Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 23. kolo + dohrávky
Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 10/2011, vloženo dne 24.05.2011
[Stálý odkaz na článek]
II.třída - okresní přebor muži 23. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
A1A2301
| Rudice
| Boskovice B
| PÁ 27.05 17:30
| Král
| Strya ml., Hlubinka
|
|
|
A1A2302
| Doubravice
| Šošůvka
| NE 29.05 16:30
| Hadáček
| Hrnčíř, Stloukal
|
|
|
A1A2303
| Olomučany
| Kořenec
| NE 29.05 16:30
| Brno-město
| Brno-město, Zaoral
|
|
|
A1A2304
| Drnovice
| Lysice
| NE 29.05 16:30
| Rek
| Skoták, Král
|
|
|
A1A2305
| Vysočany
| Lipovec
| NE 29.05 16:30
| KrejčířSD1
| Pinkava SD1, Landa SD1
|
|
|
A1A2306
| Letovice
| Jedovnice
| NE 29.05 16:30
| Brno-venkov
| Brno-venkov, Bureš
|
|
|
A1A2307
| Vavřinec
| Sloup
| NE 29.05 16:30
| LazarSD1
| Musil SD1, Hřava
| Šíbl
|
|
III.třída muži 23. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
A2A2301
| Lažany
| Knínice
| NE 29.05 16:30
| Flek
| Hřebíček
| Nevřela
|
|
A2A2302
| Kunštát B
| Vilémovice
| SO 28.05 16:30
| Zaoral
| Landa, Šebela
| Kolář
|
|
A2A2303
| Vranová
| Ostrov
| SO 28.05 16:30
| Bureš
| Pinkava, Stria
|
| Letovice
|
A2A2304
| Ráječko B
| Olešnice B
| SO 28.05 16:30
| Janča
| Ševčík, Flek
|
|
|
A2A2305
| Vísky
| Skalice
| SO 28.05 16:30
| Pospíšil
| Nečas, Mořkovský
|
|
|
A2A2306
| V.Opatovice
| Lipůvka
| NE 29.05 16:30
| Brno-venkov
| Brno-venkov, Brno-venkov
| Čechman
|
|
A2A2307
| Kotvrdovice
| Bořitov B
| NE 29.05 16:30
| Brno-město
| Brno-město, Borek
|
|
|
IV.třída muži 25. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
A3A2501
| Č.Hora B
| Svitávka
| NE 29.05 14:15
| Korbel
|
|
|
|
A3A2502
| Doubravice B
| Vilémovice B
| SO 28.05 16:30
| Stloukal
|
|
|
|
A3A2503
| Cetkovice
| Voděrady
| NE 29.05 16:30
| Mořkovský
| Pospíšil
|
|
|
A3A2504
| Benešov
| Kořenec B
| NE 29.05 16:30
| Frýbort
|
|
| Kořenec
|
A3A2505
| Adamov
| Lažánky
| NE 29.05 16:30
| Sychra
|
|
|
|
A3A2506
| Bukovina
| Skalice B
| SO 28.05 16:30
| Hřava
|
|
| v Bukovince
|
A3A2507
| Valchov
| Jedovnice B
| NE 29.05 16:30
| Pfeifer
|
|
|
|
A3A2508
| Úsobrno
| Lomnice
| NE 29.05 16:30
| Nečas
|
|
|
|
II.třída - OP dorost, sk. A 18. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
C1A1801
| Vavřinec
| Ráječko
| NE 29.05 13:45
| Hřava
|
|
|
|
C1A1802
| Lipůvka
| Lipovec
| NE 29.05 13:30
| Šebela
|
|
|
|
C1A1803
| Ostrov
| Jedovnice
| NE 29.05 13:00
| Manoušek
|
|
|
|
C1A1804
| Olomučany
| Adamov
| NE 29.05 13:30
| Zaoral
|
|
|
|
C1A1805
| Kotvrdovice
| Sloup
| NE 29.05 14:15
| Borek
|
|
|
|
II.třída - OP dorost, sk. B 18. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
C1B1801
| Letovice
| Lysice
| NE 29.05 14:15
| Bureš
|
|
|
|
C1B1802
| Svitávka
| volný los
| NE 29.05 14:15
|
|
|
|
|
C1B1803
| Cetkovice
| Voděrady
| NE 29.05 14:15
| Pospíšil
|
|
|
|
C1B1804
| Doubravice
| Vísky
| NE 29.05 14:00
| Stloukal
|
|
|
|
C1B1805
| V.Opatovice
| volný los
| NE 29.05 14:15
|
|
|
|
|
Okresní přebor starší žáci sk.A 21. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
E1A2101
| Sloup
| Rájec-Jestřebí
| NE 29.05 10:00
| Pivoda
|
|
| Šošůvka
|
E1A2102
| Rudice
| volný los
| NE 29.05 10:00
|
|
|
|
|
E1A2103
| Č.Hora
| Lipovec
| NE 29.05 10:00
| Burgr
|
|
|
|
E1A2104
| Kotvrdovice
| Jedovnice
| NE 29.05 10:30
| Ševčík
|
|
|
|
E1A2105
| Ráječko
| Lipůvka
| NE 29.05 13:15
| Strya ml.
