Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 24. kolo
Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 11/2011, vloženo dne 30.05.2011
[Stálý odkaz na článek]
II.třída - okresní přebor muži 24. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
A1A2401
| Boskovice B
| Vavřinec
| NE 05.06 16:30
| Barák
| Rek, Zaoral
|
| umělá tráva
|
A1A2402
| Sloup
| Letovice
| NE 05.06 16:30
| Jalový
| Skoták, Šebela
|
|
|
A1A2403
| Jedovnice
| Vysočany
| NE 05.06 16:30
| Brno-město
| Brno-město, Ševčík
|
|
|
A1A2404
| Lipovec
| Drnovice
| NE 05.06 16:30
| Hřava
| Vala, Stloukal
|
|
|
A1A2405
| Lysice
| Olomučany
| NE 05.06 16:30
| Lazar
| Krejčíř, Pospíšil
|
|
|
A1A2406
| Kořenec
| Doubravice
| NE 05.06 16:30
| Bureš
| Mořkovský, Novotný D.
|
|
|
A1A2407
| Šošůvka
| Rudice
| NE 05.06 16:30
| Brno-venkov
| Brno-venkov, Brno-venkov
|
|
|
III.třída muži 24. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
A2A2401
| Knínice
| Kotvrdovice
| NE 05.06 16:30
| Hadáček
|
|
| Vísky
|
A2A2402
| Bořitov B
| V.Opatovice
| NE 05.06 14:15
| Štěrba
|
|
|
|
A2A2403
| Lipůvka
| Vísky
| NE 05.06 16:30
| Brno-město
| Brno-město, Manoušek
|
|
|
A2A2404
| Skalice
| Ráječko B
| NE 05.06 16:30
| Pinkava
|
|
|
|
A2A2405
| Olešnice B
| Vranová
| SO 04.06 16:30
| Pospíšil
| Nečas
|
|
|
A2A2406
| Ostrov
| Kunštát B
| SO 04.06 16:30
| Janča
|
|
|
|
A2A2407
| Vilémovice
| Lažany
| NE 05.06 16:30
| Brno-venkov
|
|
|
|
IV.třída muži 26. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
A3A2601
| Svitávka
| Úsobrno
| NE 05.06 16:30
| Musil
|
|
|
|
A3A2602
| Lomnice
| Valchov
| NE 05.06 16:30
| Frýbort
|
|
|
|
A3A2603
| Jedovnice B
| Bukovina
| SO 04.06 16:00
| Krempaský
| Landa
|
|
|
A3A2604
| Skalice B
| Adamov
| NE 05.06 14:00
| Pinkava
|
|
|
|
A3A2605
| Lažánky
| Benešov
| NE 05.06 16:30
| Tejkal
|
|
|
|
A3A2606
| Kořenec B
| Cetkovice
| NE 05.06 14:15
| Mořkovský
| Bureš, Novotný D.
|
|
|
A3A2607
| Voděrady
| Doubravice B
| NE 05.06 16:30
| Hřebíček
|
|
|
|
A3A2608
| Vilémovice B
| Č.Hora B
| SO 04.06 17:00
| Stloukal
|
|
|
|
II.třída - OP dorost, sk. A 10. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
C1A1001
| Vavřinec
| Kotvrdovice
| NE 05.06 13:45
| Hřava
|
|
|
|
C1A1002
| Sloup
| Olomučany
| NE 05.06 13:45
| Šebela
|
|
|
|
C1A1003
| Adamov
| Ostrov
| NE 05.06 10:00
| Zaoral
|
|
|
|
C1A1004
| Jedovnice
| Lipůvka
| NE 05.06 14:15
| Ševčík
|
|
|
|
C1A1005
| Lipovec
| Ráječko
| SO 04.06 16:30
| Zaoral
|
|
|
|
II.třída - OP dorost, sk. B 10. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
C1B1001
| Letovice
| V.Opatovice
| NE 05.06 14:15
| Nečas
|
|
|
|
C1B1002
| volný los
| Doubravice
| NE 05.06 14:15
|
|
|
|
|
C1B1003
| Vísky
| Cetkovice
| NE 05.06 14:15
| Hadáček
|
|
|
|
C1B1005
| volný los
| Lysice
| NE 05.06 14:15
|
|
|
|
|
Okresní přebor starší žáci sk.A 22. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
E1A2201
| Rájec-Jestřebí
| Adamov
| NE 05.06 10:00
| Landa
|
|
|
|
E1A2202
| Vavřinec
| Ráječko
| NE 05.06 10:00
| Tejkal
|
|
|
|
E1A2203
| Lipůvka
| Kotvrdovice
| NE 05.06 14:15
| Manoušek
|
|
|
|
E1A2204
| Jedovnice
| Č.Hora
| SO 04.06 14:00
| Landa
| Krempaský
|
|
|
E1A2205
| Lipovec
| Rudice
| NE 05.06 14:30
| Stloukal
|
|
|
|
E1A2206
| volný los
| Sloup
