Výsledky fotbalových soutěží _17. kolo

Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 7/2014, vloženo dne 13.04.2014

[Stálý odkaz na článek]

Okresní přebor muži
17.kolo:

Černá Hora-Jedovnice 2:4 (0:3), Kapoun, Širůček - Tajnai Martin 3, Tajnai Michal, Rudice-Sloup 2:2 (0:2), Konečný, Sehnal Luděk - Belton, Zouhar, Vilémovice-Drnovice 3:2 (1:0), Pernica 2, Maroši - Komárek, Španěl, Vavřinec-Vysočany 1:2 (0:2), Klimeš - Hejč, Torda, Kořenec-Olomučany 3:2 (2:0), Hlubinka, Krejčíř, Meluzín - Klíma, Opletal, Šošůvka-Olešnice 3:1 (1:0), Obalil, Sehnal - Bílek, vlastní, Lipůvka-Kotvrdovice 8:0 (4:0), Macko 5, Pospíšil, Ráček, Sedláček.
*1.*Šošůvka*16*12*1*3*43:22*37*
*2.*Černá Hora*16*11*3*2*41:18*36*
*3.*Lipůvka*16*11*2*3*55:21*35*
*4.*Jedovnice*16*10*3*3*47:21*33*
*5.*Vilémovice*16*9*3*4*59:36*30*
*6.*Vysočany*16*8*3*5*48:31*27*
*7.*Kořenec*16*8*3*5*38:32*27*
*8.*Sloup*16*5*5*6*30:42*20*
*9.*Vavřinec*16*6*1*9*34:38*19*
*10.*Olešnice*16*5*2*9*19:26*17*
*11.*Olomučany*16*3*3*10*25:46*12*
*12.*Rudice*16*3*3*10*31:55*12*
*13.*Drnovice*16*2*1*13*24:55*7*
*14.*Kotvrdovice*16*2*1*13*15:66*7*
Kanonýři: 24 - Pernica Marek (Vilémovice), 22 - Macko Michal (Lipůvka), 17 - Pernica Viktor (Jedovnice).

III.třída muži
17.kolo:

Svitávka-Vranová 1:1 (1:1), Zoubek - Krčil, ČK: Stloukal (S) Vísky-Lažany 2:2 (1:1), Martinek, Přikryl - Malý, Raichl, Velké Opatovice-Ráječko B 3:4 (2:4), Ille, Ostřížek, Vacula - Štafa 3, Wutka, Knínice-Ostrov 1:1 (0:0), Mynařík, vlastní, Benešov-Skalice n.Svitavou 0:3 (0:2) - Janíček 2, Pokorný, Adamov-Letovice 2:2 (1:0), Hrazdíra, Tomášek - Kaderka, Širůček, Lysice-Kunštát B 1:8 (1:4), Janeček - Dobšíček 3, Nedoma 2, Stehlík, Tenora, Šváb.
*1.*Kunštát B*16*10*2*4*47:28*32*
*2.*Vísky*16*10*1*5*48:41*31*
*3.*Skalice n.Svitavou*16*9*3*4*37:25*30*
*4.*Svitávka*16*9*2*5*48:25*29*
*5.*Adamov*16*9*2*5*47:35*29*
*6.*Letovice*16*8*2*6*46:34*26*
*7.*Ráječko B*16*7*3*6*40:40*24*
*8.*Knínice*16*7*2*7*39:32*23*
*9.*Vranová*16*6*4*6*42:44*22*
*10.*Velké Opatovice*16*6*2*8*28:37*20*
*11.*Ostrov*16*5*3*8*30:29*18*
*12.*Lažany*16*4*5*7*25:36*17*
*13.*Benešov*16*3*3*10*36:53*12*
*14.*Lysice*16*1*2*13*13:67*5*
Kanonýři: 20 - Přikryl Tomáš (Vísky), 17 - Krčil Roman (Vranová), Štafa Tomáš (Ráječko B), 14 - Kaderka Michal (Letovice).

