Výsledky fotbalových soutěží _23. kolo

Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 10/2015, vloženo dne 27.05.2015

[Stálý odkaz na článek]

OFS Blansko

Sportika Okresní přebor muži

23.kolo:
Šošůvka-Sloup 1:6 (1:2), Krátký, vlastní - Svoboda 2,Bezděk, Novák, Petržel, Vilémovice-Olomučany 2:2 (2:2), Eliáš, Maroši -Nečas, Opletal, Jedovnice-Kunštát B 2:2 (0:1), Blatný, Borek - Adámek,Boček, Lipůvka-Rudice 1:1 (0:1), Skoumal - Pernica, Letovice-Olešnice5:2 (4:2), Stria 2, Dvořák, Kaderka, Řeháček - Hořínek, Kubíček, ČK: Kalas (O), Vavřinec-Kořenec 4:2(2:1), Přikryl 4 - Krejčíř, Mucha, Doubravice-Vysočany 0:3 (0:2) -Beneš 2, Hejč Jiří.
*1.*Vilémovice*22*16*1*5*88:48*49*
*2.*Vysočany*22*15*3*4*57:40*48*
*3.*Jedovnice*22*14*4*4*73:38*46*
*4.*Lipůvka*22*13*4*5*63:37*43*
*5.*Olešnice*22*10*5*7*53:37*35*
*6.*Olomučany*22*9*6*7*41:40*33*
*7.*Rudice*22*8*7*7*64:61*31*
*8.*Šošůvka*22*9*2*11*53:65*29*
*9.*Doubravice*22*6*8*8*37:40*26*
*10.*KunštátB*22*7*5*10*45:60*26*
*11.*Sloup*22*5*4*13*35:51*19*
*12.*Vavřinec*22*6*0*16*38:68*18*
*13.*Kořenec*22*3*6*13*37:54*15*
*14.*Letovice*22*4*3*15*37:82*15*
Kanonýři: 22 - Pernica Marek(Vilémovice), 21 - Přikryl Radim (Vavřinec), Sehnal Lukáš (Rudice), 18- Krátký Marek (Šošůvka).

III.třída muži
23.kolo:
Bořitov B-Ostrov 3:2 (2:1), Machorek 2, Modrák -Burgr, Pernica, Vísky-Svitávka 2:6 (1:3), Drnovice-Vranová 7:1 (4:0),Crhák 4, Dvořáček, Lizna, Máslo - Koudelka, Adamov-Kotvrdovice 2:0 (0:0),Cupal, Šubrt, Lažany-Skalice n.Svitavou 1:5 (0:2), Hochman - Bílek,Haluza, Konečný, Pokorný, Vlach, Ráječko-Boskovice B 4:3 (3:0), Prokop2, Slavíček, Štafa - Odehnal 2, Oldřich, ČK:Pavlík (R), Velké Opatovice-Knínice 1:0 (0:0), Klicpera.
*1.*Drnovice*22*16*1*5*71:33*49*
*2.*Adamov*22*15*3*4*78:28*48*
*3.*Ráječko*22*15*2*5*68:42*47*
*4.*Skalicen.Svitavou*22*13*1*8*53:35*40*
*5.*Svitávka*22*13*1*8*62:50*40*
*6.*VelkéOpatovice*22*12*4*6*57:48*40*
*7.*BoskoviceB*23*12*2*9*72:62*38*
*8.*Knínice*22*9*3*10*53:44*30*
*9.*Vísky*22*8*6*8*46:54*30*
*10.*Ostrov*22*7*6*9*41:53*27*
*11.*BořitovB*23*8*2*13*34:63*26*
*12.*Vranová*22*4*3*15*36:76*15*
*13.*Kotvrdovice*22*3*1*18*21:73*10*
*14.*Lažany*22*2*1*19*22:53*7*
Kanonýři: 32 - Malásek Tomáš (Adamov), 24- Štafa Tomáš (Ráječko), 23 - Prokop Vítek (Ráječko).

