Výsledky fotbalových soutěží _4. kolo

Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 16/2014, vloženo dne 01.09.2014

[Stálý odkaz na článek]

OFS Blansko

Sportika Okresní přebor muži
4.kolo:

Sloup-Lipůvka odloženo na 28.10., Jedovnice-Letovice 6:0 (1:0), Borek 2, Vintr 2, Gromský, Pernica, Vilémovice-Vavřinec 4:1 (1:1), Pernica 2, Talafa, Urbánek - Kovařík, Šošůvka-Doubravice 3:2 (1:2), Kuchař 2, Knődl, vlastní - Hájek, Olomučany-Vysočany odloženo na 18.9. v 17,00hod, Kunštát B-Kořenec 2:2 (1:2), Doležel, Loukota - Krejčíř, Schulze, Rudice-Olešnice 2:2 (1:1), Sehnal, Stehlík - Hořínek, Pařízek, ČK: Nevřela (R).
*1.*Vilémovice*4*4*0*0*18:6*12*
*2.*Jedovnice*4*3*1*0*14:5*10*
*3.*Lipůvka*3*3*0*0*14:4*9*
*4.*Olešnice*4*2*1*1*9:5*7*
*5.*Olomučany*3*2*1*0*7:5*7*
*6.*Šošůvka*4*2*0*2*9:10*6*
*7.*Letovice*4*2*0*2*6:11*6*
*8.*Kunštát B*4*1*1*2*7:9*4*
*9.*Sloup*2*1*0*1*3:4*3*
*10.*Vysočany*3*1*0*2*7:12*3*
*11.*Kořenec*4*0*2*2*8:11*2*
*12.*Rudice*3*0*1*2*6:9*1*
*13.*Doubravice*4*0*1*3*5:12*1*
*14.*Vavřinec*4*0*0*4*6:16*0*
Kanonýři: 6 - Pernica Marek (Vilémovice), 5 - Sedláček Radek (Lipůvka), 4 - Borek Vít (Jedovnice), Kuchař Jan (Šošůvka), Mánek Radek (Lipůvka), Torda Jan (Vysočany), Řezník Vladislav (Letovice).

III.třída muži
4.kolo:

Ostrov-Adamov 6:2 (1:0), Hrazdíra 2, Malásek 2, Vach 2 - Hudec, Kostka, ČK: Randula (O), Drnovice-Lažany odloženo na 10.9. v 17,30hod, Vísky-Ráječko 1:4 (0:3), Přikryl - Prokop 3, Slavíček, Bořitov B-Velké Opatovice 1:8 (0:4), Ostrý - Niessner 3, Svoboda 2, Ille, Klicpera, Ostřížek, Svitávka-Knínice odloženo na 28.10., Vranová-Boskovice B 4:3 (2:2), Jež, Krčil, Tříska - Oldřich, Preč, vlastní, Žouželka, ČK: Jordánek (B), Kotvrdovice-Skalice n.Svitavou B 1:3 (0:2), Sedlák - Janíček 2, Bílek.
*1.*Ostrov*4*3*1*0*10:4*10*
*2.*Skalice n.Svitavou B*4*3*0*1*11:5*9*
*3.*Ráječko*4*3*0*1*10:10*9*
*4.*Velké Opatovice*3*2*1*0*14:5*7*
*5.*Vranová*4*2*1*1*12:11*7*
*6.*Svitávka*3*2*0*1*9:3*6*
*7.*Adamov*4*2*0*2*12:11*6*
*8.*Boskovice B*4*2*0*2*9:12*6*
*9.*Vísky*4*1*2*1*11:9*5*
*10.*Knínice*3*1*1*1*10:5*4*
*11.*Drnovice*2*1*0*1*5:5*3*
*12.*Lažany*3*0*0*3*2:6*0*
*13.*Kotvrdovice*4*0*0*4*3:14*0*
*14.*Bořitov B*4*0*0*4*3:21*0*
Kanonýři: 6 - Niessner Marek (Velké Opatovice), 5 - Malásek Tomáš (Adamov), 4 - Krčil Roman (Vranová), Přikryl Tomáš (Vísky), Štafa Tomáš (Ráječko).

