa, Hrazdíra - Bělehrádek.
*1.*Svitávka*18*11*2*5*52:26*35*
*2.*Kunštát B*17*11*2*4*51:31*35*
*3.*Skalice n.Svitavou*18*10*3*5*39:26*33*
*4.*Letovice*18*10*2*6*57:37*32*
*5.*Adamov*18*10*2*6*54:40*32*
*6.*Vísky*18*10*2*6*50:44*32*
*7.*Ráječko B*18*8*3*7*43:43*27*
*8.*Vranová*18*7*4*7*49:47*25*
*9.*Knínice*18*7*2*9*42:38*23*
*10.*Velké Opatovice*18*7*2*9*31:41*23*
*11.*Ostrov*18*6*4*8*35:32*22*
*12.*Lažany*18*5*5*8*27:39*20*
*13.*Benešov*17*3*3*11*36:60*12*
*14.*Lysice*18*1*2*15*15:77*5*
Kanonýři: 20 - Krčil Roman (Vranová), Přikryl Tomáš (Vísky), 18 - Štafa Tomáš (Ráječko B), 16 - Kaderka Michal (Letovice).

IV. třída muži
19.kolo:
Voděrady-Jedovnice B 3:5 (1:3), Boček 3 - Nejezchleb 2, Pešička, Slouka, Šot, Svitávka B-Lažánky 1:1 (0:0), Krejčíř - Musil, Bořitov B-Cetkovice 1:2 (1:1), Mareček - Letfus 2, Vilémovice B-Skalice n.Svitavou B 4:0 (1:0), Kašpárek, Kučera, Skalický, Vondráček, Vavřinec B-Lomnice 5:2 (2:1), Hudec 3, Kočí, Zmeko - Straka, Žilka, Kořenec B-Doubravice B 3:2 (1:0), Hlubinka, Vašek, Vondál - Musil, Sáňka Josef st., Boskovice B-Lipůvka B 4:2 (1:0), Valenta 2, Odehnal, Oujezdský - Kotásek, Skovajsa ČK: Hlubinka (K).
*1.*Boskovice B*18*12*4*2*61:27*40*
*2.*Bořitov B*18*10*5*3*54:33*35*
*3.*Vavřinec B*18*10*3*5*49:28*33*
*4.*Doubravice B*18*10*3*5*58:38*33*
*5.*Jedovnice B*18*9*3*6*66:40*30*
*6.*Cetkovice*18*9*3*6*57:42*30*
*7.*Svitávka B*18*8*4*6*52:41*28*
*8.*Voděrady*18*9*1*8*45:53*28*
*9.*Lipůvka B*18*8*3*7*46:47*27*
*10.*Lažánky*18*5*4*9*40:50*19*
*11.*Skalice n.Svitavou B*18*6*1*11*33:58*19*
*12.*Kořenec B*17*3*4*10*26:61*13*
*13.*Vilémovice B*18*3*1*14*27:65*10*
*14.*Lomnice*17*1*5*11*19:50*8*
Kanonýři: 24 - Pešička Jakub (Jedovnice B), 21 - Sáňka Josef st. (Doubravice B), 20 - Hudec Marek (Vavřinec B).

II. třída - OP dorost, sk. A
14.kolo:
Svitávka-Kotvrdovice 3:0 (2:0), Dvořáček, Peterka, Prudký, Olomučany-Lipůvka 2:2 (1:1), Kroutil, Staněk - Bohatec, Fuksa, Drnovice-Rájec-Jestřebí 2:3 (0:2), Müller, Šmerda - Burgr, Kunc, Sedláček, ČK: Dvořák Kamil (R), Sloup/Šošůvka-Černá Hora/Bořitov 2:7 (0:3), Trtílek, Vyklický - Bawi Van 2, Machorek 2, Modrák 2, Svoboda.
*1.*Rájec-Jestřebí*14*13*1*0*97:16*40*
*2.*Drnovice*14*10*0*4*41:32*30*
*3.*Lipůvka*14*7*2*5*47:34*23*
*4.*Černá Hora/Bořitov*14*7*1*6*60:41*22*
*5.*Sloup/Šošůvka*14*6*0*8*56:55*18*
*6.*Svitávka*14*5*1*8*44:55*16*
*7.*Kotvrdovice*14*5*0*9*44:48*15*
*8.*Olomučany*14*0*1*13*13:121*1*
Kanonýři: 24 - Bawi Van (Černá Hora/Bořitov), Sedláček Petr (Rájec-Jestřebí), 22 - Kunc David (Rájec-Jestřebí), 17 - Dvořák Kamil (Rájec-Jestřebí).