IV. třída muži
16.kolo – dohrávka
Cetkovice-Doubravice B 4:4 (2:1),Horák 2, Letfus, Šmíd - Schuch 2, Malach, Tenora.
23.kolo:
Jedovnice B-Voděrady 6:0 (2:0), Lehotský 3, Formánek2, Gryc, Lipůvka B-Lažánky 0:3 (0:0) - Cupák, Kratochvíl, Musil, Benešov-Skalicen.Svitavou B 5:1 (1:0), Abrahám 3, Henek, Malina, vlastní, SvitávkaB-Lomnice 5:4 (2:2), Chloupek, David, Dvořáček, Ježek, Tušla - Feifer, Němec,Rochla, Žilka.
*1.*Benešov*18*14*3*1*75:29*45*
*2.*Lomnice*16*10*3*3*49:23*33*
*3.*JedovniceB*16*10*1*5*64:35*31*
*4.*Cetkovice*17*8*3*6*64:66*27*
*5.*DoubraviceB*17*8*2*7*48:43*26*
*6.*Skalice n.SvitavouB*17*7*2*8*35:42*23*
*7.*Lažánky*16*6*4*6*45:39*22*
*8.*LipůvkaB*17*7*1*9*50:60*22*
*9.*SvitávkaB*18*5*3*10*34:59*18*
*10.*Voděrady*17*3*2*12*32:64*11*
*11.*VilémoviceB*17*2*2*13*23:59*8*
Kanonýři: 28 - OsuchLukáš (Benešov), 25 - Němec Marcel (Lomnice), 22 - Lehotský Juraj(Jedovnice B).

OP dorost – o 1.-8.místo
4.kolo:
Letovice-Rájec-Jestřebí 4:1 (0:0), Bezděk, Kougl,Pokorný, Zemánek - Dovrtěl, Lipůvka-Knínice 2:3 (1:3), Hloušek, Kupsa -Letfus 2, Špidlík, ČK: Zemánek (K), Lysice/Kunštát-Č.H./Bořitov/Bosk.B 2:8 (1:4), Pleksa, Staněk - Bawi Van 3, Dvořák 3, Hladký 2, VelkéOpatovice-Olomučany 5:0 (2:0), Kříženecký 2, Dostál, Kořenovský, Vybral.
*1.*Letovice*4*4*0*0*40:12*27*
*2.*Rájec-Jestřebí*4*3*0*1*50:13*24*
*3.*Lysice/Kunštát*4*2*0*2*32:26*13*
*4.*Knínice*4*2*0*2*31:30*13*
*5.*Č.H./Bořitov/Bosk.B*4*2*1*1*27:26*13*
*6.*VelkéOpatovice*4*2*1*1*17:24*13*
*7.*Lipůvka*4*0*0*4*16:33*9*
*8.*Olomučany*4*0*0*4*14:62*6*
Kanonýři: 9 - KuncDavid (Rájec-Jestřebí), 7 - Dvořák Kamil (Rájec-Jestřebí), Kougl Tomáš(Letovice), Pokorný Miloš (Letovice), 6 - Bawi Van (Č.H./Bořitov/Bosk.B), Rosenberg Dominik (Knínice).

OP dorost – o 9.-15.místo
4.kolo:
Olešnice-Sloup/Vavřinec 10:3 (3:3), Svoboda 5, Báča,Danzinger, Konopáč, Kovář, Peterka - Zouhar 2, Bartoň, Vísky-Drnovice/Voděrady/Žijeme1:11 (1:3).
*1.*Svitávka*3*3*0*0*53:7*21*
*2.*Kotvrdovice*2*2*0*0*20:7*21*
*3.*Sloup/Vavřinec*3*1*0*2*28:34*13*
*4.*Drnovice/Voděrady/Žijeme*3*1*1*1*22:21*10*
*5.*Vísky*4*1*0*3*20:37*9*
*6.*Olešnice*4*2*1*1*25:47*7*
*7.*Doubravice*3*0*0*3*11:26*4*
Kanonýři: 8 - SvobodaMiroslav (Olešnice), 6 - Blaha Miloslav (Svitávka), 5 - PeterkaDavid (Svitávka).

OP starší žáci 7+1 – o1.-8.místo
4.kolo:
Rudice/Jedovnice-Knínice odloženo, Sloup/Vysočany-Loučky 2:0 (2:0), Dinga 2, KuřimB-Svitávka 6:1 (2:1), Šťastný 3, Hajsler, Hruška, Olexa - Pinkava, Kotvrdovice-Drnovice/Žijeme1:4 (0:2), Vančura - Beneš 3, Vlach.
*1.*Knínice*3*3*0*0*34:10*24*
*2.*Rudice/Jedovnice*3*2*0*1*57:19*22*
*3.*Sloup/Vysočany*4*3*0*1*35:27*19*
*4.*Drnovice/Žijeme*4*2*0*2*33:18*18*
*5.*Kuřim B*4*2*0*2*40:35*12*
*6.*Svitávka*4*2*0*2*36:39*12*
*7.*Kotvrdovice*4*1*0*3*15:59*6*
*8.*Loučky*4*0*0*4*16:57*3*
Kanonýři: 7 - Dinga Dominik(Sloup/Vysočany), 6 - Beneš Filip (Drnovice/Žijeme), Pinkava Štěpán(Svitávka), 5 - Kouřil Tomáš (Rudice/Jedovnice).

