V Hodoníně opět neuspěli

Autor článku: Lukáš Lorenc, pro číslo 2/2022, vloženo dne 31.01.2022

Hodonín * V listopadu inkasovali boskovičtí hokejisté na ledě Hodonína šest branek, na konci ledna dalších pět. Přesto byly oba zápasy hodně rozdílné. Zatímco v prvním duelu bylo o porážce Minervy rozhodnuto vlastně již po první třetině, tentokrát hosté o body bojovali v podstatně vyrovnanějším zápase. Přesto v této sezóně i potřetí zvítězil Hodonín, který táhli jmenovci Dufkové.
SHKM Hodonín – SKMB Boskovice 5:2 (2:0, 2:2, 1:0)
Branky: 28.Buhaj, 30.Plitko
Boskovice: Huzlík – Krejčiřík, Strýček – Beneš, Rosendorf – Jurča, Šmíd, Benýšek – Buhaj, Hasoň, Kaukič – Ondráček, Sekanina, Plitko
Ani ve druhém zápase na ledě Hodonína nezvládli boskovičtí hokejisté úvod utkání a hned po třech minutách, navíc ve vlastní přesilovce, poprvé inkasovali z hokejky Charváta. Tomu na gól nahrával Martin Dufek, který po nedávném přestupu vůbec poprvé nastoupil proti Boskovicím. Brankář Chvátal zůstal tentokrát na hodonínské lavičce. Jenže hosté nezvládli ani závěr první třetiny a druhou branku inkasovali pouhých jednačtyřicet vteřin před přestávkou.
Ve druhé třetině se však Minerva rychle vrátila do hry. Během pouhých tří minut dokázala skóre dokonce srovnat, když se prosadili Tomáš Buhaj a Daniel Plitko. Jenže rychle na to znovu hosté nezvládli vlastní přesilovku a podruhé v ní inkasovali. Hodonín se navíc pouhých pět vteřin před přestávkou dostal znovu do dvoubrankového vedení, když Aleš Dufek zkompletoval z trestného střílení hattrick. Ve třetí třetině se Minerva dlouho snažila o vyrovnání, v závěru ale potřetí inkasovala ve vlastní přesilovce, když skóre na 5:2 uzavřel právě exboskovický Martin Dufek.(Luke)

Hokejisté s žádostí neuspěli - ze dne 08.10.2022 (3)
Čtvrté místo odpovídá naší reálné síle, říká trenér hokejistů Tomáš Karný - ze dne 26.04.2022 (3)
Hokejisté končí čtvrtí - ze dne 22.03.2022 (3)
Vyhrocené semifinále vyhrál Hodonín - ze dne 13.03.2022 (3)