Spokojený zákazník je pro Hodinářství Dokoupilová tou největší odměnou

Autor článku: Lukáš Lorenc, pro číslo 7/2023, vloženo dne 12.06.2023

[Stálý odkaz na článek]

Boskovice * V letošním roce slaví boskovické Hodinářství Anna Dokoupilová třicáté výročí od otevření prodejny. Za dobu 30 let fungování mají bohaté zkušenosti, jak ve zlatnickém oboru, tak i v hodinářském řemesle. Jak říká Zuzka Dokoupilová, jdeme neustále s dobou nejen v rozmanité nabídce zboží ať už v prodeji kvalitních šperků, tak hodinářského zboží, také odborně pomáháme již generacím spokojených zákazníků s výběrem kvalitních šperků, hodin, pendlovek, kukaček a hodinek. „Zákazníci se u nás cítí příjemně a máme mezi sebou velmi dobrou zpětnou vazbu. Ať už se jedná o prodej zboží, nebo opravy všeho druhu, v návrzích šperků v ruční výrobě, nebo v široké nabídce snubních prstenů. Snažíme se najít pro zákazníky vhodné řešení k opravám šperků, hodinek, hodin a jsme tak se zákazníky v kontaktu i během složitějších oprav. Spokojený zákazník se k nám vrací a stále k nám vítají noví zákazníci z celého okolí. Na spolehlivém a vstřícném jednání si zakládáme od samého začátku,“ říká Zuzana Dokoupilová, která vede firmu spolu s maminkou Annou Dokoupilovou. Během této doby se prodejna několikrát stěhovala, naposledy před třemi lety na ulici Kapitána Jaroše 100/29 u silnice naproti Mountfieldu. Bylo to opravdu velké rozhodnutí po letech se opět se vším přestěhovat do nových prostor. Nakonec se ukazuje, že to byl skvělý krok. „Máme k dispozici větší prodejní prostory, možnost parkování, díky prostorným pultům se zlepšila prezentace zboží a nasvícené šperky opravdu krásně vyniknou. Zajímavostí je oboustranná výloha, jak z vnitřní části prodejny, tak při vstupu do budovy, kde si mohou zákazníci prohlédnout širokou nabídku nových kolekcí šperků. „Jsme tu velmi spokojené, máme dobré vztahy i se sousedy v domě na nynější adrese.
Umístění naší prodejny u hlavní cesty se ukázalo jako zajímavé pro další nové zákazníky, třeba z okolí Brna, Prostějova nebo Olomouce atd.“ Nové výzvy šperků a hodinařiny nás obohacují v technologiích zpracování. Spolupracujeme se špičkovými mistry hodináři a máme výborné zlatníky, takže je radost vydávat opravy, zakázky a vidět spokojený úsměv zákazníků. Dokážeme tak pokrýt veškeré hodinářské i zlatnické služby v nejlepší možné kvalitě a preciznosti. Máme řadu krásných i sezonních sad a kolekce jsou nyní doplněné i v náramcích všeho druhu, pánské i dámské. Kdo chce levnější šperk, může si vybrat z jemně opracované chirurgické oceli, střední variantou může být rhodiované stříbro a jako exkluzivní variantu máme nádherné šperky ze zlata české a německé kvality, nebo drahé kameny s certifikáty od renomovaných dodavatelů.
Pro náročnější zákazníky jsme schopni cokoliv navrhnout, nebo vyrobit dle požadavků zákazníka, který nám řekne svoji představu, my uděláme návrh a vše zrealizujeme originálním způsobem přímo na míru. Zákaznice přicházejí i s fotkou případného oblečení na určitou akci, oslavu, večírek, svatby a my k těmto šatům navrhneme doplňky, které mohou zákaznice doplnit ke své garderobě a zakoupit na naší prodejně. Je to krásná práce, zákazníci jsou spokojeni, což nás velice těší a motivuje.“ Všechny šperky samozřejmě pochází od dlouhodobě prověřených dodavatelů a jsou vhodné také pro alergiky.
Pro začínající léto bývají podle paní Dokoupilové v oblibě také perly, opály, barevné kamínky, nebo pravé kameny jako Larimar, Malachit, Jantar, Tyrkys apod. Vše máme na prodej na prodejně v úchvatných sadách, nebo samostatně. „V nabídce máme také doplněné úžasné perlové sady nebo opály v krásné modré či mléčné barvě. Šperky máme v kvalitním provedení fasovaných kamenů, které jsou velmi kvalitní a opravitelné. Také pendlovky, které jsou naší srdeční záležitostí, máme v nabídce mechanické kvalitní stroje, hrací nebo mechanické kukačky Schwarzwald. Hodiny klasické, stolní dřevěné, dětské, ale i atypické modely, budíky nebo meteostanice. A samozřejmě pro milovníky hodinek nabídka kapesních hodinek, včetně luxusních modelů značky CITIZEN, CANDINO a dalších renomovaných hodinářských značek. Velká výhoda je, že zákazník vidí dané modely na prodejně a právě kvůli pozdějšímu servisu si raději koupí hodinky na prodejně. K hodinkám patří také rozmanitá a široká nabídka pásků všech velikostí, barev a druhů. Přímo na prodejně je ale možné obdivovat také krásné modely porcelánových panenek nebo různých plechových modelů pro muže.
Vlídný a osobní přístup k našim zákazníkům, který je po léta pro Hodinářství - Zlatnictví Dokoupilová naprostým základem. Díky odpovědnému přístupu se nám zákazníci rádi vrací. Je milé vidět i mladé zákaznice, kterým jsme před léty nasazovaly dětské náušnice a nyní pro ně vyrábíme snubní prstýnky. Ke každému zákazníkovi přistupujeme zodpovědně a s pokorou, najít pro každého to správné řešení a nejvhodnější dárek, či jen dobrou radu. Naše práce nás baví, je to už naše srdeční záležitost a krásné prostředí v naší prodejně jen podtrhuje tuto krásnou profesi.
Není naším zájmem jen prodat, ale především poradit a navrhnout vše ke spokojenosti zákazníka. To je pak naší vizitkou a nejlepší reklamou,“ zdůraznila Dokoupilová.
Na prodejně je možné platit v hotovosti i platební kartou. K prodeji jsou také poukázky na veškeré zboží, které mohou vyřešit správnou volbu výběru dárku přímo obdarovaným. „Poukázky pro nás nejsou časově omezené. Většinou si zákaznice nastřádají poukázky během roku a pak je výběr šperků třeba ve zlatě zajímavější. Poukázky tak vyřeší nevhodný dárek a každý zákazník si rád vybere dle vlastních požadavků, nebo jen doplní stávající šperky.“
Více informací o prodejně mohou zákazníci najít na webových stránkách www.hodinarstvi-dokoupilova.cz nebo telefonním čísle 516 453 964. Pracovní doba je dohledatelná i na internetu přes naše stránky Hodinářství - Zlatnictví Dokoupilová.
Těšíme se na Vás a na naši společnou spolupráci v dalších letech.
Zuzka a Anna DokoupilováPodobné články:
Do nové sezóny bez závazků - ze dne 15.03.2010 (2)
Úvodní duel rozhodl obránce - ze dne 15.03.2010 (2)
Fotbalová DIVIZE - ze dne 02.06.2008 (2)
Konkurzní řízení na funkci ředitelky - ze dne 08.04.2008 (2)
Zubaři DUBEN - ze dne 06.04.2008 (2)
Volejbalistkám se na lepší časy neblýskalo - ze dne 06.03.2008 (2)
Zaměřují se na prevenci kriminality - ze dne 14.02.2008 (2)
Opraví nádvoří ZŠ Sušilova - ze dne 17.06.2024 (1)
ZUŠ Open v Boskovicích - ze dne 16.06.2024 (1)
Cyklostezku brzdí povolení - ze dne 16.06.2024 (1)
Boskovičtí muzejníci za polárním kruhem - ze dne 16.06.2024 (1)
VAS Boskovice expanduje na Drahanskou vrchovinu - ze dne 15.06.2024 (1)
Uspořádali zábavný den pro děti ve spojení s poznáním - ze dne 15.06.2024 (1)
Summer dance cup v Boskovicích - ze dne 11.06.2024 (1)
Zahraniční učitelé pro boskovické aikido - ze dne 10.06.2024 (1)
Úprava trávníků se nepovedla - ze dne 03.06.2024 (1)
Rušení projektu knihovny provázely emoce - ze dne 03.06.2024 (1)
Stavbu v lokalitě Vinohrádky nepodpořili - ze dne 03.06.2024 (1)
SUMMER DANCE CUP BOSKOVICE - ze dne 03.06.2024 (1)
Pokračují v obnově parku před poštou - ze dne 03.06.2024 (1)

