| Plavecký bazén
| Rekreační bazén
|
|
|
|
|
|
Čtvrtek 16.2.
| 6:30 – 7:50 8:00 – 12:00 12:00 – 13:00 13:00 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 17:00 17:00 – 18:30 18:30 – 19:30 19:30 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola STP+VEŘEJNOST VEŘEJNOST TJ Rytmus(2 dráhy)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecký oddíl Elite sp.(1 dr.)+FC+VEŘEJNOST VEŘEJNOST
| 10:00 – 11:00 11:00 – 16:00 16:00 – 17:30 17:30 – 18:30 18:30 – 21:00
| Betany + Emanuel VEŘEJNOST TJ Rytmus FC Boskovice VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pátek 17.2.
| 6:30 – 7:50 8:00 – 12:00 12:00 – 13:30 13:30 – 14:30 14:30 – 16:00 16:00 – 17:00 17:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Dětská léčebna Křetín VEŘEJNOST Letovické strojírny Plavecký oddíl VEŘEJNOST
| 9:30 – 10:30 11:00 – 13:30 13:30 – 14:30 14:30 – 16:00 16:00 – 17:00 17:00 – 21:00
| Plavecká škola VEŘEJNOST Dět. léčebna Křetín VEŘEJNOST Letovické strojírny VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Sobota 18.2.
| 10:00 – 13:00 13:00 – 14:00 14:00 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Moravec Benešov Alps Letostav VEŘEJNOST
| 10:00 – 13:00 13:00 – 14:00 14:00 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Moravec Benešov Alps Letostav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Neděle 19.2.
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pondělí 20.2.
| 1600 – 17:00 17:00 – 18:30 18:30 – 20:00
| Minerva Plavecký oddíl VEŘEJNOST
| 16:00 – 17:00 17:00 – 20:00
| Minerva VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Úterý 21.2.
| 6:30 – 8:30 10:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecký oddíl Benestav VEŘEJNOST
| 8:30 – 10:00 10:00 – 16:00 16:00 – 17:30 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| TJ Rytmus VEŘEJNOST TJ Rytmus Benestav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Středa 22.2.
| 6:30 – 7:50 8:00 – 12:00 12:00 – 13:00 13:00 – 14:00 14:00 – 16:00 16:00 – 17:30 17:30 – 18:30 18:30 – 19:30 19:30 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Gymnáz.(2 dráhy)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plav. oddíl(3 dráhy)+VEŘEJNOST Nemocnice Letovice Drah. sport(1 dráha)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST
| 12:00 – 17:30 17:30 – 18:30 18:30 – 21:00
| VEŘEJNOST Nem. Letovice VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Čtvrtek 23.2.
| 6:30 – 7:50 8:00 – 12:00 12:00 – 13:00 13:00 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 17:00 17:00 – 18:30 18:30 – 19:30 19:30 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola STP+VEŘEJNOST VEŘEJNOST TJ Rytmus(2 dráhy)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecký oddíl Elite sp.(1 dr.)+FC+VEŘEJNOST VEŘEJNOST
| 10:00 – 11:00 11:00 – 16:00 16:00 – 17:30 17:30 – 18:30 18:30 – 21:00
| Betany + Emanuel VEŘEJNOST TJ Rytmus FC Boskovice VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pátek 24.2.
| 6:30 – 8:30 8:45 – 12:00 12:00 – 16:00 16:00 – 17:00 17:00 – 18:30 18:30 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Bodos Plavecký oddíl VEŘEJNOST
| 9:30 – 10:30 11:00 – 16:00 16:00 – 17:00 17:00 – 21:00
| Plavecká škola VEŘEJNOST Bodos VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Sobota 25.2.
| 10:00 – 12:30 12:30 – 13:30 13:30 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Obec Prosetín Letovice Letostav VEŘEJNOST
| 10:00 – 12:30 12:30 – 13:30 13:30 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Obec Prosetín Letovice Letostav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Neděle 26.2.
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|