Nasazení rozhodčích OFS Blansko 22. kolo 10. – 11. 5. 2008

Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 14/2008, vloženo dne 04.05.2008

[Stálý odkaz na článek]

22. kolo soutěží OFS Blansko hrané ve dnech 10. – 11. 5. 2008
Úřední začátek soutěží mužů – neděle 11. 5. v 16.30, dorostu – neděle 11. 5. ve 14.15, žáků – neděle 11. 5 v 10.00.

Číslo zápasu

Domácí

Hosté
Datum a čas utkání
Hlavní rozhodčí utkání
Asistent rozhodčího 1
Asistent rozhodčího 2
Delegát svazu
Hřiště
Pozn.
MUŽI
A1A II. třída – OP, muži
A1A 2201
Bořitov
Vísky
Ne, 11. 5., 16.30
OFS Svitavy
OFS Svitavy
Mořkovský


SD3
A1A 2202
V.Opatovice
Drnovice
Ne, 11. 5., 16.30
Rek st.
Šperková
Hlubinka



A1A 2203
Lipovec
Boskovice B
Ne, 11. 5., 16.30
OFS Brno-venkov
OFS Brno-venkov
Kocák



A1A 2204
Kotvrdovice
Blansko B
Ne, 11. 5., 16.30
Svoboda D.
Pivoda
Ševčík



A1A 2205
Rudice
Jedovnice
Ne, 11. 5., 16.30
Sychra
Rek ml.
Flek



A1A 2206
Lysice
Sloup
Ne, 11. 5., 16.30
OFS Svitavy
OFS Svitavy
Borek


SD3
A1A 2207
Kořenec
Doubravice
Ne, 11. 5., 16.30
Švancara
Slezák
Musil



A2A III. třída, muži
A2A 2201
Olomučany
Vysočany
Ne, 11. 5., 16.30
Hřebíček J.
Všianský




A2A 2202
Šošůvka
Ráječko B
Ne, 11. 5., 16.30
Nečas
Pospíšil Jiří




A2A 2203
Knínice
Vavřinec
Ne, 11. 5., 16.30
Pokorný
Šebela V.




A2A 2204
Olešnice B
Úsobrno
So, 10. 5., 16.30
Pinkava
Bednář J.
Manoušek L.



A2A 2205
Skalice
Lipůvka
Ne, 11. 5., 16.30
Stloukal
Manoušek L.




A2A 2206
Ostrov
Kunštát B
Ne, 11. 5., 16.30
OFS Brno-venkov
OFS Brno-venkov




A2A 2207
Vilémovice
Adamov
Ne, 11. 5., 16.30
Kučírek





A3A IV. třída, muži
A3A 2201
Bořitov B
Vranová
Ne, 11. 5., 14.15
Mořkovský





A3A 2202
Šošůvka B
Lažany
So, 10. 5., 16.30
Pospíšil Jiří
Kučírek
Nečas



A3A 2203
Letovice B
Benešov
So, 10. 5., 16.30
Rek ml.
Manoušek R.
Všianský



A3A 2204
Lažánky
Svitávka
Ne, 11. 5., 16.30
Zouhar F.





A3A 2205
Lomnice
Valchov
Ne, 11. 5., 16.30
OFS Brno-venkov (Klimeš)





A3A 2206
Voděrady
Cetkovice
Ne, 11. 5., 16.30
OFS Svitavy




SD3
A3A 2207
Kořenec B
Doubravice B
Ne, 11. 5., 14.15
Musil
Slezák
Švancara



DOROST
C1A II. třída – OP
C1A 2201
Olomučany
Lipovec
Ne, 11. 5., 14.15
Hřebíček J.
Všianský




C1A 2202
Rudice
Vavřinec
Ne, 11. 5., 14.15
Rek ml.





C1A 2203
Skalice
Vísky
Ne, 11. 5., 14.15
Manoušek L.





C1A 2204
Sloup
Ráječko
So, 10. 5., 16.30
Kocák





C1A 2205
Adamov
Lažany
So, 10. 5., 10.00
Rek st.





C1A 2206
Lysice
Svitávka
Ne, 11. 5., 14.15
Borek





C1A 2207
Kořenec
Černá Hora
So, 10. 5., 16.30
Zouhar F.





C1A 2208
Doubravice
Lipůvka
So, 10. 5., 14.15
Štěrba





C1A 2209
Kunštát
Jedovnice
So, 10. 5., 10.00
Bednář J.











ŽÁCI
E1A – Grena OP žáci, skupina „A“
E1A 2201
Ostrov
Šošůvka
Ne, 11. 5., 10.00
Ševčík





E1A 2202
Lipovec
Ráječko
Ne, 11. 5., 14.30
Kocák





E1A 2203
Blansko B
Černá Hora
Ne, 11. 5., 10.00
Šperková
Hřebíček J.
Jalový



E1A 2205
Rudice
Jedovnice
Ne, 11. 5., 10.00
Šebela V.