Všechny články z tohoto čísla (7/2023):

Rubrika: Zpravodajství
Boskovické kino spustilo druhý sál
Cyklovýlet s Vodárenskou zavítal letos na Jedovnicko
Diecéze odvolala kněze kvůli sexuálnímu deliktu
Dobrý den, keramiko
Festival dobrého jídla potřetí
Festival uměleckých škol
Koupaliště otevírají, kempy hlásí téměř plno
Letní kino slaví padesátku
Muzejní noci v Muzeum regionu Boskovicka
Olešnická čistírna zvýraznila čistící proces
Provoz školky o prázdninách
Pruh získal dotaci, nápad s kurníkem způsobil pozdvižení
Přejezd ve Skalici čeká uzavírka
Taneční škola Body Rockers uspořádala Dance gallery
Teplo v Boskovicích zlevňuje
Úspěch okresních záchranářů
V Sudicích opravují napětí
Ve Skalici otevřeli samoobslužnou prodejnu
Ve Žďárné otevřeli lesní stezku
Vyhlašují soutěž na sportovní areál
Zákaz ohňostrojů s jedinou výjimkou?
Zvuky a barvy židovské čtvrti

Rubrika: Kultura
Concentus Moraviae se vrací

Rubrika: Sport
Bayer druhý na dlouhém triatlonu
Bronz pro florbalové žáky
Červená zahrada patřila tanečníkům
Dvě zlaté pro Šebelovou i Martinka
Fotbalové soutěže se blíží do finále
Mezinárodní cesta boskovického aikida
Volejbalisté devátí v republice
Vorlického čeká dlouhá pauza

Rubrika: Představujeme
Představujeme Vám PMP Stavební & Realitní s.r.o., která Vás spolehlivě provede prodejem nemovitosti
Spokojený zákazník je pro Hodinářství Dokoupilová tou největší odměnou
Výrobce elektromotorů Baumüller oslavil třicet let na trhu

Rubrika: Napsali nám
Ciao Italia!
Dětská párty v Centru polytechnické výchovy
Na Svojanově oslaví den dětí s pohádkami
Zábavné odpoledne pro celou rodinu