Boskovičtí florbalisté opět nezaváhali

Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 43/2007, vloženo dne 31.10.2007

Jedovnice * Opět plný bodový zisk si připsali florbalisté oddílu FBO Sokol Boskovice. O sváteční neděli zavítali do jedovnické haly, kde si poradili s béčkem brněnského Hattricku a Slavkovem. Dvě výhry je díky zaváhání Letovic posunuli do čela tabulky.
FBO Sokol Boskovice – SC Hattrick Brno B 5:1 (1:0, 2:0, 2:1), branky: Ošlejšek 2, Cikánek, Musil, Havelka.
Boskovičtí byli od začátku lepším týmem. Aktivně napadali, dařila se jim rozehrávka na vlastní polovině a hlavně rychle vstřelili vedoucí branku. Ve druhém dějství byl na palubovce pouze jeden tým, jenže Boskovice díky skvělému výkonu brněnského brankáře vstřelily „jen“ dva góly. Na začátku poslední třetiny se Hattricku podařilo skórovat, čímž vykřesal malou naději, ovšem vzápětí Sokolové opět udeřili. Náskok si pak až do konce zápasu s přehledem pohlídali.
FBO Sokol Boskovice – FBK Sokol Slavkov 4:1 (1:0, 0:0, 3:1), branky: Cikánek 2, Havelka 2.
Vzhledem k tomu, že Slavkov si doposud nepřipsal ani bod, byly Boskovice jednoznačným favoritem. Jenže papírové předpoklady vůbec nenaplňovaly. Domácí šli v 1. minutě do vedení, rychlá branka je ale spíše ukolébala. Tempo hry pak zcela upadlo, hlavně kvůli pěti zbytečným vyloučením na boskovické straně. Hubený náskok vzal za své v poslední třetině, kdy byla laxnost a malá bojovnost potrestána vyrovnávací brankou slavkovského celku. Až tento gól nakopl domácí, kteří opět začali hrát vlastní hru a tlačili se do zakončení. Přineslo to ovoce v podobě tří branek v posledních pěti minutách.
Boskovičtí florbalisté nastoupili ke dvěma zápasům v sestavě: Kožoušek, Pfefr – Chlup, Dvořák, Soldán, Musil, Báča – Havelka, Ošlejšek, Cikánek, Peš, Krenar, Martínek, Ševčík L.
Protože tým Letovic po vítězství nad Slavkovem 3:1 pouze remizoval s Hattrickem 4:4, dostal se celek FBO Sokol Boskovice na první místo tabulky. O dva body právě před Letovické. Oba celky si to rozdají v přímém souboji o post lídra 11. listopadu, kdy se v Letovicích pod pořadatelskou taktovkou boskovických Sokolů odehrají další zápasy.

Pavel Ševčík

Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko – 24. kolo, 24. – 25. 5. 2008 - ze dne 27.05.2008 (6)
Florbalisté pokořili vedoucího - ze dne 12.11.2008 (4)
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko – 23. kolo, 17. - 18. 5. 2008 - ze dne 21.05.2008 (4)
Florbalisté dostali poslední výprask - ze dne 26.04.2010 (3)
Florbalisté s jednou výhrou - ze dne 30.03.2010 (3)
FBO se dál trápí - ze dne 17.03.2010 (3)
Existenční zápas nezvládli - ze dne 18.02.2010 (3)
Florbalisté s desítkou - ze dne 20.01.2010 (3)
Florbalistům se opět nedařilo - ze dne 29.10.2009 (3)
Florbalisté neúspěšní - ze dne 12.10.2009 (3)
Mistrovští florbalisté - ze dne 12.05.2009 (3)
Florbalisté s rozdílnými výkony - ze dne 31.03.2009 (3)
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko – 15. kolo mužů, 28. kolo dorostu - 8. 5. 2008 - ze dne 09.05.2008 (3)
Boskovičtí florbalisté zakončili výbornou sezónu - ze dne 05.05.2008 (3)
Boskovičtí florbalisté v dalších zápasech nezaváhali - ze dne 21.01.2008 (3)
Charita Blansko pořádá sběr potravin a dětského oblečení - ze dne 29.05.2020 (2)
Kontroly odhalily alkohol ani drogy za volantem - ze dne 06.02.2018 (2)
Návštěva místopředsedy vlády Pavla Bělobrádka na Blanensku a Boskovicku - ze dne 01.09.2016 (2)
Popíjeli a pak jeli - ze dne 26.07.2016 (2)
Florbalisté znovu vítězní - ze dne 06.02.2014 (2)