| NE 05.06 10:00
|
|
|
|
|
Okresní přebor starší žáci sk.B 22. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
E1B2201
| Olešnice
| volný los
| NE 05.06 10:00
|
|
|
|
|
E1B2202
| V.Opatovice
| Drnovice
| NE 05.06 10:00
| Krejčíř
|
|
|
|
E1B2203
| Vísky
| Doubravice
| NE 05.06 10:00
| Musil
|
|
|
|
E1B2204
| Voděrady
| Kunštát
| NE 05.06 10:00
| Burgr
|
|
|
|
E1B2205
| Svitávka
| Cetkovice
| NE 05.06 10:00
| Pinkava
|
|
|
|
E1B2206
| Lysice
| Knínice
| NE 05.06 10:00
| Král
|
|
|
|
Okresní přebor mladší žáci 19. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
F1A1901
| Olomučany
| Blansko B
| ČT 02.06 17:00
| Flek
|
|
|
|
F1A1902
| Vysočany
| Rájec-Jestřebí
| NE 05.06 10:15
| Ševčík
|
|
|
|
F1A1903
| Boskovice C
| Kunštát
| SO 04.06 13:30
| Burgr
|
|
| umělá tráva
|
Vyšší soutěžeMSDŽ - skupina "C" 18. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
J2C1801
| Kotvrdovice
| Boskovice
| NE 05.06 10:30
| Trávníček Mir.
| Rek, Skoták
|
|
|
Brno-městoA2A2205
| MCV
| Kr.Pole
| NE 05.06 16:30
| Flek
| Landa
|
|
|
A3A2002
| Lokomotiva B
| Start B
| NE 05.06 16:30
| Sychra
| |
|
|
Brno-venkovZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
|
|
| SO
| Manoušek
| Tejkal,
|
|
|
|
|
| SO
| Novotný A.
| Novotný D.
|
|
|
VyškovZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
|
|
|
| Král
|
|
|
|
|
|
|
| Svoboda
|
|
|
|
Podobné články:
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 25. kolo - ze dne 04.06.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 24. kolo - ze dne 28.05.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 21. kolo - ze dne 09.05.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 20. a 28. kolo - ze dne 02.05.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 19. a 27. kolo - ze dne 23.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 18. kolo - ze dne 17.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 17. kolo - ze dne 11.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 16. kolo - ze dne 03.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 15. kolo - ze dne 28.03.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 14. kolo - ze dne 11.11.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 13. kolo - ze dne 02.11.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 9. kolo - ze dne 03.10.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 7. kolo - ze dne 20.09.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 5. kolo - ze dne 06.09.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - dohrávka - ze dne 23.08.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 3. kolo - ze dne 23.08.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 2. kolo - ze dne 15.08.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 30. kolo IV. třídy mužů - ze dne 17.06.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 26. kolo - ze dne 14.06.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 25. kolo - ze dne 07.06.2011 (3)
Všechny články z tohoto čísla (11/2011):
Rubrika: Zpravodajství
Aktuální provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 30.5. - 5.6. 2011
Aktuální provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 6. - 12. 6. 2011
Anketa: Jak se Vám líbil film Westernstory?
