Výsledky fotbalových soutěží _18. kolo

Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 8/2014, vloženo dne 22.04.2014

[Stálý odkaz na článek]

OFS Blansko
Okresní přebor muži
18.kolo:
Jedovnice-Lipůvka 1:0 (1:0), Tajnai, Kotvrdovice-Šošůvka5:3 (3:1), Keprt 3, Fober, Kučera - Bezděk, Kuchař, Sehnal, Olešnice-Kořenecnehlášeno, Olomučany-Vavřinec2:1 (1:1), Dvořák, Štěpánek Josef - Klimeš, Vysočany-Vilémovice 1:3(1:1), Nečas - Mikšovský Petr 2, Maroši, Drnovice-Rudice 0:3 (0:2) -Zouhar 2, Matuška Jan st., Sloup-Černá Hora 1:1 (1:1) - Honsnejman,vlastní.
*1.*ČernáHora*17*11*4*2*42:19*37*
*2.*Šošůvka*17*12*1*4*46:27*37*
*3.*Jedovnice*17*11*3*3*48:21*36*
*4.*Lipůvka*17*11*2*4*55:22*35*
*5.*Vilémovice*17*10*3*4*62:37*33*
*6.*Vysočany*17*8*3*6*49:34*27*
*7.*Kořenec*16*8*3*5*38:32*27*
*8.*Sloup*17*5*6*6*31:43*21*
*9.*Vavřinec*17*6*1*10*35:40*19*
*10.*Olešnice*16*5*2*9*19:26*17*
*11.*Olomučany*17*4*3*10*27:47*15*
*12.*Rudice*17*4*3*10*34:55*15*
*13.*Kotvrdovice*17*3*1*13*20:69*10*
*14.*Drnovice*17*2*1*14*24:58*7*
Kanonýři: 24 - Pernica Marek(Vilémovice), 22 - Macko Michal (Lipůvka), 17 - Pernica Viktor(Jedovnice).

III.třída muži
18.kolo:
Vranová-Lysice 6:1 (3:0), Tenora 2, Bednář, Krčil,Tříska, Čípek - Homolka, Kunštát B-Adamov 4:3 (1:2), Adámek, Horák,Záboj, Šváb - Malásek 2, Manoušek, ČK:Horák (K), Letovice-Benešov 7:0 (4:0), Bednář 2, Řezník 2, Novotný,Stria, Širůček, Skalice n.Svitavou-Knínice 2:0 (1:0), Bílek, Janíček, Ostrov-VelkéOpatovice 4:2 (3:0), Gryc 3, Nezval - Niessner, Svoboda, Ráječko B-Vísky2:1 (1:1), Prokop, Štafa - Šmeral, Lažany-Svitávka 0:2 (0:2) -Novák, Zoubek.
*1.*KunštátB*17*11*2*4*51:31*35*
*2.*Skalice n.Svitavou*17*10*3*4*39:25*33*
*3.*Svitávka*17*10*2*5*50:25*32*
*4.*Vísky*17*10*1*6*49:43*31*
*5.*Letovice*17*9*2*6*53:34*29*
*6.*Adamov*17*9*2*6*50:39*29*
*7.*RáječkoB*17*8*3*6*42:41*27*
*8.*Vranová*17*7*4*6*48:45*25*
*9.*Knínice*17*7*2*8*39:34*23*
*10.*Ostrov*17*6*3*8*34:31*21*
*11.*VelkéOpatovice*17*6*2*9*30:41*20*
*12.*Lažany*17*4*5*8*25:38*17*
*13.*Benešov*17*3*3*11*36:60*12*
*14.*Lysice*17*1*2*14*14:73*5*
Kanonýři: 20 - Přikryl Tomáš (Vísky), 19- Krčil Roman (Vranová), 18 - Štafa Tomáš (Ráječko B).