|
|
|
|
E1A2106
| Adamov
| Vavřinec
| NE 29.05 14:30
| Sychra
|
|
|
|
Okresní přebor starší žáci sk.B 21. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
E1B2101
| Knínice
| Olešnice
| NE 29.05 10:00
| Pinkava
|
|
| Vísky
|
E1B2102
| Cetkovice
| Lysice
| NE 29.05 10:00
| Pospíšil
|
|
|
|
E1B2103
| Kunštát
| Svitávka
| NE 29.05 14:30
| Kosička
|
|
|
|
E1B2104
| Doubravice
| Voděrady
| SO 28.05 14:15
| Stloukal
|
|
|
|
E1B2105
| Drnovice
| Vísky
| NE 29.05 14:30
| Král
|
|
|
|
E1B2106
| volný los
| V.Opatovice
| NE 29.05 10:00
|
|
|
|
|
Okresní přebor mladší žáci 18. koloZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
F1A1801
| Blansko B
| Kunštát
| NE 29.05 10:00
| Flek
|
|
| Údolní ul.
|
F1A1802
| Rájec-Jestřebí
| Boskovice C
| SO 28.05 10:00
| Landa
|
|
|
|
F1A1803
| Olomučany
| Vysočany
| SO 28.05 14:00
| Tejkal
|
|
|
|
Brno-městoA1A2104
| Svratka B
| Lokomotiva
| NE 29.05 16:30
| Manoušek
| Tejkal
|
| Komín
|
A2A2101
| Tuřany B
| Chrlice B
| NE 29.05 16:30
| Šebela
| Vala
|
| |
Brno-venkovZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
|
|
| SO 28.05. 16:30
| Novotný A.
| Novotný D.
|
|
|
|
|
| SO 28.05. 16:30
| Barák
| Frýbort
|
|
|
Vyšší soutěžeC1A2306
| Boskovice
| Kuřim
| NE 29.05 13:00
| Štěrba
| Strya st., Stria
|
|
|
D1A2306
| Boskovice
| Kuřim
| NE 29.05 15:15
| Strya st.
| Štěrba, Stria
|
|
|
VyškovZápas
| Domácí
| Hosté
| Den - Hod.
| Hlavní
| Asistenti
| Delegát
| Hřiště
|
|
|
| NE
| Pivoda
|
|
|
|
|
|
| NE
| Svoboda
|
|
|
|
Odložená utkáníSoutěžE1AOkresní přebor starší žáci sk.A 19. kolo E1A1904 Ráječko Lipovec ST 25.05 17:00 - Krempaský
SoutěžC1AII.třída - OP dorost, sk. A 16. kolo C1A1601 Vavřinec Lipůvka ČT 26.05 17:30 - Tejkal
SoutěžA1AII.třída - okresní přebor muži 21. kolo A1A2106 Vavřinec Lipovec PÁ 27.05 17:30 – Hadáček – Lazar, Hrnčíř
SoutěžE1BOkresní přebor starší žáci sk.B 19. kolo E1B1901 Cetkovice Olešnice PÁ 27.05 18:00 - Musil
SoutěžE1AOkresní přebor starší žáci sk.A 19. kolo E1A1901 Rudice Rájec-Jestřebí ČT 02.06 17:30 - Stloukal
SoutěžA3AIV.třída muži 23. kolo A3A2302 Cetkovice Č.Hora B PÁ 03.06 17:30 -
Musil
Podobné články:
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 25. kolo - ze dne 04.06.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 24. kolo - ze dne 28.05.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 21. kolo - ze dne 09.05.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 20. a 28. kolo - ze dne 02.05.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 19. a 27. kolo - ze dne 23.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 18. kolo - ze dne 17.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 17. kolo - ze dne 11.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 16. kolo - ze dne 03.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 15. kolo - ze dne 28.03.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 14. kolo - ze dne 11.11.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 13. kolo - ze dne 02.11.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 9. kolo - ze dne 03.10.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 7. kolo - ze dne 20.09.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 5. kolo - ze dne 06.09.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - dohrávka - ze dne 23.08.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 3. kolo - ze dne 23.08.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 2. kolo - ze dne 15.08.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 30. kolo IV. třídy mužů - ze dne 17.06.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 26. kolo - ze dne 14.06.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 25. kolo - ze dne 07.06.2011 (3)
Všechny články z tohoto čísla (10/2011):
Rubrika: Zpravodajství
19. ročník festivalu pro židovskou čtvrť
Aktuální provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 16. - 22. 5. 2011
Aktuální provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 23. - 29. 5. 2011
Američtí filmaři mají zájem natáčet na jižní Moravě
Biopotraviny na pedáku
Boskovická mateřinka zazářila v Nymburku
Cyklotrasy i v rámci pozemkových úprav
Členové rady projednali se zákonodárci z regionu aktuální problémy kraje
Další slevy pro držitele Senior pasů
Den matek v Boskovicích
Do brněnské ZOO se v sobotu můžete podívat zdarma
Hradní jarmark na Svojanově
Isarno letos bez turistů
Jihomoravský kraj nechce rušení policejních stanic, poskytl první letošní dar Policii ČR
Jihomoravský kraj se představil v Římě
Koupaliště letos novinkami nepřekvapí
Krajská rada schválila postup JMK při přípravě na čerpání fondů EU po roce 2013
Kyjovskou nemocnici čeká zateplování budov a rekonstrukce
Limity se zatim zvysovat nebudou - Protest obcanu prinesl ovoce
Motýlek změnil působiště
Muzejní noc v Boskovicích
Na středních školách opět přijímačky
Nejstarší dům v Knínicích zachrání
Nemocnice Blansko chystá novinku, vyšetření krevní skupiny
Nežij vteřinou 2011
Nota slavila v sokolovně
Pivovarské dny na staré radnici 2011 * 12. ročník
Podpora vinařům a vinohradníkům
Poslední léto bez vody?
