Výsledky fotbalových soutěží _20. kolo

Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 9/2014, vloženo dne 05.05.2014

[Stálý odkaz na článek]

OP muži
20.kolo:
Jedovnice-Šošůvka 1:2 (0:2), Tajnai - Doležel, Knődl,Lipůvka-Kořenec 0:1 (0:1) - Pukl, ČK:Macko (L), Kotvrdovice-Vavřinec 1:3 (1:1), Keprt - Nečas 2, Přikryl, ČK: Stupka (K), Olešnice-Vilémovice0:1 (0:0) - Pernica, Olomučany-Rudice 2:2 (2:1), Štěpánek 2 -Konečný 2, Vysočany-Černá Hora 5:3 (3:1), Beneš 2, Nečas 2, Hejč -Koupý, Mazal, Širůček, Drnovice-Sloup 1:2 (1:0), Dvořáček - Belton,Trefil ČK: Komárek (D).
*1.*ČernáHora*19*13*4*2*50:21*43*
*2.*Šošůvka*19*14*1*4*52:29*43*
*3.*Vilémovice*19*12*3*4*67:37*39*
*4.*Lipůvka*19*12*2*5*59:26*38*
*5.*Kořenec*19*11*3*5*43:33*36*
*6.*Vysočany*19*9*3*7*56:40*30*
*7.*Jedovnice*19*8*3*8*40:31*27*
*8.*Sloup*19*7*6*6*35:45*27*
*9.*Vavřinec*19*7*1*11*38:42*22*
*10.*Olešnice*19*6*2*11*20:28*20*
*11.*Rudice*19*5*4*10*39:59*19*
*12.*Olomučany*19*4*4*11*29:53*16*
*13.*Kotvrdovice*19*4*1*14*24:70*13*
*14.*Drnovice*19*2*1*16*26:64*7*
Kanonýři: 26 - Pernica Marek(Vilémovice), 22 - Macko Michal (Lipůvka), 15 - Beneš Michal(Vysočany), Meluzín Josef (Kořenec), Pernica Viktor (Jedovnice).

III.třída muži
20.kolo:
Vranová-Adamov 0:3 (0:3) - Vach 2, Dáňa, Lysice-Benešov0:4 (0:2) - Henek 2, Osuch, Zbořil, ČK:Živný (B), Kunštát B-Knínice 2:4 (1:1), Stehlík 2 - Horák, Kšica,Minařík, Tesař, Letovice-Velké Opatovice 5:2 (2:2), Kaderka 2, Maresch,Stőhr, Širůček - Ille, Sedláček, Skalice n.Svitavou-Vísky 5:2 (3:1),Bílek 2, Haluza 2, Konečný - Šmeral 2, Ostrov-Svitávka 0:0 (-1:-1), RáječkoB-Lažany 4:3 (2:2), Prokop 3, Bartoš - Motyčka, Raichl, Repík.
*1.*KunštátB*19*12*2*5*56:35*38*
*2.*Svitávka*19*11*3*5*52:26*36*
*3.*Skalicen.Svitavou*19*11*3*5*44:28*36*
*4.*Letovice*19*11*2*6*62:39*35*
*5.*Adamov*19*11*2*6*57:40*35*
*6.*Vísky*19*10*2*7*52:49*32*
*7.*RáječkoB*19*9*3*7*47:46*30*
*8.*Knínice*19*8*2*9*46:40*26*
*9.*Vranová*19*7*4*8*49:50*25*
*10.*Ostrov*19*6*5*8*35:32*23*
*11.*VelkéOpatovice*19*7*2*10*33:46*23*
*12.*Lažany*19*5*5*9*30:43*20*
*13.*Benešov*19*4*3*12*40:63*15*
*14.*Lysice*19*1*2*16*15:81*5*
Kanonýři: 20 - Krčil Roman (Vranová),Přikryl Tomáš (Vísky), 18 - Kaderka Michal (Letovice), Štafa Tomáš(Ráječko B), 15 - Bílek Tomáš (Skalice n.Svitavou), Malásek Tomáš(Adamov), Zoubek Petr (Svitávka).