IV. třída muži
4.kolo:

Jedovnice B-Benešov 3:6 (2:2), Pešička 2, Bareš - Abrahám 3, Andrlík, Mucha, Ryšavý, Cetkovice-Svitávka B odloženo na 12.9. v 16,30hod, Vilémovice B-Doubravice B 0:2 (0:1) - Schuch, Šuch, Voděrady-Lomnice nehlášeno, Lažánky-Skalice n.Svitavou B 2:1 (0:0), Kratochvíl, Zukal - Burgr.
*1.*Doubravice B*4*3*1*0*17:9*10*
*2.*Lažánky*3*3*0*0*16:5*9*
*3.*Benešov*3*3*0*0*15:7*9*
*4.*Lomnice*2*2*0*0*9:0*6*
*5.*Skalice n.Svitavou B*3*1*1*1*7:5*4*
*6.*Lipůvka B*3*1*1*1*10:10*4*
*7.*Svitávka B*3*0*1*2*3:8*1*
*8.*Jedovnice B*3*0*1*2*5:11*1*
*9.*Vilémovice B*4*0*1*3*4:14*1*
*10.*Voděrady*2*0*0*2*3:10*0*
*11.*Cetkovice*2*0*0*2*3:13*0*
Kanonýři: 7 - Němec Marcel (Lomnice), Osuch Lukáš (Benešov), 6 - Šuch Ondřej (Doubravice B), 4 - Abrahám Martin (Benešov), Kratochvíl Robert (Lažánky).

II. třída - OP dorost, skupina A
1.kolo:

Lipůvka-Doubravice 6:1 (3:0), Hloušek 2, Řičánek 2, Freiberg, Ráček - Štěrba, Kotvrdovice-Drnovice/Voděrady 3:0 (1:0), Suffner 2, Res, Rájec-Jestřebí-SloupVavřinec 11:0 (5:0), Dvořák 5, Opatřil 2, Jarůšek, Kunc, Müller - vlastní, Olomučany-Č.H./Bořitov/Bosk. B 1:0 (0:0), Kroutil.

II. třída - OP dorost, skupinaB
1.kolo:

Knínice-Letovice 3:5 (2:1), Přikryl, Kšica – střelci nehlášeni, Vísky-Velké Opatovice 3:4 (2:2), Stark 2, Hladil - Korec 2, Bažant, Kříženecký, Lysice/Kunštát-Olešnice 5:1 (3:1), Doležal 2, Tenora 2, Nečas - Svoboda.

Okresní přebor starší žáci 7+1 skupina A
1.kolo:

Kuřim-Ráječko 13:1 (4:1), Šťastný 9, Vašíček 2, Zabadal 2 - Souček, Kotvrdovice-Adamov 14:2 (7:1), Vančura 6, Válek 4, Kuběna 2, Mlčoušek 2 - Bavlnka 2, Lipovec-Rudice/Jedovnice 1:4 (0:1), Mikoláš - Kouřil 2, Kučera, Matuška.

Okresní přebor starší žáci 7+1 skupina B
1.kolo:

Knínice-Velké Opatovice nehlášeno, Dolní Loučky-Svitávka 4:3 (2:2), Konečný 2, Martinek 2 - Pinkava 2, Bednář, Drnovice/Žijeme hrou-Č.H./Bořitov 3:4 (1:1).

OP mladší žáci 7+1
1.kolo:

Cetkovice-Knínice 4:3 (2:1), Letfus 2, Najer 2 - Blažek, Kunc, Mucha, Šošůvka-Benešov/Kořenec odloženo, Žijeme hrou B-Boskovice B nehlášeno, Sloup/Vysočany-Letovice 0:6 (0:2) - Dvořáček 3, Petrů, Špidlík, Čapka.