OP starší žáci 7+1 – o9.-13.místo
4.kolo:
Ráječko-Č.H./Bořitov 5:1 (4:0), Maša 2, Souček 2,Sekanina - Mach, Lipovec-Vísky 18:1 (8:1), Stejskal 9, Flachs 4, Cabal2, Mikoláš 2, Zouhar - Cápal.
*1.*Lipovec*4*4*0*0*36:2*12*
*2.*Ráječko*4*3*0*1*18:4*9*
*3.*Č.H./Bořitov*3*1*0*2*3:8*3*
*4.*VelkéOpatovice*2*0*0*2*1:17*0*
*5.*Vísky*3*0*0*3*2:29*0*
Kanonýři: 14 - StejskalJan (Lipovec), 8 - Flachs Vilém (Lipovec), 7 - Souček Jan(Ráječko).

OP mladší žáci 7+1
19.kolo:
Benešov/Kořenec-Knínice 6:0 (2:0), Kopáček 2, Kuda 2,Hroz, Novotný, Boskovice B-Jedovnice/Rudice odloženo, Letovice-Cetkovice 2:2 (1:0), Soyma, Čapka - Vala2, Sloup/Vysočany-Olomučany 7:2 (5:0), Mikulášek 2, Odehnal 2, Vašíček,Vašíček, Vávra - Fedra, Štrajt, Žijeme hrou B-Šošůvka 14:0 (6:0), Baňa5, Peša 3, Slavíček 2, Žíla 2, Janoušek, Vokurka.
*1.*BoskoviceB*14*13*1*0*117:11*40*
*2.*Žijeme hrouB*16*11*0*5*86:50*33*
*3.*Letovice*15*9*1*5*67:31*28*
*4.*Jedovnice/Rudice*15*9*1*5*68:36*28*
*5.*Cetkovice*15*9*1*5*63:36*28*
*6.*Knínice*16*7*1*8*60:52*22*
*7.*Sloup/Vysočany*16*6*1*9*39:64*19*
*8.*Olomučany*15*6*0*9*72:78*18*
*9.*Benešov/Kořenec*14*2*0*12*22:88*6*
*10.*Šošůvka*14*0*0*14*7:155*0*
Kanonýři: 41 - FedraVojtěch (Olomučany), 22 - Letfus David (Cetkovice), 19 - KučeraDavid (Jedovnice/Rudice).