IV. třída muži

20.kolo:
Jedovnice B-Boskovice B 0:5 (0:2) - Grenar 2, Vybíhal2, Živný, Lipůvka B-Kořenec B 5:1 (3:1), Bohatec, Světlík, vlastní,Švejda - vlastní 2, Doubravice B-Vavřinec B 3:1 (1:1), Sáňka, Tenora,Zvejška - Hudec, Lomnice-Vilémovice B 0:1 (0:1) - Skalický, Skalicen.Svitavou B-Bořitov B 1:2 (0:2), Fojt - Sýs, Včelař, Cetkovice-SvitávkaB 4:1 (1:1), Jurka 2, Šmíd 2 - Hanák, Lažánky-Voděrady 3:2 (2:1),Cupák, Korčák, Zdražil - Bednář 2.
*1.*BoskoviceB*19*13*4*2*66:27*43*
*2.*BořitovB*19*11*5*3*56:34*38*
*3.*DoubraviceB*19*11*3*5*61:39*36*
*4.*VavřinecB*19*10*3*6*50:31*33*
*5.*Cetkovice*19*10*3*6*61:43*33*
*6.*LipůvkaB*19*10*2*7*52:46*32*
*7.*JedovniceB*19*9*2*8*64:46*29*
*8.*SvitávkaB*19*8*4*7*53:45*28*
*9.*Voděrady*19*9*1*9*47:56*28*
*10.*Lažánky*19*6*4*9*43:52*22*
*11.*Skalice n.SvitavouB*19*6*1*12*34:60*19*
*12.*VilémoviceB*19*4*1*14*28:65*13*
*13.*KořenecB*19*3*4*12*27:69*13*
*14.*Lomnice*19*2*5*12*22:51*11*
Kanonýři: 24 - PešičkaJakub (Jedovnice B), 22 - Sáňka Josef st. (Doubravice B), 21 - HudecMarek (Vavřinec B).

OP dorost o 1.–8. místo
1.kolo:
Rájec-Jestřebí-Velké Opatovice 3:0 (0:0), Kunc,Sedláček, Sáňka, Drnovice-Voděrady 1:1 (1:1), vlastní, Žáček, Letovice-Lipůvka1:1 (0:0), Foler - Fuksa, Černá Hora/Bořitov-Cetkovice odloženo.
*1.*Rájec-Jestřebí*7*6*1*0*30:7*19*
*2.*Cetkovice*6*6*0*0*28:8*18*
*3.*Letovice*7*2*3*2*13:16*9*
*4.*Lipůvka*7*2*2*3*16:15*8*
*5.*Drnovice*7*2*1*4*12:24*7*
*6.*Voděrady*7*1*3*3*9:16*6*
*7.*ČernáHora/Bořitov*6*2*0*4*11:20*6*
*8.*VelkéOpatovice*7*0*2*5*7:20*2*

OP dorost o 9.–16. místo
1.kolo:
Sloup/Šošůvka-Olešnice 7:1 (5:0), Novák 3, Furch 2,Ponomarenko, Švec - Svoboda, Kotvrdovice-Knínice 4:2 (2:1), Sedlák 2,Res, Šufner - Letfus, Ščudla, Svitávka-Vísky 6:0 (2:0), Dvořáček 2,Hanák 2, Dřevo, Peterka, Olomučany-Kunštát/Lysice 0:4 (0:1) - Tenora 3,Danác.
*1.*Sloup/Šošůvka*7*6*0*1*50:22*18*
*2.*Kotvrdovice*7*5*0*2*31:16*15*
*3.*Kunštát/Lysice*7*4*1*2*33:18*13*
*4.*Svitávka*7*4*0*3*29:20*12*
*5.*Vísky*7*3*1*3*18:23*10*
*6.*Knínice*7*2*2*3*16:26*8*
*7.*Olešnice*7*2*0*5*20:30*6*
*8.*Olomučany*7*0*0*7*5:47*0*

OP st. žáci 10+1 o 1.-4. místo
1.kolo:
Knínice-Veké Opatovice odloženo, Letovice-Olešnice 2:5 (0:2), Cichra, Pokorný,vlastní - Sýs 2, Dostál, Vítek.
*1.*Knínice*0*0*0*0*48:12*31*
*2.*Olešnice*1*1*0*0*62:21*30*
*3.*Letovice*1*0*0*1*33:38*19*
*4.*VekéOpatovice*0*0*0*0*28:25*18*