II. třída - OP dorost, sk.B
14.kolo:
Voděrady-Kunštát/Lysice 1:5 (0:3), Kudláček - Danác 2, Krása, Schiler, Tenora, Olešnice-Letovice 2:7 (1:3), Ševčík 2 - Foler 3, Fidler 2, Macének, Stejskal, Knínice-Cetkovice 2:9 (0:3), Korčák, Ščudla - Sychra 4, Hanák 3, Horák, Šmíd, Vísky-Velké Opatovice 1:2 (1:0) Přikryl Lukáš - nehlášeno.
*1.*Cetkovice*14*13*1*0*76:23*40*
*2.*Letovice*14*9*2*3*62:29*29*
*3.*Velké Opatovice*14*7*3*4*39:29*24*
*4.*Voděrady*14*7*2*5*50:31*23*
*5.*Kunštát/Lysice*14*5*2*7*44:36*17*
*6.*Vísky*14*4*1*9*28:57*13*
*7.*Knínice*14*2*3*9*28:76*9*
*8.*Olešnice*14*2*0*12*37:83*6*
Kanonýři: 20 - Páral David (Voděrady), 19 - Horák Jan (Cetkovice), 16 - Sychra Tomáš (Cetkovice), Šmíd Zbyněk (Cetkovice).

Okresní přebor starší žáci 10+1
14.kolo:
Svitávka-Olešnice 1:5 (0:2), Bednář - Dostál 2, Kovář, Sýs, Vítek, Knínice-Velké Opatovice 2:1 (1:1), Oliva, Trmač - Schnich, Sloup/Vysočany-Lipovec 2:3 (1:2), Buráň, Dinga - Kosek 2, Štěpaník.
*1.*Knínice*12*10*1*1*48:12*31*
*2.*Olešnice*12*9*0*3*57:19*27*
*3.*Letovice*12*6*1*5*31:33*19*
*4.*Velké Opatovice*12*5*3*4*28:25*18*
*5.*Lipovec*12*4*2*6*25:24*14*
*6.*Svitávka*12*2*3*7*23:51*9*
*7.*Sloup/Vysočany*12*0*2*10*14:62*2*
Kanonýři: 18 - Pokorný Miloš (Letovice), 17 - Lajšner Matěj (Knínice), 15 - Dostál Lukáš (Olešnice).

Okresní přebor starší žáci 7+1
13.kolo:
Kotvrdovice-Vísky 14:2 (5:1), Kocour 5, Nejezchleb 3, Hradil 2, Vančura 2, Krátký, Kunc - Kristlík 2, Olomučany-Černá Hora/Bořitov 3:5 (1:3), Beránek 2, Kroutil - Fanta 3, Vladík 2, Ráječko-Drnovice/Voděrady 1:1 (1:1), Fojt - Opluštil.
*1.*Kotvrdovice*13*10*2*1*77:20*32*
*2.*Černá Hora/Bořitov*13*8*2*3*64:26*26*
*3.*Olomučany*13*6*3*4*54:31*21*
*4.*Drnovice/Voděrady*13*4*6*3*35:31*18*
*5.*Ráječko*13*3*2*8*31:54*11*
*6.*Vísky*13*0*1*12*7:106*1*
Kanonýři: 23 - Kroutil Jiří (Olomučany), 21 - Kocour Vojtěch (Kotvrdovice), Vladík Matěj (Černá Hora/Bořitov), 17 - Souček Jan (Ráječko), Vančura Tomáš (Kotvrdovice).