Starší přípravka 5+1
1.kolo:

Kunštát/Olešnice A-Blansko A nehlášeno, Kunštát/Olešnice B-Blansko B nehlášeno, Kunštát/Olešnice A-Blansko B nehlášeno, Kunštát/Olešnice B-Blansko A nehlášeno Boskovice A-Knínice odloženo, Boskovice B-Velké Opatovice 1:4 (1:2), Šíp - Feder, Foret, Fuksa, Lysoněk, Boskovice A-Velké Opatovice 23:2 (12:0), Čejka 13, Bohatec 4, Marek 3, Fojt 2, Svoboda - Feder, Fuksa, Boskovice B-Knínice odloženo, Jedovnice-Lipovec odloženo , Adamov/Rudice-Benešov/Kořenec odloženo, Jedovnice-Benešov/Kořenec odloženo, Adamov/Rudice-Lipovec odloženo, Svitávka-Rájec-Jestřebí 5:11 (4:5), Valoušek 2, Šebesta 2, Peňáz - Dankovský 6, Klepárník 3, Málek, Švec, Letovice-Ráječko 4:3 (0:2), Jež 2, Hejl, Šamšula - Palacký 2, Pavlík, Svitávka-Ráječko 3:1 (1:1), Šebesta 2, Valoušek - Palacký, Letovice-Rájec-Jestřebí 5:12 (3:7), Jež 3, Pilát, Soyka - Dankovský 5, Klepárník 4, Málek 2, Sehnal, Lysice-Lipůvka 3:14 (1:6), Všianský 2, Tobiáš - Škarohlíd 6, Jelínek 4, Jurášek 2, Ševčík 2, Drnovice-Lažany 12:0 (8:0), Houdek 6, Alexa 2, Zábojová 2, Valenčík, Španělová, Lysice-Lažany 14:2 (7:0), Všianský 6, Tobiáš 3, Kazda 2, Němec 2, Ochmanský – Ďásek Jaroslav, Ďásek Tomáš, Drnovice-Lipůvka 3:10 (2:5), Hickl 2, Valenčík - Jelínek 3, Ševčík 3, Jurášek 2, Zámečník, Škarohlíd.
*1.*Lipůvka*2*2*0*0*24:6*6*
*2.*Rájec-Jestřebí*2*2*0*0*23:10*6*
*3.*Boskovice A*1*1*0*0*23:2*3*
*4.*Drnovice*2*1*0*1*15:10*3*
*5.*Lysice*2*1*0*1*17:16*3*
*6.*Svitávka*2*1*0*1*8:12*3*
*7.*Letovice*2*1*0*1*9:15*3*
*8.*Velké Opatovice*2*1*0*1*6:24*3*
*9.*Blansko A*0*0*0*0*0:0*0*
*10.*Blansko B*0*0*0*0*0:0*0*
*11.*Knínice*0*0*0*0*0:0*0*
*12.*Jedovnice*0*0*0*0*0:0*0*
*13.*Adamov/Rudice*0*0*0*0*0:0*0*
*14.*Lipovec*0*0*0*0*0:0*0*
*15.*Benešov/Kořenec*0*0*0*0*0:0*0*
*16.*Kunštát/Olešnice A*0*0*0*0*0:0*0*
*17.*Kunštát/Olešnice B*0*0*0*0*0:0*0*
*18.*Ráječko*2*0*0*2*4:7*0*
*19.*Boskovice B*1*0*0*1*1:4*0*
*20.*Lažany*2*0*0*2*2:26*0*
Kanonýři: 13 - Čejka František (Boskovice A), 11 - Dankovský M. (Rájec-Jestřebí), 8 - Všianský Tadeáš (Lysice).

Mladší přípravka
1.kolo:

Benešov/Kořenec-Ostrov A 4:9 (2:5), Koudelka 3, Minx - Ťoupek 4, Krejčí 3, Kumhalová, Rek, Boskovice-Ostrov B 6:12 (2:5), Petrů 3, Berousková 2, Vajčner - Lavická 7, Burget, Damko, Dubský, Konečný, Opatřil, Benešov/Kořenec-Ostrov B 2:15 (0:8), Minx, Vondál - Lavická 8, Konečný 6, Burget, Boskovice-Ostrov A 7:3 (6:3), Petrů 4, Berousková 2, Vajčner - Kala 2, Kumhalová, Letovice-Adamov 23:5 (12:3), Tyralík 7, Kobelka 4, Lepka 4, Majdl 3, Sič 2, Jokeš, Němeček, Tyralík - Malásek 3, Bavlnka 2, Svitávka-Jedovnice 3:15 (1:7), Bárta, Odehnal, Peňáz - Zouhar 3, Holý 2, Hégr 2, Kosoril 2, Přibyl 2, Hanák, Holub, Lízal, Vágner, Letovice-Jedovnice 8:6 (4:3), Tyralík 3, Majdl 2, Kobelka, Lepka, Němeček - Zouhar 5, Hégr, Svitávka-Adamov 11:9 (6:3), Bárta 3, Peňáz 3, Odehnal 2, Andrlík, Bílek, Čermák - Bavlnka 3, Janoušek 3, Polzer 3, Lažany-Knínice A nehlášeno, Lipůvka-Knínice B nehlášeno, Lažany-Knínice B nehlášeno, Lipůvka-Knínice A nehlášeno, Rájec-Jestřebí-Blansko 1:10 (1:6), Dvorský - Souček 4, Nejezchleb 3, Slanina 3.
*1.*Letovice*2*2*0*0*31:11*6*
*2.*Ostrov B*2*2*0*0*27:8*6*
*3.*Jedovnice*2*1*0*1*21:11*3*
*4.*Blansko*1*1*0*0*10:1*3*
*5.*Ostrov A*2*1*0*1*12:11*3*
*6.*Boskovice*2*1*0*1*13:15*3*
*7.*Svitávka*2*1*0*1*14:24*3*
*8.*Knínice A*0*0*0*0*0:0*0*
*9.*Knínice B*0*0*0*0*0:0*0*
*10.*Kunštát/Olešnice*0*0*0*0*0:0*0*
*11.*Lysice*0*0*0*0*0:0*0*
*12.*Lipůvka*0*0*0*0*0:0*0*
*13.*Lažany*0*0*0*0*0:0*0*
*14.*Rájec-Jestřebí*1*0*0*1*1:10*0*
*15.*Benešov/Kořenec*2*0*0*2*6:24*0*
*16.*Adamov*2*0*0*2*14:34*0*
Kanonýři: 15 - Lavická Klára (Ostrov B), 8 - Zouhar (Jedovnice), 7 - Konečný Štěpán (Ostrov B), Petrů Štěpán (Boskovice), Tyralík V. (Letovice).

Okresní přebor - ženy
1.kolo:

Kostelec-Ráječko 17:0 (10:0), Marková 3, Tomešová 3, Hájková 2, Paličková 2, Pitáková 2, Řezníčková 2, Adamová, Smičková, Urbanová, Kohoutovice-Mostkovice nehlášeno.




Komentáře k článku

Zatím zde není žádný komentář
 

Zobrazit formulář pro přidání komentáře
Schovat formulář na přidání komentáře
*

*

*

Uložit komentář

Podobné články:
Výsledky fotbalových soutěží _14. kolo - ze dne 10.11.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _11. kolo - ze dne 20.10.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _10. kolo - ze dne 13.10.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _8. kolo - ze dne 29.09.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _6. kolo - ze dne 15.09.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _2. kolo - ze dne 18.08.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _20. kolo - ze dne 05.05.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _19. kolo - ze dne 28.04.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _18. kolo - ze dne 22.04.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _16. kolo - ze dne 06.04.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 14. kolo - ze dne 11.11.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 13. kolo - ze dne 04.11.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 11. kolo - ze dne 21.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 10. kolo - ze dne 14.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 9. kolo - ze dne 07.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 8. kolo - ze dne 30.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 7. kolo - ze dne 24.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 6. kolo - ze dne 16.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 5. kolo - ze dne 09.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 3. kolo - ze dne 27.08.2013 (3)

Všechny články z tohoto čísla (16/2014):

Rubrika: Zpravodajství
Bojovali o boskovický hrad
Hladinu Křetínky rozvířily dračí lodě
Hospodu nahradí společenské centrum
K památkám zájemce zavede turistický průvodce
Medu bude méně a navíc znovu podraží
Mladí myslivci zářili na finále soutěže
Opatovice budou žít zdravím
Ostrov zahájil rekonstrukci náměstí
Pražský hrad si půjčil kočár z Lysic
Předají dětem nové počítače
V Sudicích informují občany pomocí sms
V Žernovníku otevřeli novou rozhlednu
Valchovští hasiči slavili 120. výročí
Ve Svitávce přiblíží Löw-Beerovy vily
Vodárenská rozšířila svoje služby, provádí i stavby vodovodů
Zimní stadion patřil výstavním kočkám