OP st. žáci 10+1 o 5.-7. místo

1.kolo:
Lipovec-Sloup/Vysočany 0:11 (0:5) - Žáček 3, Dinga 2,Kolomazníček 2, Marek 2, Kubinger, Slouka.
*1.*Lipovec*1*0*0*1*25:35*14*
*2.*Svitávka*0*0*0*0*23:51*9*
*3.*Sloup/Vysočany*1*1*0*0*25:62*5*

Okresní přebor starší žáci 7+1

14.kolo:
Vísky-Drnovice/Voděrady 0:9 (0:7) - Beneš 4, Toman 3,Bednář, Pavel, Černá Hora/Bořitov-Ráječko 6:1 (4:1), Řehoř 3, Fanta,Frýdek, Vladík - Souček, Kotvrdovice-Olomučany 1:0 (1:0), Sotolář.
*1.*Kotvrdovice*14*11*2*1*78:20*35*
*2.*ČernáHora/Bořitov*14*9*2*3*70:27*29*
*3.*Olomučany*14*6*3*5*54:32*21*
*4.*Drnovice/Voděrady*14*5*6*3*44:31*21*
*5.*Ráječko*14*3*2*9*32:60*11*
*6.*Vísky*14*0*1*13*7:115*1*
Kanonýři: 23 - KroutilJiří (Olomučany), 22 - Vladík Matěj (Černá Hora/Bořitov), 21 - KocourVojtěch (Kotvrdovice).

OP mladší žáci 7+1
16.kolo:
Boskovice B-Cetkovice 6:0 (3:0), Havelka 2, Janíček2, Grepl, Straka, Benešov/Kořenec-Olešnice/Kunštát A 1:17 (0:11),Schulce - Novotný 4, Janků 3, Motyčka 3, Peša 3, Bláha, Bělehrádek, Dočekal,Kleveta, Rudice-Olešnice/Kunštát B 1:10 (1:4), Magda - Janků 3, Novotný3, Petrželka 2, Kříž, Motyčka, Adamov-Lipůvka 7:6 (4:3), Bavlnka 3,Pindrič 3, Janoušek - Švaňhal 4, Valenda 2.
*1.*Olešnice/KunštátA*14*11*2*1*131:28*35*
*2.*BoskoviceB*13*10*2*1*117:13*32*
*3.*Olešnice/KunštátB*13*9*0*4*116:33*27*
*4.*Rudice*13*8*3*2*92:29*27*
*5.*Olomučany*13*6*1*6*80:64*19*
*6.*Adamov*14*5*3*6*81:65*18*
*7.*Lipůvka*13*5*2*6*73:42*17*
*8.*Cetkovice*13*4*1*8*35:62*13*
*9.*Benešov/Kořenec*13*1*0*12*16:140*3*
*10.*Šošůvka*13*0*0*13*4:269*0*
Kanonýři: 30 - Novotný Tomáš(Olešnice/Kunštát A), 27 - Švaňhal Martin (Lipůvka), 26 - MagdaMichal (Rudice).