Starší přípravka 5+1

16.kolo:
Lipovec-Kunštát/Olešnice A 2:10(0:4), Jargalsaikhan, Průchová - Motyčka 6, Chytrý 2, Hoch 2, Benešov/Kořenec-Kunštát/OlešniceB 19:5 (11:2), Dokoupil 5, Vondál 5, Šmída 5, Fiala 3, Minx - Žíla 4,Juránek, Benešov/Kořenec-Kunštát/Olešnice A 0:10 (0:4) - Chytrý 4,Motyčka 3, Janků 2, Kopecký, Lipovec-Kunštát/Olešnice B 13:1 (7:0),Jargalsaikhan 4, Průchová 4, Křtěn 3, Raušová, Trávníček - Žíla, Rájec-Jestřebí-BoskoviceA 6:12 (4:6), Klepárník 3, Sehnal 3 - Fojt 4, Opluštil 4, Svoboda 2,Všianský 2, Ráječko-Boskovice B 7:4 (5:2), Palacký 3, Matal, Pavlík,Skoupý, Ševčík - Novotný Tobias, Sivera, Berousková, Novotný Filip, Ráječko-BoskoviceA 1:13 (0:4), Pavlík - Opluštil 6, Fojt 3, Všianský 2, Hasoň, Svoboda, Rájec-Jestřebí-BoskoviceB 10:8 (6:4), Klepárník 7, Buš, Radosta, Sehnal - Berousková 2, Hrabec 2,Machač 2, Novotný Tobias, Novotný Filip, Drnovice-Velké Opatovice 2:8 (1:3),Zábojová, Španělová - Fuksa 3, Richtr 3, Feder, Stloukal, Lysice-Knínice4:24 (1:9), Tobiáš 2, Všianský 2 - Lexman 8, David 3, Dobeš 3, Kaderka 3,Lexmanová 3, Odehnal 2, Přikryl 2, Lysice-Velké Opatovice 5:20 (3:12),Kazda 3, Tobiáš, Všianský - Feder 5, Richtr 5, Foret 3, Cveček 2, Kejík 2,Matijko, Mlčoch, Stloukal, Drnovice-Knínice 1:14 (0:6), Španělová -Lexman 8, Odehnal 3, Blažek 2, David, Letovice-Adamov/Rudice odloženo,Svitávka-Jedovnice 5:12(3:9), Valoušek 4, Šebesta - Tetur 5, Dvořák 2, Hloušek 2, Hrivík 2,Krátký, Svitávka-Adamov/Rudice odloženo,Letovice-Jedovnice 3:6 (2:3), Jež, Soyma, Tyralík - Dvořák 2, Hrivík2, Hloušek, Krátký.
*1.*BoskoviceA*32*32*0*0*591:94*96*
*2.*Kunštát/OlešniceA*32*27*2*3*400:92*83*
*3.*BlanskoA*29*26*1*2*396:51*79*
*4.*Adamov/Rudice*30*23*1*6*350:116*70*
*5.*VelkéOpatovice*32*21*1*10*239:179*64*
*6.*Rájec-Jestřebí*30*21*0*9*331:163*63*
*7.*Knínice*32*19*1*12*324:183*58*
*8.*Ráječko*30*17*1*12*232:172*52*
*9.*BoskoviceB*32*15*1*16*265:219*46*
*10.*BlanskoB*29*15*1*13*252:214*46*
*11.*Jedovnice*32*15*1*16*270:263*46*
*12.*Letovice*29*13*0*16*175:169*39*
*13.*Lipůvka*29*11*3*15*185:213*36*
*14.*Svitávka*29*11*1*17*177:258*34*
*15.*Lipovec*32*10*1*21*144:256*31*
*16.*Benešov/Kořenec*32*8*1*23*189:271*25*
*17.*Drnovice*32*8*1*23*139:293*25*
*18.*Lysice*32*5*1*26*142:530*16*
*19.*Kunštát/OlešniceB*32*2*0*30*82:629*6*
*20.*Lažany*29*0*0*29*28:546*0*

Mladší přípravka

15.kolo:
Letovice-Svitávka 7:1 (4:1),Majdl 2, Sič 2, Lepka, Pala, Pelíšek - Bílek, Letovice-Rájec-Jestřebí 6:10(3:6), Majdl 5, Pala - Hruška 4, Augustin 3, Vrána 2, Heger, Svitávka-Rájec-Jestřebí1:9 (1:2), Bílek - Hruška 4, Vrána 2, Augustin, Dvorský, Skotal, Benešov/Kořenec-BlanskoA 0:20 (0:10) - Souček 5, Klimeš 4, Nejezchleb 3, Vlasák 3, Čermák 3,Doležel 2, Boskovice-Blansko A 4:13(3:6), Fiala 2, Berousková, Sluka - Souček 7, Klimeš 2, Nippert 2, Doležel,Vlasák, Boskovice-Blansko B 10:10 (4:5), Berousková 5, Fiala 3, Kopecký,Novotný - Kala 5, Slanina 4, Müller, Benešov/Kořenec-Blansko B 2:5 (2:2),Minx, Vondál - Kala 3, Brázda, Slanina.
*1.*BlanskoA*27*27*0*0*420:63*81*
*2.*Rájec-Jestřebí*27*23*1*3*295:92*70*
*3.*Lipůvka*25*21*2*2*286:106*65*
*4.*Letovice*25*20*1*4*301:110*61*
*5.*Jedovnice*23*15*0*8*231:104*45*
*6.*OstrovB*25*14*1*10*182:140*43*
*7.*Ostrov A*25*12*2*11*200:138*38*
*8.*KníniceB*23*11*0*12*199:120*33*
*9.*BlanskoB*12*9*1*2*103:49*28*
*10.*Boskovice*25*9*1*15*195:196*28*
*11.*KníniceA*23*8*1*14*185:179*25*
*12.*Adamov*23*7*0*16*144:256*21*
*13.*Benešov/Kořenec*25*6*2*17*99:240*20*
*14.*Svitávka*25*6*1*18*135:275*19*
*15.*Kunštát/Olešnice*23*4*1*18*116:304*13*
*16.*Lysice*23*2*2*19*112:361*8*
*17.*Lažany*25*0*0*25*21:491*0*