Farmářské trhy konečně v obležení
Gastronomické slavnosti „Jídlo z blízka“
JANÁČKOVY ŽIDLE PRO MORAVSKÉ ZEMSKÉ MUZEUM
K jednání Rady vlády pro energetickou a surovinovou strategii
Kyjovská nemocnice pracuje efektivně s darovanou krví
Letošní úrodu zasáhly mrazy
NA BRNO DÝCHLA OLYMPIJSKÁ ATMOSFÉRA
Na Cestě slaví dva roky
Naučná stezka v Lysicích
Nové destinace z Brna na východ při cestě přes Moskvu
Nové vedení v borotínské mateřince
Oznámení pro členy i nečleny OHK Blansko
Pletení košíků z papíru
Po Baťově kanále s Českým rozhlasem Brno
Po hradech a zámcích s pamětním listem
Počet letů z Brna do Ruské federace se rozšiřuje
Postaví novou hasičku
První svátek všech brněnských i mimobrněnských gurmánů
Předána ocenění v soutěži o nejlépe opravenou památku kraje
Přehlídka Body Rockers
Rada daruje úspěšným jihomoravským maturantům lístky na film Lidice
Radní hledají nového tajemníka
Rozhlas plný návštěvníků
Řešení Správce učebny hlídá školní počítače a umožní efektivnější výuku
Setkání elektrochemiků
Stadion ožije hudbou
Tématem byla dopravní problematika i optimalizace školství
Úpravě územního plánu brání silniční přeložka
V Mikulově otevřou Stezku svobody
V referendu kanalizace neprošla
V soutěži o nejlepší školní IT projekt zvítězil 3D model města Třince
Vinaři zachraňují historické sklepy. Turisté o ně mají zájem
VÍNO NAPŘÍČ STALETÍMI - Původ • Tradice • Symbolika
Vyhlášení výsledků soutěže Vesnice roku, kalendář akcí JMK
Výzva přilákala zástupy žadatelů
Westernstory v kině
Westernstory ve Snídani s Novou
Závěrečný účet kraje za rok 2010 doporučen ke schválení
Zavzpomínali na kardinála Špidlíka
Zemřel vedoucí hudební redakce ČRo Brno Max Wittmann
Židovskou čtvrtí poprvé
Rubrika: Kultura
CONCENTUS MORAVIAE 2011
Concentus Moraviae pošestnácté
Čas pro neobyčejné zážitky 2011 v CBM
Divadelní svět Brno 2011
Interaktivní programy pro školy v Centru Bohuslava Martinů na závěr školního roku
Joža Uprka 1861 – 1940
Melancholický konec světa podle Larse von Triera
MUZEUM BLANSKO - program kulturních akcí v druhé polovině června 2011
Oči Scheidrem, Brno – Obřany, 18.6.2011
Pavla Kačírková Galerie města Blanska, 11. 6. – 13. 7. 2011
Piráti z Karibiku č. 4 v premiéře v kině Scala
Premiéra Vesny Vulovič v sobotu
PŘED TABOLÓ z cyklu pořadů BRNĚNSKO TANČÍ A ZPÍVÁ
Příprava Festiválku vrcholí
Rubrika: Sport
1/2maraton Moravským krasem se vrací zpět do termínovky českých běžců a to v plné síle
Blansko hostilo Pohár rozhlasu
Boskovice postoupily na penalty
Brněnské vítězství a reprezentace
Derby bez vítěze
Dorostenecká exhibice
Jedna branka stačila
Na koho se těšit?
Neporazitelnost na úvod
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 24. kolo
Premiéra s debaklem
Stupně vítězů pro Boskovice
Trenérské shledání
Vedení neudržely
Vrchovina srazila Blansko
Výsledky 23. kola fotbalových soutěží OFS Blansko
Výsledky ovládla ZŠ Lysice
Ženy neuspěly
Rubrika: Představujeme
František Sivera v celostátní politice už pátým rokem
Ing. Jindřich Friedl, ředitel VOŠ a SŠ Boskovice odešel do důchodu
Zařizujete si bydlení a potřebujete poradit s kuchyní?
Rubrika: Černá kronika
Policie INFORMUJE
Rubrika: Napsali nám
Návštěva z partnerské školy
Pálení čarodějnic
Pozvánka - Den ČKD Blansko
PUTOVÁNÍ ZA ŠAMOTOVÝM PLÁTKEM
Seriál šachového turnaje DDM Boskovice zná svého celkového vítěze
Svatojánský sbor zpíval v Hustopečích
Topolánek v nebi - Tak tento vtip nemá chybu
Zábavné dopoledne s Policií
Čtrnáctideník RegionPress Boskovice © 2024. Bez písemného souhlasu redakce není
možné zveřejněné informace jakkoliv šířit
Tento projekt připravilo
|