Starší přípravka 5+1

12.kolo:
Lipovec-Jedovnice 14:8 (8:1), Zouhar 6, Jargalsaikhan3, Zouhar 3, Jirava, Průchová - Dvořák 6, Hloušek, Veselý, Vysočany/Sloup-Adamov4:6 (2:3), Mikulášek 3, Meluzín - Janoušek 3, Kos 2, Prudík, Lipovec-Adamov5:5 (2:3), Zouhar 4, Jirava - Janoušek 2, Kos, Polzer, Prudík, Vysočany/Sloup-Jedovnice4:3 (2:1), Meluzín 2, Mikulášek 2 - Hloušek 2, Konečný, Drnovice-Kunštát/Olešnice2:18 (0:7), Toman 2 - Chmelíček 5, Janků 5, Chytrý 4, Dočekal 2, Slavíček,Vokurka, Lipůvka-Kunštát/Olešnice 3:14 (1:7), Jelínek, Prudík, Ševčík -Slavíček 4, Chytrý 3, Baňa 2, Chmelíček 2, Bláha, Janků, Vokurka, Drnovice-Lipůvka12:9 (2:4), Toman 4, Stejskal 3, Španělová 2, Navrátil, Tesař, Vlach -Valenda 6, Ševčík 2, Jelínek, Ráječko-Letovice 8:3 (3:2), Souček 7,Palacký - Dvořáček, Špidlík, Čapka, Rájec-Jestřebí-Svitávka 13:0 (9:0),Fojt 3, Nezval 3, Kala 2, Šváb 2, Dankovský, Kuchař, Tsekhonya, Ráječko-Svitávka12:6 (9:2), Palacký 4, Souček 4, Pavlík 2, Kolář, Maša - Hanák 4, Valoušek2, Rájec-Jestřebí-Letovice 11:0 (7:0), Fojt 4, Kala 2, Dankovský,Nezval, Tsekhonya, Ševčík, Šváb, Boskovice-Velké Opatovice 15:3 (9:2),Čejka 5, Grepl 3, Fadrný 2, Kocůrek 2, Krejsta 2, Fojt - Ille, Lichtr, Schnich,Voděrady-Knínice 6:4 (2:3), Opluštil 4, Tersch, Švancara - Rozkošný 2,David, Lexman, Boskovice-Knínice 15:3 (7:1), Krejsta 5, Čejka 5, Kocůrek3, Fojt, Novotný - Lexman, Rozkošný, Zatloukal, Voděrady-Velké Opatovice 5:6(2:3), Opluštil 3, Plevač, Švancara - Lichtr 3, Foret, Schnich, Stloukal.
13.kolo:
Kunštát/Olešnice-Rájec-Jestřebí 6:4 (4:1), Bláha 2,Janků 2, Dočekal, Slavíček - Fojt 3, Ševčík, Drnovice-Ráječko odloženo, Kunštát/Olešnice-Ráječko odloženo, Drnovice-Rájec-Jestřebí3:13 (1:9), Toman 3 - Fojt 5, Štěpánek 3, Dankovský 2, Nezval 2, Kala, Letovice-Vysočany/Sloup4:2 (3:2), Pelíšek 3, Jež - Meluzín, Mikulášek, Svitávka-Lipovec 0:11(0:7) - Zouhar 7, Jargalsaikhan 3, Průchová, Letovice-Lipovec 4:6 (2:2),Čapka 2, Dvořáček, Jež - Zouhar 4, Jargalsaikhan 2, Svitávka-Vysočany/Sloup5:4 (3:1), Hanák 3, Kotek 2 - Meluzín 2, Mikulášek 2, Velké Opatovice-BlanskoB 0:9 (0:5) - Farník 4, Ševčík 2, Dujka, Farník, Mokrý, Knínice-BlanskoA 0:16 (0:6) - Crhonek 7, Kupka 6, Lůdl 2, Trávníček, VelkéOpatovice-Blansko A 0:17 (0:13) - Crhonek 12, Lůdl 4, Gryc, Knínice-BlanskoB 0:10 (0:2) - Staněk 5, Mokrý 3, Šebela 2, Voděrady-Jedovnice odloženo, Boskovice-Adamov 6:10(2:6), Čejka 6, vlastní - Hloušek 4, Kos 3, Prudík 2, Voděrady-Adamov6:5 (5:2), Opluštil 4, Klimeš, Tersch - Hloušek 2, Kos 2, Prudík, Boskovice-Jedovniceodloženo.
*1.*BlanskoA*23*21*1*1*302:31*64*
*2.*Kunštát/Olešnice*20*18*1*1*236:68*55*
*3.*Rájec-Jestřebí*24*18*0*6*180:69*54*
*4.*Ráječko*22*16*2*4*169:85*50*
*5.*BlanskoB*23*16*2*5*159:76*50*
*6.*Adamov*24*16*1*7*162:103*49*
*7.*Lipovec*24*15*1*8*162:140*46*
*8.*Boskovice*21*12*2*7*158:121*38*
*9.*Letovice*24*11*2*11*130:128*35*
*10.*Jedovnice*21*9*1*11*123:132*28*
*11.*Drnovice*21*8*0*13*103:167*24*
*12.*Vysočany/Sloup*24*6*1*17*92:207*19*
*13.*Svitávka*24*4*2*18*84:209*14*
*14.*Voděrady*21*4*1*16*65:161*13*
*15.*Velké Opatovice*24*3*3*18*72:225*12*
*16.*Lipůvka*22*3*2*17*101:180*11*
*17.*Knínice*24*2*0*22*69:265*6*
Kanonýři: 122 - Crhonek Tomáš (BlanskoA), 119 - Zouhar Dominik (Lipovec), 95 - Souček Jan (Ráječko).