Okresní přebor - ženy
16.kolo:
Ráječko-Kostelec 0:8 (0:4) - Pitáková 3, Grygarová,Hájková, Marková, Urbanová, Vykopalová, Mostkovice-Kohoutovice 0:0.
*1.*Kostelec*13*13*0*0*108:3*39*
*2.*Mostkovice*13*6*2*5*13:23*20*
*3.*Kohoutovice*12*5*3*4*28:20*18*
*4.*Ráječko*12*4*1*7*14:43*13*
*5.*Drnovice*12*0*0*12*5:79*0*
Kanonýři: 19 - MarkováKateřina (Kostelec), 18 - Pitáková Martina (Kostelec), 13 - HájkováLucie (Kostelec).



Komentáře k článku

Zatím zde není žádný komentář
 

Zobrazit formulář pro přidání komentáře
Schovat formulář na přidání komentáře
*

*

*

Uložit komentář

Podobné články:
Blansko už zná nejlepší sportovce za rok 2007 - ze dne 06.03.2008 (3)
Fotbalový víkend na jedničku - ze dne 01.09.2019 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _26. kolo - ze dne 15.06.2015 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _24. kolo - ze dne 01.06.2015 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _22. kolo - ze dne 18.05.2015 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _21. kolo - ze dne 11.05.2015 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _18. kolo - ze dne 19.04.2015 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _17. kolo - ze dne 13.04.2015 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _14. kolo - ze dne 10.11.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _11. kolo - ze dne 20.10.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _10. kolo - ze dne 13.10.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _9. kolo - ze dne 07.10.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _8. kolo - ze dne 29.09.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _6. kolo - ze dne 15.09.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _4. kolo - ze dne 01.09.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _2. kolo - ze dne 18.08.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _24. kolo - ze dne 02.06.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _22. kolo - ze dne 19.05.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _20. kolo - ze dne 05.05.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _19. kolo - ze dne 28.04.2014 (2)

Všechny články z tohoto čísla (10/2015):

Rubrika: Zpravodajství
Betany hostila zahradní slavnost
Boskovice pokračují v regeneraci zeleně
Boskovice rozvíjí rodinnou politiku
Boskovice slavily výročí osvobození
Černohorský pivovar uvádí nové pivo
Darují krev se zdravým městem
Festival hotelnictví probíhal naposledy
Hejtman Hašek podepsal memorandum o spolupráci s Českou unií sportu
Hejtman vítá větší spolupráci českých a rakouských záchranářů
Chystá se nové jednání o návratu Slovanské epopeje
Kočárová chodba objevem roku
Koupaliště Červenka otvírá již tento pátek
Koupaliště se připravují na zahájení sezóny
Kraj pošle nemocnicím miliony na investice
Kraj rozšiřuje spolupráci s brněnskými vysokými školami
Kraj uvolnil dotace na rekonstrukce sportovišť
Mezinárodní cvičení ve Vratěníně prověřilo záchranné složky
Michal Hašek ocenil příslušníky Traumateamu po návratu z Nepálu
Muzea v Blansku a Boskovicích sjednotí krajskou síť
Muzejní noc podpoří historii i tvořivost
Na podporu cyklistiky směřuje z krajského rozpočtu 5 milionů korun
Odhalili další varnu drog
Pivovar Černá Hora odmítá jakoukoliv změnu dodavatele vody
Policie má snazší přístup do databází
Povinná výbava je pouhé minimum, aneb Ve tmě stejně žárovku nevyměníte
Pro havárie na vodovodech máme krizový plán
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 21. 5. - 7. 6. 2015
RH Faktor vyhrála Eliška Matušková
Rychlost investice HTC na jižní Moravě nemá obdoby
Tancini club Boskovice třetí na Mistrovství České republiky
V případě ukradených knih padla obvinění
Vicepremiér Bělobrádek navštívil jižní Moravu
VIDA! Centrum přivítalo stotisícího návštěvníka
Vodárenská pomůže pořadatelům táborů
Vyvěsí moravskou vlajku
Začíná rekonstrukce ulice Chrudichromská