OP mladší žáci 7+1
15.kolo:
Lipůvka-Šošůvka 17:0 (14:0), Tichý 4, Ševčík 4, Kotek 3, Švaňhal 3, Jelínek 2, Ševčík, Olešnice/Kunštát B-Adamov 8:2 (3:2), Kleveta 2, Kleveta 2, Bláha, Konečný, Konopáč, Petrželka - Bavlnka, Kos, Olešnice/Kunštát A-Rudice 5:9 (2:3), Janků 2, Štěrba 2, Novotný - Matuška 3, Štěpánek 3, Martinásek, Tatar, Zouhar.
*1.*Boskovice B*11*9*2*0*111:10*29*
*2.*Olešnice/Kunštát A*12*9*2*1*111:27*29*
*3.*Rudice*12*8*3*1*91:19*27*
*4.*Olešnice/Kunštát B*12*8*0*4*106:32*24*
*5.*Lipůvka*12*5*2*5*67:35*17*
*6.*Olomučany*12*5*1*6*72:63*16*
*7.*Adamov*13*4*3*6*74:59*15*
*8.*Cetkovice*12*4*1*7*35:56*13*
*9.*Benešov/Kořenec*11*1*0*10*14:115*3*
*10.*Šošůvka*13*0*0*13*4:269*0*
Kanonýři: 25 - Magda Michal (Rudice), 23 - Švaňhal Martin (Lipůvka), 22 - Novotný Tomáš (Olešnice/Kunštát A).

Starší přípravka 5+1
11.kolo:
Lipůvka-Svitávka 7:4 (4:2), Valenda 4, Jelínek 2, Prudík - Hanák 2, Bednář, Valoušek, Svitávka-Letovice 2:8 (1:3), Hanák, Šebesta - Jež 2, Soyma 2, Špidlík 2, Dvořáček, Pelíšek, Lipůvka-Letovice 5:6 (3:4), Valenda 5 - Čapka 3, Dvořáček, Pelíšek, Špidlík, Velké Opatovice-Vysočany/Sloup 4:4 (2:2), Foret, Lichtr, Schnich, Stloukal - Mikulášek 2, Hudec, Svoboda, Knínice-Lipovec 3:8 (1:4), Tlustý 2, Zatloukal - Zouhar 8, Velké Opatovice-Lipovec 3:9 (1:4), Foret, Hader, Lysoněk - Zouhar 7, Zouhar 2, Knínice-Vysočany/Sloup 5:6 (2:3), Lexman 2, Přikryl, Tlustý, Zatloukal - Mikulášek 5, Hudec, Jedovnice-Rájec-Jestřebí 1:9 (0:6), Dvořák - Fojt 3, Dankovský 2, Kala, Kuchař, Ševčík, Šváb, Adamov-Ráječko 3:5 (0:1), Janoušek, Kos, Poláček - Souček 5, Jedovnice-Ráječko 4:8 (3:6), Dvořák 4 - Souček 4, Šindelář 2, Maša, Palacký, Adamov-Rájec-Jestřebí 3:5 (2:3), Hloušek, Janoušek, Prudík - Dankovský 2, Fojt 2, Šváb, Blansko A-Boskovice 5:2 (3:0), Crhonek 2, Kupka, Slanina, Ťoupek - Fojt, Kocůrek, Blansko B-Voděrady 7:2 (4:1), Dujka 2, Farník, Farník, Mokrý, Pernica, Šebela - Opluštil, Švancara, Blansko A-Voděrady 16:1 (9:0), Crhonek 6, Lůdl 5, Slanina 2, Ťoupek 2, Odehnal - Tersch, Blansko B-Boskovice 2:17 (0:7), Mokrý 2 - Čejka 6, Marek 4, Kocůrek 3, Svoboda 3, Bohatec.
*1.*Blansko A*21*18*1*2*253:47*55*
*2.*Blansko B*21*15*2*4*156:60*47*
*3.*Kunštát/Olešnice*17*15*1*1*198:59*46*
*4.*Rájec-Jestřebí*20*15*0*5*139:60*45*
*5.*Ráječko*20*14*2*4*149:76*44*
*6.*Adamov*20*14*0*6*136:82*42*
*7.*Lipovec*20*12*0*8*126:123*36*
*8.*Letovice*20*10*2*8*119:101*32*
*9.*Boskovice*18*10*2*6*122:105*32*
*10.*Jedovnice*19*9*1*9*112:114*28*
*11.*Drnovice*18*7*0*11*86:127*21*
*12.*Vysočany/Sloup*20*5*1*14*78:189*16*
*13.*Lipůvka*20*3*2*15*89:154*11*
*14.*Svitávka*20*3*2*15*73:169*11*
*15.*Velké Opatovice*20*2*3*15*63:179*9*
*16.*Voděrady*18*2*1*15*48:146*7*
*17.*Knínice*20*2*0*18*62:218*6*
Kanonýři: 103 - Crhonek Tomáš (Blansko A), 98 - Zouhar Dominik (Lipovec), 84 - Souček Jan (Ráječko).