IV. třída muži
18.kolo:
Jedovnice B-Lipůvka B 2:2 (0:2), Šot 2 - Kotásek 2, ČK: Zorník (L), DoubraviceB-Boskovice B 1:3 (1:2), Sáňka - Odehnal, Pavel, Valenta, Lomnice-KořenecB -1:-1 (-1:-1), Skalice n.Svitavou B-Vavřinec B 1:0 (1:0), Fojt, Cetkovice-VilémoviceB 6:1 (3:0), Alexa 2, Janek 2, Dokoupil, Letfus - Zouhar, Lažánky-BořitovB 1:1 (1:1), Ševčík - Sýs, Voděrady-Svitávka B 3:2 (2:0), Alexa,Bednář, Páral - Bureš, Chloupek.
*1.*BoskoviceB*17*11*4*2*57:25*37*
*2.*Bořitov B*17*10*5*2*53:31*35*
*3.*DoubraviceB*17*10*3*4*56:35*33*
*4.*VavřinecB*17*9*3*5*44:26*30*
*5.*Voděrady*17*9*1*7*42:48*28*
*6.*JedovniceB*17*8*3*6*61:37*27*
*7.*Cetkovice*17*8*3*6*55:41*27*
*8.*SvitávkaB*17*8*3*6*51:40*27*
*9.*LipůvkaB*17*8*3*6*44:43*27*
*10.*Skalice n.SvitavouB*17*6*1*10*33:54*19*
*11.*Lažánky*17*5*3*9*39:49*18*
*12.*KořenecB*16*2*4*10*23:59*10*
*13.*Lomnice*16*1*5*10*17:45*8*
*14.*VilémoviceB*17*2*1*14*23:65*7*
Kanonýři: 23 - Pešička Jakub (JedovniceB), 20 - Sáňka Josef st. (Doubravice B), 17 - Hudec Marek(Vavřinec B), Odehnal Martin (Boskovice B).

II. třída - OP dorost, sk. A
13.kolo:
Černá Hora/Bořitov-Svitávka 4:4 (2:2), Bawi Silen 2,Doležel, Sedláček - Frehar, Maršálek, Peterka, Prudký, Rájec-Jestřebí-Sloup/Šošůvka9:2 (4:1), Dvořák 2, Kunc 2, Pokorný 2, Sedláček 2, Dobeš - Andrlík, Furch,Lipůvka-Drnovice 6:1 (2:0), Meitner 2, Bohatec, Fuksa, Strážnický,Tabery - Šmerda, Kotvrdovice-Olomučany 7:1 (4:0), Res 3, Šenk 2, Hořava,Klimeš - Staněk.
*1.*Rájec-Jestřebí*13*12*1*0*94:14*37*
*2.*Drnovice*13*10*0*3*39:29*30*
*3.*Lipůvka*13*7*1*5*45:32*22*
*4.*ČernáHora/Bořitov*13*6*1*6*53:39*19*
*5.*Sloup/Šošůvka*13*6*0*7*54:48*18*
*6.*Kotvrdovice*13*5*0*8*44:45*15*
*7.*Svitávka*13*4*1*8*41:55*13*
*8.*Olomučany*13*0*0*13*11:119*0*
Kanonýři: 23 - Sedláček Petr(Rájec-Jestřebí), 22 - Bawi Van (Černá Hora/Bořitov), 21 - KuncDavid (Rájec-Jestřebí).

II. třída - OP dorost, sk.B
13.kolo:
Velké Opatovice-Voděrady 0:0 (0:0), Cetkovice-Vísky7:3 (3:3), Horák 3, Šmíd 2, Hanák, Sychra - Abrahám, Bačovský, Štark, Letovice-Knínice9:0 (3:0), Kougl 4, Fidler 2, Macének 2, Stehlík, Kunštát/Lysice-Olešnice4:1 (1:1), Bednář, Danác, Horák - Svoboda, vlastní.
*1.*Cetkovice*13*12*1*0*67:21*37*
*2.*Letovice*13*8*2*3*55:27*26*
*3.*Voděrady*13*7*2*4*49:26*23*
*4.*VelkéOpatovice*13*6*3*4*37:28*21*
*5.*Kunštát/Lysice*13*4*2*7*39:35*14*
*6.*Vísky*13*4*1*8*27:55*13*
*7.*Knínice*13*2*3*8*26:67*9*
*8.*Olešnice*13*2*0*11*35:76*6*
Kanonýři: 20 - Páral David (Voděrady), 18- Horák Jan (Cetkovice), 15 - Šmíd Zbyněk (Cetkovice).