Pozvánka na výstavu IRIS 2011
Privatizace nakonec s původní cenou
Profesor Antonín Dyk
Přijetí hejtmana Haška u papeže Benedikta XVI.
Rostoucí a vonící krása – pozvánka na Den otevřených dveří v Arboretu Křtiny
Ředitelé muzeí a galerií z Dolního Rakouska v Brně
Seminář o výrobě sýrů a kysaných mléčných výrobků
Sladký život s Českým rozhlasem Brno a jeho novinami
Slavnostní předání 50 000. Senior pasu
Sokol a obec na ostří nože
Společnost SODATSW vyhlásila soutěž o nejlepší školní projekt vytvořený pomocí IT
Spolupráce s Dolním Rakouskem v oblasti zdravotní péče bude pokračovat
Školu povede Pavel Vlach
Tatra v Brně představila kompletní řadu vozidel pro hasiče a armádu
Úřad v Pohořelicích získal v Jihomoravském kraji nejvíce peněz z evropských fondů
Velorexy v Boskovicích
Westernové městečko: přípravy na sezónu finišují
ZAHÁJENÍ VÝSTAVY A KULTURNĚ-DIVADELNÍHO PROJEKTU DIVADLO ŽIJE!
Zahrádkářská poradna
Rubrika: Kultura
Absolónovy fotografie v muzeu
Dechové orchestry na náměstích a na zámku
Expozice obrazů Zdeňka Buriana
Festival Boskovice na gymnáziu
Galerie Otakara Kubína Boskovice MILAN NOVOTNÝ - výstava
Koncert a slavnostní prezentace nového CD klavíristy Michala Maška v Centru Bohuslava Martinů v Poli
Muzejní noc rozezní flétny
Muzejní noc v Boskovicích
MUZEUM BLANSKO - program kulturních akcí v červnu 2011
Premiéra kabaretu na jedničku
Svátek dechovek v Letovicích
Večer pantomimy v Centru B. Martinů v Poličce
Večer v Moravské galerii v Brně
Večernoje Bozako
Vernisáž výstavy DIVADLO ŽIJE v Centru Bohuslava Martinů v Poličce v sobotu 14. 5. 2011
Vybrali jsme pro vás
Výstava obrazů a tapisérií
Rubrika: Sport
1.liga v Boskovicích
Blansko má zachránit Kugler
Boskovice využily přesilovku
Dobrý pocit a koma
Extraligová Svitávka znovu druhá
Husovská vede tabulky
Koupý i přes porážku spokojený
Kovářovi se splnil sen
Letní fotbalový kemp pro děti
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 22. kolo + 29. kolo IV. třídy
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 23. kolo + dohrávky
OKRESNÍ BĚŽECKÁ LIGA 2011 - SERIÁL BĚHŮ DO VRCHU
Pod dohledem legendy
Ráječko bez bodu
Sportovní akce roku
Svitávka čtvrtá
Utkání různých poločasů
V derby se body dělily
Vítězem opět Daniel Orálek
Výsledky 21. kola fotbalových soutěží OFS Blansko
Vysoká výhra fotbalistek
Vzpěrači mají čtyři medaile
Zahálka a Kamenický mistry
ŽIJEME LONDÝNEM: OLYMPIJSKÁ KAMPAŇ STARTUJE V BRNĚ
Rubrika: Představujeme
Hrady a zámky s Janem Celtou
Rubrika: Černá kronika
Policie INFORMUJE
Rubrika: Napsali nám
Čarodějnice v Cetkovicích
Den země - Velikonoce svátky jara
Chvíle radosti
Léčivá ruina
NEJLEPŠÍ „RUŠTINÁŘI“ V KRAJI JSOU Z BOSKOVIC !
Víte, že ... Boskovice městem sportu
Víte, že ... Byty za babku podruhé
Zákeřná borelióza
Čtrnáctideník RegionPress Boskovice © 2024. Bez písemného souhlasu redakce není
možné zveřejněné informace jakkoliv šířit
Tento projekt připravilo
|