E1A 2206
Rájec-Jestřebí
Sloup
Ne, 11. 5., 10.00
Sychra





E1A 2207
Olomučany
Adamov
Ne, 11. 5., 12.15
Všianský
Hřebíček J.




E1A – Grena OP žáci, skupina „B“
E1B 2201
Voděrady
Vísky
So, 10. 5., 15.00
Hlubinka





E1B 2202
V.Opatovice
Drnovice
So, 10. 5., 16.30
Rohrer





E1B 2203
Knínice
Benešov
Ne, 11. 5., 10.00
Hlubinka





E1B 2205
Boskovice B
Lipůvka
Ne, 11. 5., 10.00
odehráno





E1B 2206
Lysice
Kunštát
Ne, 11. 5., 10.00
Švancara





E1B 2207
Cetkovice
Doubravice
Ne, 11. 5., 14.00
Hlubinka







Výměny s OFS, AR2 pro JmkFS a delegace rozhodčích vyšších soutěží
Výměna s OFS BRNO – VENKOV (20. kolo, úřední začátek v 16.30 )
II. tř. – OP
A1A 2007
Měnín
Rosice B
Ne, 11. 5., 16.30
Manoušek R.
Jalový



SD 1
III. tř. – „A“
A2A 2002
Žabčice
Podolí
Ne, 11. 5., 16.30

Štěrba
Bednář J.



SD 1
Výměna s OFS SVITAVY (20. kolo, úřední začátek v 17.00 )
II. tř. - OP
A1A 2007
Dlouhá Loučka
Sokol Městečko Trnávka
So, 10. 5., 17.00
Rek st.
Sychra
Hřebíček J.


SD 2
III. tř. – „A“
A2A 2001
Moravská Třebová C
SK Rohozná
So, 10. 5., 17.00
Jalový




SD 2
III. tř. – „A“
A2A 2003
Křenov
Hradec nad Svitavou
So, 10. 5., 17.00
Flek




SD 2

Obsazení vyšších soutěží (soutěže ČMFS – ŘKFM, JmKFS)
MSD/D
Blansko
Konice
So, 10. 5., 16.30
Skřítecký
Beneš Jiří
Gasnárek
Sedlák


MSD/D
Rájec-Jestřebí
Otrokovice
Ne, 11. 5., 16.30
Donnenberger
Jelínek Jan
Trávníček Mir.
Prokeš


1.B./A
Letovice
Černá Hora
Ne, 11. 5., 16.30
Broksa
Novák
Rohrer



1.B./A
Olešnice
Otnice
Ne, 11. 5., 16.30
Palát
Vodák
Strya ml.



1.tř. dor./A
Letovice
MS Brno
Ne, 11. 5., 14.15
Rohrer





1.tř. dor./A
Kotvrdovice
St. Lískovec
Ne, 11. 5., 14.15
Svoboda D.





1.tř. dor./A
Olešnice
Čebín
Ne, 11. 5., 14.15
Strya ml.





1.tř. dor./A
Rájec-Jestřebí
Bosonohy
Ne, 11. 5., 14.15
Šumšal





1.tř.žáci/A
(st. + ml.)
Letovice
Vev. Bítýška
So, 10. 5.,
9.00 + 10.45
Svoboda D.





MSLŽ/C
Kotvrdovice
Jihlava
So, 10. 5., 16.00
Adámková
Líkař
Šebela Marek



MSLŽ/C
Drnovice
Lažany
So, 10. 5., 16.30
Jelínek M.
Froněk
Nejezchleb






ZPRÁVY KOMISE ROZHODČÍCH A DELEGÁTŮ
KRD předává do DK R Václava Šebely s návrhem trestu – důtka udělená DK za nedostavení se na utkání žáků!
Nový rozhodčí: Grenar Jakub, Boskovice TEL: 736 260 143


Obsazení odložených utkání (soutěže OFS Blansko)
E1A 0607
Lipovec
Blansko B
Ct, 15. 5., 16.30
Štěrba