Okresní přebor starší žáci 10+1
13.kolo:
Lipovec-Svitávka 6:0 (3:0), Formánek 4, Kosek,Matuška, Velké Opatovice-Sloup/Vysočany 2:2 (1:1), Hikade, Kouřil -Kubinger, Žáček, Letovice-Knínice 0:4 (0:1) - Korčák, Kunc, Lajšner,Probošt.
*1.*Knínice*11*9*1*1*46:11*28*
*2.*Olešnice*11*8*0*3*52:18*24*
*3.*Letovice*12*6*1*5*31:33*19*
*4.*VelkéOpatovice*11*5*3*3*27:23*18*
*5.*Lipovec*11*3*2*6*22:22*11*
*6.*Svitávka*11*2*3*6*22:46*9*
*7.*Sloup/Vysočany*11*0*2*9*12:59*2*
Kanonýři: 18 - Pokorný Miloš(Letovice), 17 - Lajšner Matěj (Knínice), 13 - Dostál Lukáš(Olešnice).

Okresní přebor starší žáci 7+1
12.kolo:
Vísky-Ráječko 0:4 (0:3) - Souček 3, Sedlák, Drnovice/Voděrady-Olomučany1:1 (0:1), Beránek – Fedra František, Černá Hora/Bořitov-Kotvrdovice 1:3(0:1), Řehoř - Kunc, Sotolář, Vančura.
*1.*Kotvrdovice*12*9*2*1*63:18*29*
*2.*ČernáHora/Bořitov*12*7*2*3*59:23*23*
*3.*Olomučany*12*6*3*3*51:26*21*
*4.*Drnovice/Voděrady*12*4*5*3*34:30*17*
*5.*Ráječko*12*3*1*8*30:53*10*
*6.*Vísky*12*0*1*11*5:92*1*
Kanonýři: 22 - Kroutil Jiří(Olomučany), 19 - Vladík Matěj (Černá Hora/Bořitov), 17 - SoučekJan (Ráječko).

OP mladší žáci 7+1
14.kolo:
Benešov/Kořenec-Cetkovice 1:6 (0:3), Vraj - Letfus 4,Havlíček, Sehnal, Rudice-Olomučany 12:2 (7:0), Magda 2, Martinásek 2,Matuška 2, Stupinský 2, Štěpánek 2, Buchta, Zouhar - Kučera, Čuma, Adamov-Olešnice/KunštátA 6:6 (5:3), Bavlnka 3, Pindrič 2, Kopřiva - Novotný 3, Kleveta Jaromír,Motyčka, Petrželka, Šošůvka-Olešnice/Kunštát B 0:13 (0:4), vlastní 2 -Janků 3, Janoušek 3, Dočekal 2, Baňa, Bláha, Peša.
*1.*BoskoviceB*11*9*2*0*111:10*29*
*2.*Olešnice/KunštátA*11*9*2*0*106:18*29*
*3.*Rudice*11*7*3*1*82:14*24*
*4.*Olešnice/KunštátB*11*7*0*4*98:30*21*
*5.*Olomučany*12*5*1*6*72:63*16*
*6.*Adamov*12*4*3*5*72:51*15*
*7.*Lipůvka*11*4*2*5*50:35*14*
*8.*Cetkovice*12*4*1*7*35:56*13*
*9.*Benešov/Kořenec*11*1*0*10*14:115*3*
*10.*Šošůvka*12*0*0*12*4:252*0*
Kanonýři: 25 - Magda Michal (Rudice), 21- Novotný Tomáš (Olešnice/Kunštát A), 20 - Švaňhal Martin (Lipůvka).