Mladší přípravka
8.kolo:
Kunštát/Olešnice-Knínice 19:0 (10:0), Chytrý 6, Motyčka 6, Baňa 3, Koláček 2, Šínová 2, Lysice-Benešov/Kořenec 13:5 (7:3), Všianský 5, Kazda 2, Knor, Ochmanský, Špaček, Šulc, Ščučka, Živný - Grepl 4, Koudelka, Kunštát/Olešnice-Benešov/Kořenec 12:2 (6:1), Chytrý 4, Motyčka 4, Baňa 3, Votřel - Grepl, Vondál, Lysice-Knínice 11:3 (7:2), Všianský 7, Knor 3, Kazda - Kaderka 2, Buryška, Blansko A-Jedovnice 9:2 (6:2), Liška 4, Nejezchleb 2, Kovařák, Kovář, Polách - Hrivík 2, Blansko B-Adamov 6:9 (4:5), Souček 4, Nippert, Soušek - Skoumal 4, Polzer 3, Krátký, Malásek, Blansko A-Adamov 7:4 (3:1), Kovařík 2, Kovář 2, Liška, Müller, Polách - Polzer 3, Skoumal, Blansko B-Jedovnice 5:11 (1:6), Brázda 3, Souček 2 - Hrivík 5, Zouhar 5, Kosorin, Svitávka-Letovice 7:12 (6:6), Valošek 3, Bárta 2, Fiala, Vybíhalová - Jež 4, Šamšula 4, Kalasová 2, Hejl, Turalík.
*1.*Kunštát/Olešnice*14*14*0*0*203:39*42*
*2.*Blansko A*14*13*0*1*211:54*39*
*3.*Boskovice B*12*9*0*3*165:87*27*
*4.*Adamov*14*9*0*5*114:71*27*
*5.*Lysice*14*9*0*5*125:109*27*
*6.*Boskovice A*12*8*0*4*101:73*24*
*7.*Jedovnice*14*6*0*8*108:100*18*
*8.*Rájec-Jestřebí*12*6*0*6*97:96*18*
*9.*Benešov/Kořenec*14*6*0*8*89:115*18*
*10.*Svitávka*13*3*0*10*55:166*9*
*11.*Knínice*14*2*0*12*40:176*6*
*12.*Letovice*1*1*0*0*12:7*3*
*13.*Blansko B*14*1*0*13*55:152*3*
*14.*Ostrov*12*0*0*12*17:147*0*
Kanonýři: 89 - Čejka František (Boskovice B), 67 - Grepl Roman (Benešov/Kořenec), Málek Lukáš (Rájec-Jestřebí), 65 - Hrivík Šimon (Jedovnice).