Mladší přípravka
9.kolo:
Adamov-Lysice 13:7 (6:3), Skoumal 8, Polzer 4,Bavlnka - Všianský 4, Cik, Jašek, Šulc, Jedovnice-Kunštát/Olešnice 4:12(1:8), Hrivik 2, Pernica 2 - Chytrý 6, Motyčka 6, Adamov-Kunštát/Olešnice5:11 (1:5), Skoumal 4, Polzer - Chytrý 6, Motyčka 5, Jedovnice-Lysice6:7 (3:6), Hrivik 3, Zouhar 2, Lízal - Všianský 4, Cik, Jašek, Kazda, Knínice-BoskoviceA 3:10 (1:3), Fadrný 2, Kaderka - Všianský 5, Vajčner 3, Berousková,Kopecký, Benešov/Kořenec-Boskovice B 9:9 (5:3), Grepl 4, Kuda 3, Vondál2 - Hrabec 5, Klejzar 2, Petrů 2, Knínice-Boskovice B 7:5 (4:2), Fadrný2, Kaderka 2, Krejčíř 2, Dračka - Petrů 4, Novotný, Benešov/Kořenec-BoskoviceA 5:2 (3:1), Kuda 3, Grepl 2 - Kopecký 2, Rájec-Jestřebí-Letovice 10:4(6:3), Klepárník 6, Raibl 2, Radosta, Vrána - Kalasová 4, Ostrov-Svitávkaodloženo, Rájec-Jestřebí-Svitávka12:2 (7:1), Radosta 4, Mach 3, Vrána 3, Langr, Skotal - Fiala, Odehnal, Ostrov-Letoviceodloženo, BlanskoA-Blansko B odloženo.
*1.*Kunštát/Olešnice*16*16*0*0*226:48*48*
*2.*BlanskoA*14*13*0*1*211:54*39*
*3.*BoskoviceA*16*11*0*5*130:85*33*
*4.*Adamov*16*10*0*6*132:89*30*
*5.*Lysice*16*10*0*6*139:128*30*
*6.*BoskoviceB*16*9*1*6*184:118*28*
*7.*Rájec-Jestřebí*16*9*0*7*132:109*27*
*8.*Benešov/Kořenec*16*7*1*8*103:126*22*
*9.*Jedovnice*16*6*0*10*118:119*18*
*10.*Svitávka*14*3*0*11*57:178*9*
*11.*Knínice*16*3*0*13*50:191*9*
*12.*Letovice*2*1*0*1*16:17*3*
*13.*BlanskoB*14*1*0*13*55:152*3*
*14.*Ostrov*14*1*0*13*23:162*3*
Kanonýři: 89 - Čejka František(Boskovice B), 73 - Grepl Roman (Benešov/Kořenec), 72 - VšianskýTadeáš (Lysice).

Okresní přebor - ženy
14.kolo:
Kohoutovice-Lažany 1:1 (0:0), Mernyová - Tichá, Ráječko-Medlánky1:5 (1:2), Zoubková - Kučerová 2, Valková 2, Kopijevská, Drnovice-KostelecB 0:10 (0:4) - Pomejová 4, Pitáková 2, Hájková, Knápkova, Urbanová,Vykopalová.
*1.*Medlánky*14*13*1*0*65:16*40*
*2.*KostelecB*14*8*3*3*61:14*27*
*3.*Lažany*14*7*3*4*33:18*24*
*4.*Kohoutovice*14*5*1*8*21:29*16*
*5.*Ráječko*14*4*1*9*19:53*13*
*6.*Drnovice*14*0*1*13*6:75*1*
Kanonýři: 14 - Kučerová Eva (Medlánky),Waltrová Klára (Kostelec B), 13 - Řezníčková Gabriela (Kostelec B), 12- Valková Kamila (Medlánky), Vykopalová Kristýna (Kostelec B). B).



