| Plavecký bazén
| Rekreační bazén
|
|
|
|
|
|
Čtvrtek 25.1.
| 6:30 – 7:30 7:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 15:30 15:30 – 16:00 16:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| Plav. oddíl (1 dráha)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Elite Sport (1 dráha)+VEŘEJNOST Elite Sp.+Plav.o.(1+1dr.+VEŘEJNOST Plavecký oddíl Drah. sport (1 dráha)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST
| 10:00 – 11:00 11:00 – 15:30 15:30 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 21:00
| Betany + Emanuel VEŘEJNOST Všesportík TJ Rytmus VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pátek 26.1.
| 6:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Plavecký oddíl Bodos VEŘEJNOST
| 8:00 – 9:00 9:30 – 10:30 11:00 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| Plavecká škola Plavecká škola VEŘEJNOST Bodos VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Sobota 27.1.
| 10:00 – 11:00 11:00 – 13:30 13:30 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| Dětská léčebna Ostrov VEŘEJNOST Město Letovice Letostav VEŘEJNOST
| 10:00 – 11:00 11:00 – 13:30 13:30 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| Dětská léč. Ostrov VEŘEJNOST Město Letovice Letostav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Neděle 28.1.
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pondělí 29.1.
| 10:00 – 11:30 15:30 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 20:00
| Plavecká škola Minerva Plavecký oddíl VEŘEJNOST
| 8:30 – 9:30 15:30 – 16:30 16:30 – 20:00
| Praktická škola Bce Minerva VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Úterý 30.1.
| 6:00 – 6:30 6:30 – 7:30 7:30 – 8:30 10:30 – 14:00 14:00 – 15:30 15:30 – 16:00 16:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plav. oddíl (1 dráha)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST VEŘEJNOST Pedagogická škola TJ Rytmus (2 dráhy)+VEŘEJNOST Plav. oddíl (1 dráha)+VEŘEJNOST Plavecký oddíl Benestav VEŘEJNOST
| 8:30 – 10:30 10:30 – 16:00 16:00 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| TJ Rytmus VEŘEJNOST TJ Rytmus Benestav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Středa 31.1.
| 6:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 13:30 13:30 – 14:30 14:30 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Gymnázium 3 dráhy+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecký oddíl Bodos VEŘEJNOST
| 11:00 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Bodos VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Čtvrtek 1.2.
| 6:30 – 7:30 7:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 15:30 15:30 – 16:00 16:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| Plav. oddíl (1 dráha)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Elite Sport (1 dráha)+VEŘEJNOST Elite Sp.+Plav.o.(1+1dr.+VEŘEJNOST Plavecký oddíl Drah. sport (1 dráha)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST
| 10:00 – 11:00 11:00 – 15:30 15:30 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 21:00
| Betany + Emanuel VEŘEJNOST Všesportík TJ Rytmus VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pátek 2.2.
| 10:00 – 11:30 11:30 – 13:30 13:30 – 14:30 14:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| Obec Kotvrdovice VEŘEJNOST Dětská léčebna Křetín VEŘEJNOST Letovické strojírny VEŘEJNOST
| 10:00 – 11:30 11:30 – 13:30 13:30 – 14:30 14:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| Obec Kotvrdovice VEŘEJNOST Dětská léč. Křetín VEŘEJNOST Letovické strojírny VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Sobota 3.2.
| 10:00 – 11:00 11:00 – 14:00 14:00 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| Dětská léčebna Ostrov VEŘEJNOST Alps Letostav VEŘEJNOST
| 10:00 – 11:00 11:00 – 14:00 14:00 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| Dětská léč. Ostrov VEŘEJNOST Alps Letostav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Neděle 4.2.
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
|