Okresní přebor - ženy
13.kolo:
Drnovice-Kohoutovice 0:8 (0:4) - Pokorná 2, Winklerová 2, Mernyová, Srbová, Wridenhőferová, Černá, Kostelec B-Ráječko 6:0 (4:0), Knápková 2, Waltrová 2, Vykopalová, Řezníčková, Medlánky-Lažany 4:1 (4:0), Valková 2, Hanzlová, Kopijevská - Buchtová.
*1.*Medlánky*13*12*1*0*60:15*37*
*2.*Kostelec B*13*7*3*3*51:14*24*
*3.*Lažany*13*7*2*4*32:17*23*
*4.*Kohoutovice*13*5*0*8*20:28*15*
*5.*Ráječko*13*4*1*8*18:48*13*
*6.*Drnovice*13*0*1*12*6:65*1*
Kanonýři: 14 - Kučerová Eva (Medlánky), Waltrová Klára (Kostelec B), 13 - Řezníčková Gabriela (Kostelec B), 10 - Licková Silvie (Medlánky), Valková Kamila (Medlánky), Vykopalová Kristýna (Kostelec B).




Komentáře k článku

Zatím zde není žádný komentář
 

Zobrazit formulář pro přidání komentáře
Schovat formulář na přidání komentáře
*

*

*

Uložit komentář

Podobné články:
Výsledky fotbalových soutěží _14. kolo - ze dne 10.11.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _11. kolo - ze dne 20.10.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _10. kolo - ze dne 13.10.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _8. kolo - ze dne 29.09.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _6. kolo - ze dne 15.09.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _4. kolo - ze dne 01.09.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _2. kolo - ze dne 18.08.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _20. kolo - ze dne 05.05.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _18. kolo - ze dne 22.04.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _16. kolo - ze dne 06.04.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 14. kolo - ze dne 11.11.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 13. kolo - ze dne 04.11.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 11. kolo - ze dne 21.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 10. kolo - ze dne 14.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 9. kolo - ze dne 07.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 8. kolo - ze dne 30.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 7. kolo - ze dne 24.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 6. kolo - ze dne 16.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 5. kolo - ze dne 09.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 3. kolo - ze dne 27.08.2013 (3)

Všechny články z tohoto čísla (8/2014):

Rubrika: Zpravodajství
Boskovičtí rozdělili granty
Kal ohrožoval pitnou vodu
Kapli ozdobily obrazy Křížové cesty
Keře pomohou zpevnit svah
Knihovna má nové osvětlení
Kunštát zabojuje o školní bazén
Nemocnice stabilizuje dětské oddělení
Oplotí letní kino
Podobu parku vyberou i občané
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 17. - 27. 4. 2014
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 24. 4. - 4. 5. 2014
Punkevní jeskyně jsou přístupné vozíčkářům
V Moravském krasu objevili vzácného netopýra
Výhodné počasí umožnilo zemědělcům dříve zasít
Za necelých pět milionů dostaví zimní stadion
Zahájili turistickou sezonu
Zahrají Discoballs
Zloději hrozí za krádeže až osm let
Znovu vyzdobí náměstí

Rubrika: Kultura
Akce Muzea Blansko v květnu 2014
Banzai, Mistře!, vernisáž výstavy Galerie města Blanska
GALERIE TIC_vernisáž_út 22. 4. 2014 v 17.30h_P.O.L.E. * Lucia Papčo * Adéla Sobotková
Jazzový festival Jazznění v klubu Kaštan!
Legenda britského glamrocku Slade na podzim v Brně!
Mick Harvey a The Ministry Of Wolves headlinery brněnského Henry Lee Festu
Parov Stelar Band sa vracia v novembri do Bratislavy!
Pozvánka na vernisáž výstavy Veroniky Bromové