C1A 0208
Lipovec
Sloup
Ct, 15. 5., 18.00
Štěrba





C1A 0109
Lipůvka
Černá Hora
Pá, 16. 5., 17.00
Sychra
Všianský
Šperková






Komentáře k článku

Zatím zde není žádný komentář
 

Zobrazit formulář pro přidání komentáře
Schovat formulář na přidání komentáře
*

*

*

Uložit komentář

Podobné články:
Zubaři DUBEN - ze dne 06.04.2008 (5)
Obyvatelé „naletěli“ na nevýhodné smlouvy - ze dne 29.11.2012 (4)
Dechové orchestry na náměstích a na zámku - ze dne 11.05.2011 (4)
Týden knihoven byl nabitý programem - ze dne 12.10.2009 (4)
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko – 24. kolo, 24. – 25. 5. 2008 - ze dne 27.05.2008 (4)
Koláč pro hospic: pomoc, která chutná sladce - ze dne 30.09.2019 (3)
Napadené dřevo využijí například na opravu zámku - ze dne 23.09.2019 (3)
Koupaliště bilancují specifickou sezonu - ze dne 18.09.2019 (3)
Vánoční polévky budou překvapením - ze dne 15.12.2018 (3)
Okresní koupaliště zahajují sezónu - ze dne 07.06.2018 (3)
Uklidili své okolí v Letovicích, Boskovicích a Velkých Opatovicích - ze dne 26.04.2018 (3)
Vánoční polévky byly hodně štědré - ze dne 17.01.2018 (3)
Polévky na Štědrý den pomohou - ze dne 18.12.2017 (3)
Okresní školy přes léto prokouknou - ze dne 07.08.2017 (3)
O vánoční polévky byl znovu velký zájem - ze dne 12.01.2017 (3)
Vánoční polévky pomohou potřebným - ze dne 15.12.2016 (3)
Cyklisté mají nového průvodce - ze dne 12.06.2015 (3)
Region provoněly štědrodenní polévky - ze dne 13.01.2015 (3)
V Letovicích pokřtili kalendář pro příští rok - ze dne 08.10.2014 (3)
Nevrácením knihy až k přestupku - ze dne 27.11.2012 (3)

Všechny články z tohoto čísla (14/2008):

Rubrika: Zpravodajství
Aktuální provozní doba Městských lázní Boskovice pro veřejnost 5.5. - 11.5. 2008
Aktuální provozní doba Městských lázní Boskovice pro veřejnost od 8.5. do 14.5. 2008
Boskovice mají dvojí důvod k oslavám
Boskovičtí zahrádkáři slaví 50 let založení své organizace
Břehy přehrady Křetínky jsou zase čisté
FREESTYLE SHOW poprvé v Boskovicích
Kunštát uctí českého krále
Letos poprvé ochutnávali aneb ... O víně při víně
Lidé oslavili Den Země
Na placená parkoviště s novými kartami
Na zebru jen bezpečně
Novinky z Boskovic . . . .
Novinky z Kunštátu ....
Novinky z Letovic . . . . z jednání městské rady
Pochoutky na letošní Vánoce nakoupí Letovičtí v Penny Marketu
Růžová jízda proti rakovině prsu zamířila do Brna
Rychlíky v Letovicích ani Adamově zastavovat nebudou
Stíhačky pročísnou oblaky
Škola prokoukne novými okny
Také v Knínicích rozhodují peníze
V Benešově nespí na vavřínech
Výrobci ze střední Moravy drží vysokou laťku
Zjednodušení cestování rodičů s dětmi za hranice
Zubní pohotovost na Boskovicku - KVĚTEN 2008

Rubrika: Kultura
Když se podaří, co se dařit má
Panorama hostí Dny evropského filmu
Prožijte prvomájový večer ve Zvonokosech
RH Big Band rozezněl skleník
V galerii Otakara Kubína vystavuje Emanuel Ranný

Rubrika: Sport
Basketbalisté triumfovali
Boskovické vzpírání: žáci vybojovali dvojnásobné vítězství
Boskovičtí florbalisté zakončili výbornou sezónu
Divize - skupina D
Florbalový Orli znovu bodovali
Hráči šprtce obhájili prvenství
I letos čeká letovické kurty nabitá sezóna
Nasazení rozhodčích OFS Blansko - 20. kolo
Nasazení rozhodčích OFS Blansko 21. kolo
Nasazení rozhodčích OFS Blansko 22. kolo 10. – 11. 5. 2008
Nobica na Rousínov nestačila
Nobica slaví nečekanou výhru
Odešel z našich řad
Úřední zprávy z OFS Blansko
V aprílovém počasí jeli cyklisté Valchovský kameňák
Vorlický chce z hráčů udělat jeden tým
Výběry OFS dosáhly vynikající výsledky
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko – 20. kolo, 26. – 27. 4. 2008
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko – 21. kolo, 3. – 4. 5. 2008

Rubrika: Černá kronika
Svodky Městské Policie Boskovice
Z policejního zápisníku

Rubrika: Napsali nám
A přidám dva kameny…
Máj lásky čas, sladká soutěž Českého rozhlasu Brno
Pálení čarodějnic - původ a historie
Potřetí pro hospic
Vítejte v projektu MAFRA – Studenti čtou a píší noviny.
VÝSTAVA OBRAZŮ ANNY KOCMANOVÉ ZAHÁJENA
Vzpomínka na oblíbeného zpěváka a hudebníka
Žáci Základní školy v Křetíně přivítali jaro