Starší přípravka 5+1
10.kolo:
Vysočany/Sloup-Blansko B 3:9 (3:4), Meluzín 3 - Dujka3, Šebela 3, Hasoň, Pernica, Ševčík, Lipovec-Blansko A 2:18 (1:10),Husler 2 - Crhonek 8, Lůdl 5, Kupka 2, Ťoupek 2, Odehnal, Vysočany/Sloup-BlanskoA 1:19 (1:9), Mikulášek - Crhonek 6, Kupka 5, Ťoupek 4, Lůdl 2, Koňařík,Odehnal, Lipovec-Blansko B 3:1 (2:1), Zouhar Dominik 2, Zouhar Vojtěch -Ševčík, Knínice-Rájec-Jestřebí 2:10 (0:6), Lexman 2 - Fojt 3, Štěpánek2, Šváb 2, Kala, Nezval, Tsekhonya, Velké Opatovice-Ráječko 1:7 (1:1),Ille - Maša 4, Souček 2, Pavlík, Velké Opatovice-Rájec-Jestřebí 5:8 (2:2),Lysoněk 2, Halász, Ille, Lichtr - Fojt 4, Kala 2, Kotouč, Štěpánek, Knínice-Ráječko2:12 (0:5), Lexman, Mucha - Souček 6, Palacký 3, Maša 2, Pavlík, Adamov-Lipůvka6:5 (4:2), Janoušek 2, Kos, Polzer, Poláček, Prudík - Valenda 2, Jelínek,Prudík, Ševčík, Jedovnice-Lipůvka 12:10 (6:3), Kučera 6, Dvořák 5,Králík - Prudík 3, Valenda 3, Škarohlíd 3, Ševčík, Adamov-Jedovnice 8:5(4:4), Polzer 3, Hloušek 2, Janoušek, Kos, Prudík - Dvořák 2, Kučera 2,Konečný, Svitávka-Kunštát/Olešnice 1:13 (1:5), Valoušek - Janků 4,Slavíček 3, Dočekal 2, Banya, Baňa, Bláha, Chmelíček, Letovice-Drnovice 5:6(2:4), Pelíšek 2, Pospíšil, Šamšula, Čapka - Valenčík 2, Stejskal, Tesař,Toman, Španělová, Svitávka-Drnovice 4:6 (2:4), Dvořáček, Hanák,Valoušek, Šebesta - Toman 3, Houdek 2, Španělová, Letovice-Kunštát/Olešnice5:13 (3:6), Čapka 4, Soyma - Bláha 5, Janků 3, Dočekal 2, Slavíček 2, Baňa.
*1.*BlanskoA*19*16*1*2*232:44*49*
*2.*Kunštát/Olešnice*17*15*1*1*198:59*46*
*3.*BlanskoB*19*14*2*3*147:41*44*
*4.*Adamov*18*14*0*4*130:72*42*
*5.*Rájec-Jestřebí*18*13*0*5*125:56*39*
*6.*Ráječko*18*12*2*4*136:69*38*
*7.*Lipovec*18*10*0*8*109:117*30*
*8.*Boskovice*16*9*2*5*103:98*29*
*9.*Jedovnice*17*9*1*7*107:97*28*
*10.*Letovice*18*8*2*8*105:94*26*
*11.*Drnovice*18*7*0*11*86:127*21*
*12.*Vysočany/Sloup*18*4*0*14*68:180*12*
*13.*Svitávka*18*3*2*13*67:154*11*
*14.*Lipůvka*18*2*2*14*77:144*8*
*15.*Velké Opatovice*18*2*2*14*56:166*8*
*16.*Voděrady*16*2*1*13*45:123*7*
*17.*Knínice*18*2*0*16*54:204*6*
Kanonýři: 95 - Crhonek Tomáš (BlanskoA), 83 - Zouhar Dominik (Lipovec), 75 - Souček Jan (Ráječko).