Rubrika: Kultura
17. ročník VÝSTAVY OBRAZŮ
Jedinečná přehlídka nizozemských řádů a vyznamenání
Křest knihy "Nejstarší fotografie Brno / Alteste fotografie Brünn"
Náměšťfest 2015 zahájí Cimbal Classic
První výstava v brněnské Vile Löw-Beer
Vernisáž výstavy: Vladimír Kokolia, Karel Pivoňka: Myšlenky spatřené
Zdeněk Šerebl: Podzemí Moravského krasu ve fotografii

Rubrika: Sport
Blansko vykročilo k záchraně
Cyklisté závodili ve Valchově
Fotbalisté ZŠ Boskovice nejlepší na okrese
Fotbalové soutěže finišují
Fotbalový turnaj E.ON Junior Cup zavítá do Ústeckého kraje
Hokejisté doma nezaváhali
Hokejistům úvod vyšel
Plavci soutěžili v Blansku
Pokračoval Turnaj čtyř zemí
Senzační obrat fotbalistů
Tenisté porazili Mokrou Horu
Velké Opatovice hostily olympiádu dětí
Výsledky fotbalových soutěží _23. kolo
Výsledky fotbalových soutěží _24. kolo
Vzpěrači získali pět medailí

Rubrika: Představujeme
Prodejna Tennis-Sport se nově zaměří i na golf
S ALERGIÍ v POSTELI
Salon SERAFIN – váš expres do menších velikostí

Rubrika: Černá kronika
Policie INFORMUJE

Rubrika: Napsali nám
„PROMĚNA“ v Nemocnici Blansko
Akce Dej si střeva dohromady zve na konzultace k odborníkům zdarma
Aktualita - Rok smíření
Benešov u Boskovic oslavil 70 let od konce druhé světové války
BOSKOVICE PŘED 70 LETY
Další vybojované vítězství
Degustaci jídla, vína a destilátů letos na Špilberk Food Festivalu doprovodí královská hostina
Do knihovny za sochami
Dobrovolnictví. Má to smysl?
Evropské finále soutěže Hyundai Award poprvé v Praze
Hlučínu to napodruhé vyšlo a těší se z postupu
Hyundai je po 5 měsících stále druhou nejprodávanější značkou českého trhu
Charitativní koncert Czech Virtuosi a Esther Yoo
Chlouba českých pěstitelů je tu pro vás!
Invia v Brně hledá nové prodejce zájezdů, nabízí rozvoj kariéry v cestovním ruchu
Jan Černý v Krumlově v cíli, ale bez oslav
Jste obézní? Zapomeňte na běh a jděte si zaplavat do teplé vody
Jubilejní ročník Svatebního show
Kaufland team běžel pro Paraple
Kaufland získal ocenění Superbrands 2015
Královna Kunhuta se vrátila na svůj hrad 23. května 2015
Kuriozita - Sraz českých vousáčů v Brně
Novinka mezi kotli na tuhá paliva: ENBRA TP-EKO splňuje parametry 5. emisní třídy
Paramo přichází s redesignem značky Mogul podpořený mediální kampaní
Program Pivovarských dnů doplní komentovaná procházka „Po stopách brněnských pivovarů“
Projekt „My pro vodu – voda pro nás“ ve Svitávce
Rokycany doma neuspěly a zkusí to znovu. Postoupili hráči SK ZČE Plzeň
Slavnostní mše svatá ve Žďárné
Studium pro sportovní manažery má dalšího partnera
Svátky řemesel a krásy ušlechtilých koní
Unikátní sklepní ulička v petrovských Plžích se otevře výletníkům
Unikátní vzdělávací program pro sportovní manažery
Úvodní schůzka studentů s brněnským primátorem přinesla první úkoly
V Blansku se bude závodit na nejrovinatější silniční desítce!
V soutěži Skupiny MOL Freshhh 2015 zvítězil tým „Just Ask Siri“
Vážení představitelé obecních úřadů Letovic, Vranové, Křetína a Lazinova
Vzrostl počet lidí zásobovaných pitnou vodou
Zdechovský: Norsko by se mělo učit od Znojma, jak se starat o rodiny
ZLATÁ UDICE 2015
Změřte si zdarma své zdraví