Rubrika: Kultura
Akce Muzea Blansko v druhé polovině září 2014
Galerie Pex vystavuje kresby a plastiky
Ibérica roztancovala Boskovice
Krajina Otylky mýma očima v Muzeu Boskovicka
Krystalizace v Galerii města Blanska
Pozvánka na vernisáž výstavy Výtvarná Litomyšl´14
Vystaví obrazy dvou malířů

Rubrika: Sport
Blansko povede Crha
Boskovice na vítězné vlně
Cyklisté závodili na Bukové
Další volejbalový turnaj
Hokejisté jsou již na ledě a lákají zvučnou posilu
Kunštát zdolal Lipovec
Mezinárodní kolová ve Svitávce
Mladíci budou bojovat o vyrovnání výsledku z roku 2004
Pohárový sen uťal Frýdek
První derby patřilo Boskovicím
Půlmaraton Moravským krasem 2014 s rekordní účastí běžců!
Soutěžili v sedmiboji
Trenér juniorské volejbalové reprezentace Jindřich Licek: Když se daří, můžeme porazit kohokoli
Truck trial bavil diváky v Kunštátě
Velké finále E.ON Junior Cupu nabídne tuhé boje i koncert Dary Rolins
Volejbalisté absolvovali soustředění
Výsledky fotbalových soutěží _3. kolo
Výsledky fotbalových soutěží _4. kolo
Zářili Koudelka i Klimeš

Rubrika: Představujeme
Boskovická obchodní pasáž Fáberka –„víc než jen zkratka“
Čertovská Vinotéka Boskovice, Plačkova informuje
DNY MARIANNE S DOBRÝM SPÁNKEM
Palírna Boskovice nabízí přírodní produkty, návrat k tradicím a nově otevřela řízkárnu
Poskytování základní péče je pro Nemocnici Boskovice klíčové
Test: Hyundai i40 kombi – vstupenka do ráje
Vše se odvíjí od podmínek pro rozvoj podnikání, říká František Sivera

Rubrika: Černá kronika
Nehoda komplikovala dopravu
Policie INFORMUJE
Ukradli přes sto tisíc

Rubrika: Napsali nám
Akce „You Dream We Run BRNO 2014“ podpoří děti s autismem
Akce ve Vyšším Brodě úspěšně završila dny přeshraniční spolupráce
Beach turnaje na Července
Brněnský rozhlas láká: oslavte devadesátiny s námi
Česká centra ve světě připomenou výročí Jana Švankmajera
Český rozhlas Brno slaví devadesátiny
Češi na kvalitě střechy nešetří, ukázal průzkum. Blížíme se Německu
Dalším partnerem jižní Moravy v Číně bude provincie Hainan
Dárce krve odmění Český rozhlas Brno koncertem
Dorotheum se vrací do Brna, bude přijímat umění do exkluzivních dražeb
Dotace pomůže vybudovat chráněné bydlení pro osoby s autismem
Hejtman jednal s guvernérem čínské provincie Hebei
Jídelna ze Zlína uvařila nejlepší školní oběd v republice
Kaufland pomohl otevřít nízkoprahové zařízení pro děti
Kraj nesouhlasí s termínem a způsobem uzavření Pisáreckého tunelu
Kraj pomůže Mutěnicím, které postihl přívalový déšť
Květiny i auta
Na opravy krajských silnic míří dalších téměř 26 milionů korun
Nejlepší vtipy za stovku knižně
Oslavy - Suchý
Pisárecký tunel bude v provozu i na podzim
Poděkování starosty Světlé
Portál Go to Brno získal v celorepublikovém srovnání městských turistických webů 2. místo
Pozvánka na Světový pohár
Přijďte v neděli fandit na Blanenskou desítku
Svojanov si letos prohlédlo již 40 000 lidí
Školní rok 2014/2015 v Jihomoravském kraji
Testy odhalily těžké kovy v nádobí i výrobky z PVC
V Ivančicích byl otevřen nový přechod včetně bezpečnostního osvětlení
V Karlových Varech bylo otevřeno SOS Sluníčko II
V prvním ročníku soutěže Muzeum Photo zaujali veteráni i opuštěná zákoutí
Vychází další speciál Sedmička Křížovky!
Vyjádření hejtmana k současnému vývoji krize na Ukrajině
Zahájení nového školního roku
Zahájení školního roku na ZŠ Blažkova