Okresní přebor - ženy
12.kolo:
Kohoutovice-Medlánky 0:3 (0:2) - Kopijevská 2,Ráčková, Lažany-Kostelec 0:3 (0:3)- Urbánková, Waltrová, Řezníčková, Ráječko-Drnovice 5:1 (1:0),Vomočilová 2, Zoubková 2, Odehnalová - Brodecká.
*1.*Medlánky*12*11*1*0*56:14*34*
*2.*Lažany*12*7*2*3*31:13*23*
*3.*Kostelec *12*6*3*3*45:14*21*
*4.*Ráječko*12*4*1*7*18:42*13*
*5.*Kohoutovice*12*4*0*8*12:28*12*
*6.*Drnovice*12*0*1*11*6:57*1*
Kanonýři: 14 - Kučerová Eva (Medlánky),12 - Waltrová Klára (Kostelec ), Řezníčková Gabriela (Kostelec ), 10- Licková Silvie (Medlánky), Vykopalová Kristýna (Kostelec ).



Komentáře k článku

Zatím zde není žádný komentář
 

Zobrazit formulář pro přidání komentáře
Schovat formulář na přidání komentáře
*

*

*

Uložit komentář

Podobné články:
Výsledky fotbalových soutěží _14. kolo - ze dne 10.11.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _11. kolo - ze dne 20.10.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _10. kolo - ze dne 13.10.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _8. kolo - ze dne 29.09.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _6. kolo - ze dne 15.09.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _4. kolo - ze dne 01.09.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _2. kolo - ze dne 18.08.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _20. kolo - ze dne 05.05.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _19. kolo - ze dne 28.04.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží _16. kolo - ze dne 06.04.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 14. kolo - ze dne 11.11.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 13. kolo - ze dne 04.11.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 11. kolo - ze dne 21.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 10. kolo - ze dne 14.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 9. kolo - ze dne 07.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 8. kolo - ze dne 30.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 7. kolo - ze dne 24.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 6. kolo - ze dne 16.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 5. kolo - ze dne 09.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 3. kolo - ze dne 27.08.2013 (3)

Všechny články z tohoto čísla (8/2014):

Rubrika: Zpravodajství
Boskovičtí rozdělili granty
Kal ohrožoval pitnou vodu
Kapli ozdobily obrazy Křížové cesty
Keře pomohou zpevnit svah
Knihovna má nové osvětlení
Kunštát zabojuje o školní bazén
Nemocnice stabilizuje dětské oddělení
Oplotí letní kino
Podobu parku vyberou i občané
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 17. - 27. 4. 2014
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 24. 4. - 4. 5. 2014
Punkevní jeskyně jsou přístupné vozíčkářům
V Moravském krasu objevili vzácného netopýra
Výhodné počasí umožnilo zemědělcům dříve zasít
Za necelých pět milionů dostaví zimní stadion
Zahájili turistickou sezonu
Zahrají Discoballs
Zloději hrozí za krádeže až osm let
Znovu vyzdobí náměstí

Rubrika: Kultura
Akce Muzea Blansko v květnu 2014
Banzai, Mistře!, vernisáž výstavy Galerie města Blanska
GALERIE TIC_vernisáž_út 22. 4. 2014 v 17.30h_P.O.L.E. * Lucia Papčo * Adéla Sobotková
Jazzový festival Jazznění v klubu Kaštan!
Legenda britského glamrocku Slade na podzim v Brně!
Mick Harvey a The Ministry Of Wolves headlinery brněnského Henry Lee Festu
Parov Stelar Band sa vracia v novembri do Bratislavy!
Pozvánka na vernisáž výstavy Veroniky Bromové