Komentáře k článku

Zatím zde není žádný komentář
 

Zobrazit formulář pro přidání komentáře
Schovat formulář na přidání komentáře
*

*

*

Uložit komentář

Podobné články:
Výsledky fotbalových soutěží _14. kolo - ze dne 10.11.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _11. kolo - ze dne 20.10.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _10. kolo - ze dne 13.10.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _8. kolo - ze dne 29.09.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _6. kolo - ze dne 15.09.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _4. kolo - ze dne 01.09.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _2. kolo - ze dne 18.08.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _19. kolo - ze dne 28.04.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _18. kolo - ze dne 22.04.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _16. kolo - ze dne 06.04.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 14. kolo - ze dne 11.11.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 13. kolo - ze dne 04.11.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 11. kolo - ze dne 21.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 10. kolo - ze dne 14.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 9. kolo - ze dne 07.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 8. kolo - ze dne 30.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 7. kolo - ze dne 24.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 6. kolo - ze dne 16.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 5. kolo - ze dne 09.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 3. kolo - ze dne 27.08.2013 (3)

Všechny články z tohoto čísla (9/2014):

Rubrika: Zpravodajství
Boskovice získaly cenu za péči o památky
Černá Hora bude mít vlastní mlékomat
Hazard zatím neomezí
Kruhový objezd na Lipůvce je uzavřen
Křetínka prošla úklidem
Mají rekord i nové pivo
Na Okrouhlé zatravní hřiště
Nemocnice platy snižovat nebude
Nové byty v Letovicích
Ocenili sociální služby
Opravili sportoviště i školní zahradu
Památková zóna prokoukne
Policie zadržela pracovníka boskovické radnice
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 1. - 11. 5. 2014
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 8. - 18. 5. 2014
Rekonstrukce přivaděčů běží dle plánu
Restaurace skladovala nezdaněný alkohol
Sociální služby jsou na rozcestí
Sportovní hala se prodraží o šest a půl milionu korun
V Letovicích stoupá zájem o družinu
Vanovický kostel získal třetí místo
Zámky startují sezónu. V Lysicích a Kunštátě očekávají návrat krále

Rubrika: Kultura
15. ročník Letních shakespearovských slavností Brno 2014

Rubrika: Sport
Boskovický volejbal je znovu ligový
Do sezóny vstoupili vítězně
Dvojí závody pro plavce
Hokejisté míří do Barcelony
Junioři Svitávky slaví titul
Kunštát uťal sérii oslabených Boskovic
Kunštát využil šance i kvalitnější lavičku
Letovice hostily hokejové mistrovství
Pohár Drahanské vrchoviny odstartoval
Šafářová vyhrála v poháru
Vavřík nastřílel hattrick
Vyhrály jen Boskovice
Výsledky fotbalových soutěží _15. a 21. kolo
Výsledky fotbalových soutěží _20. kolo
Vzpěrači reprezentují na mistrovství

Rubrika: Černá kronika
Další smrt na železnici
Nepřežila střet s autobusem
Policie INFORMUJE
Výbuch způsobila pyrotechnika

Rubrika: Napsali nám
2. výstava fotografií CHRUDICHROMY V PROMĚNÁCH ČASU aneb Vracíme se ve vzpomínkách
Boskovické běhy představí svou oficiální píseň
Delegace kraje navštívila Žilinský samosprávný kraj
Evropský den melanomu 2014 v Nemocnici Blansko
Hejtman zahájil jednání s župany slovenských krajů
Hradní jarmark na Svojanově 10. a 11. května 2014
JÁ VIKTORKA …. . . aneb z deníku lamičky 8. díl
Jak jsme přivítali Jaro
Jihomoravský kraj hospodařil tradičně bez chyb
Jižní Morava se představí na výstavě EXPO 2015 v Miláně
Knihovníci z Poličky zvou na výstavu malíře Valdemara Sokola
Kraj podpořil Regionální agrární komoru
Letošní Noc s Andersenem si děti I a II. třídy užily
Nový interaktivní web Mattoni přináší zajímavé informace
ProART ve Vile Tugendhat
Projekt „Veselé zoubky“ v 1. třídě ZŠ Svitávka
Před 150 lety byla založena Občanská záložna v Letovicích
Příběhy z MSSS Boskovice IV. Alzheimerova choroba - příběh pečující rodiny
Setkání s místopředsedou KDU-ČSL Mgr. Janem Bartoškou
Společenská odpovědnost firem by měla být samozřejmostí
Šlápněte do pedálů s Českým rozhlasem Brno
Tmavomodrý festival 2014
Turnaj Coca-Cola Cup 2014 vrcholí. Ve hře o Superfinále je také tým z Blanska
Víka barokních rakví se po zrestaurování vrátila zpět do Kostnice
Za ODS do SENÁTU MUDR. KAREL PODZIMEK