Rubrika: Sport
Basketbalisté bojovali, titul však znovu slaví Husovice
Boskovice jsou stoprocentní
Boskovice zaskočily Slovan, Kunštát i Ráječko ztratili
Boskovický tenis se vrací po deseti letech do soutěže
Brněnský turnaj patřil Boskovicím
Kadetky skončily druhé, přesto si zahrají baráž
Kovář kritizuje rozhodčí
Mladí florbalisté bojovali o finále
Nejdůležitější zápas basketbal teprve čeká
Svitávka zatím nejlépe třetí
Šebek oporou Prostějova
Výsledky fotbalových soutěží _18. kolo
Výsledky fotbalových soutěží _19. kolo
Z fotbalistů prohrál jen Bořitov

Rubrika: Představujeme
Asistent premiéra ČR: Práce vás musí bavit
Až se jaro zeptá .....
Ivana Havelková vydává novou knihu

Rubrika: Černá kronika
Policie INFORMUJE

Rubrika: Napsali nám
„ 2. ANGLICKÁ BURZA“ ve ŠKOLNÍ DRUŽINĚ
1 140 běžců na premiéře MASARYK RUNu. Děkujeme!
1. máje budou v Poličce předčítat z Máje
8. NAROZENINOVÁ PÁRTY VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ – „JARNÍ“
A Sebránek je čistý… na jak dlouho?
Beseda „od srdíčka“
Cena Gustava Broma 2014 pro pianistu a skladatele Emila Viklického
Cesta kolem světa a zdobení „vajíčkovníku“
CO JSTE V POLIČCE JEŠTĚ NEVIDĚLI?
CO VÁS ČEKÁ V ORDINACI DENTÁLNÍ HYGIENY?
Dvě speciální školy na Vyškovsku se sloučí
E.ON Energy Globe Award ČR 2014 – kategorie Nápad zapojí i studenty
GRÓNSKÉ MÝTY A POVĚSTI
Hejtman podepsal Memorandum o spolupráci kraje se Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska
Hejtman převzal ocenění Evropské komise
Informace o uzavírce Husovického tunelu v Brně
JÁ VIKTORKA …. . . aneb z deníku lamičky 7. díl
Jarní jarmark na Slovákově
JARNÍ VÝLET DO WIKYLANDU
Kaufland pomáhá plnit misky v útulcích
Krajské cvičení „ERGON 2014“ bylo úspěšné
Mattoni představuje nový slogan „Příroda v tobě“ reklamním spotem plným es
MENDELŮV ROK ZÁBAVNÉHO VZDĚLÁVÁNÍ
Nejlepším mladým kuchařem Jižní Moravy je Hynek Ráček z Velkého Meziříčí
Nová výstava představí historii loretánské chýše v Mikulově
Oslavy Dne Země připomínají téma ochrany životního prostředí v obcích a regionech
Pátý ročník soutěže Regionální potravina
Projekt Strážci paměti: 200 let muzejnictví v České republice
Představili své kandidáty do Evropského parlamentu za jižní Moravu
Přelomový rozsudek: Soud přiznal muži odškodnění za stalking od dvou žen
Příběhy z MSSS Boskovice III. Alzheimerova choroba - příběh úcty
Roadshow E.ON City nabídne zábavu, sport i vzdělání nejen pro děti
Ředitelka SIKO KOUPELNY zvolena Manažerkou roku
Šance pro život
TAJEMNÝ SVĚT POHÁDEK V POLIČCE
Titul Historické město roku 2013
V Lednicko-valtickém areálu budou v létě jezdit historické vlaky
Velikonoce na Svojanově
Velký pátek v Permnoiu®
Zadržení úředníka MěÚ Boskovice
Zastupitelstvo podpořilo značení pěších a cykloturistických tras Jihomoravského kraje
Zůstávám hejtmanem, rezignoval jsem na poslanecký mandát
Živé vysílání Frekvence 1 ze Staré radnice v Brně