Rubrika: Sport
Basketbalisté bojovali, titul však znovu slaví Husovice
Boskovice jsou stoprocentní
Boskovice zaskočily Slovan, Kunštát i Ráječko ztratili
Boskovický tenis se vrací po deseti letech do soutěže
Brněnský turnaj patřil Boskovicím
Kadetky skončily druhé, přesto si zahrají baráž
Kovář kritizuje rozhodčí
Mladí florbalisté bojovali o finále
Nejdůležitější zápas basketbal teprve čeká
Svitávka zatím nejlépe třetí
Šebek oporou Prostějova
Výsledky fotbalových soutěží _18. kolo
Výsledky fotbalových soutěží _19. kolo
Z fotbalistů prohrál jen Bořitov

Rubrika: Představujeme
Asistent premiéra ČR: Práce vás musí bavit
Až se jaro zeptá .....
Ivana Havelková vydává novou knihu

Rubrika: Černá kronika
Policie INFORMUJE

Rubrika: Napsali nám
„ 2. ANGLICKÁ BURZA“ ve ŠKOLNÍ DRUŽINĚ
1 140 běžců na premiéře MASARYK RUNu. Děkujeme!
1. máje budou v Poličce předčítat z Máje
8. NAROZENINOVÁ PÁRTY VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ – „JARNÍ“
A Sebránek je čistý… na jak dlouho?
Beseda „od srdíčka“
Cena Gustava Broma 2014 pro pianistu a skladatele Emila Viklického
Cesta kolem světa a zdobení „vajíčkovníku“
CO JSTE V POLIČCE JEŠTĚ NEVIDĚLI?
CO VÁS ČEKÁ V ORDINACI DENTÁLNÍ HYGIENY?
Dvě speciální školy na Vyškovsku se sloučí
E.ON Energy Globe Award ČR 2014 – kategorie Nápad zapojí i studenty
GRÓNSKÉ MÝTY A POVĚSTI
Hejtman podepsal Memorandum o spolupráci kraje se Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska
Hejtman převzal ocenění Evropské komise
Informace o uzavírce Husovického tunelu v Brně
JÁ VIKTORKA …. . . aneb z deníku lamičky 7. díl
Jarní jarmark na Slovákově
JARNÍ VÝLET DO WIKYLANDU
Kaufland pomáhá plnit misky v útulcích
Krajské cvičení „ERGON 2014“ bylo úspěšné
Mattoni představuje nový slogan „Příroda v tobě“ reklamním spotem plným es
MENDELŮV ROK ZÁBAVNÉHO VZDĚLÁVÁNÍ
Nejlepším mladým kuchařem Jižní Moravy je Hynek Ráček z Velkého Meziříčí
Nová výstava představí historii loretánské chýše v Mikulově
Oslavy Dne Země připomínají téma ochrany životního prostředí v obcích a regionech
Pátý ročník soutěže Regionální potravina
Projekt Strážci paměti: 200 let muzejnictví v České republice
Představili své kandidáty do Evropského parlamentu za jižní Moravu
Přelomový rozsudek: Soud přiznal muži odškodnění za stalking od dvou žen
Příběhy z MSSS Boskovice III. Alzheimerova choroba - příběh úcty
Roadshow E.ON City nabídne zábavu, sport i vzdělání nejen pro děti
Ředitelka SIKO KOUPELNY zvolena Manažerkou roku
Šance pro život
TAJEMNÝ SVĚT POHÁDEK V POLIČCE
Titul Historické město roku 2013
V Lednicko-valtickém areálu budou v létě jezdit historické vlaky
Velikonoce na Svojanově
Velký pátek v Permnoiu®
Zadržení úředníka MěÚ Boskovice
Zastupitelstvo podpořilo značení pěších a cykloturistických tras Jihomoravského kraje
Zůstávám hejtmanem, rezignoval jsem na poslanecký mandát
Živé vysílání Frekvence 1 ze Staré radnice v Brně