IV. třída muži
17.kolo:

Svitávka B-Jedovnice B 3:2 (1:1), Procházka 2, Krejčí - Marek, Pešička, Bořitov B-Voděrady 6:0 (2:0), Sýs 4, Mareček, Polák, Vilémovice B-Lažánky 3:6 (2:2), Jedinák, Krejčí, Vašíček - Zdražil 2, Gansüch, Kratochvíl, Tomek, Švéda, Vavřinec B-Cetkovice 1:0 (1:0), Hudec, Kořenec B-Skalice n.Svitavou B 2:3 (1:0), Hlubinka, Schulze - Černý 2, Rychnovský, Boskovice B-Lomnice 5:1 (2:1), Odehnal 2, Valenta 2, Vybíhal - Žilka, Lipůvka B-Doubravice B 2:2 (1:2), Kotásek, Zorník – Sáňka Josef st., Tenora Dušan.
*1.*Boskovice B*16*10*4*2*54:24*34*
*2.*Bořitov B*16*10*4*2*52:30*34*
*3.*Doubravice B*16*10*3*3*55:32*33*
*4.*Vavřinec B*16*9*3*4*44:25*30*
*5.*Svitávka B*16*8*3*5*49:37*27*
*6.*Jedovnice B*16*8*2*6*59:35*26*
*7.*Lipůvka B*16*8*2*6*42:41*26*
*8.*Voděrady*16*8*1*7*39:46*25*
*9.*Cetkovice*16*7*3*6*49:40*24*
*10.*Lažánky*16*5*2*9*38:48*17*
*11.*Skalice n.Svitavou B*16*5*1*10*32:54*16*
*12.*Kořenec B*16*2*4*10*23:59*10*
*13.*Lomnice*16*1*5*10*17:45*8*
*14.*Vilémovice B*16*2*1*13*22:59*7*
Kanonýři: 23 - Pešička Jakub (Jedovnice B), 19 - Sáňka Josef st. (Doubravice B), 17 - Hudec Marek (Vavřinec B).

II. třída - OP dorost, sk. A
12.kolo:

Svitávka-Olomučany 3:1 (0:0), Pokorný 2, Hanák - Staněk, Drnovice-Kotvrdovice 2:0 (1:0), Horák, Žáček, Sloup/Šošůvka-Lipůvka 2:4 (1:1), Bartoň, Flek - Fuksa 3, Bohatec, Černá Hora/Bořitov-Rájec-Jestřebí 0:8 (0:3) - Dvořák 3, Sedláček 3, Opatřil, Pokorný.
*1.*Rájec-Jestřebí*12*11*1*0*85:12*34*
*2.*Drnovice*12*10*0*2*38:23*30*
*3.*Lipůvka*12*6*1*5*39:31*19*
*4.*Černá Hora/Bořitov*12*6*0*6*49:35*18*
*5.*Sloup/Šošůvka*12*6*0*6*52:39*18*
*6.*Kotvrdovice*12*4*0*8*37:44*12*
*7.*Svitávka*12*4*0*8*37:51*12*
*8.*Olomučany*12*0*0*12*10:112*0*
Kanonýři: 22 - Bawi Van (Černá Hora/Bořitov), 21 - Sedláček Petr (Rájec-Jestřebí), 19 - Kunc David (Rájec-Jestřebí).

II. třída - OP dorost, sk.B

12.kolo:

Voděrady-Olešnice 7:2 (3:1), Hruška 3, Štencl 3, Dvořák - Procházka, Svoboda, Knínice-Kunštát/Lysice 3:3 (2:0), Kšica, Letfus, Ščudla - Tenora 3, Vísky-Letovice 1:4 (0:2), Bačovský - Ducháček, Fidler, Kougl, Čejka, Velké Opatovice-Cetkovice 0:2 (0:2) - Dokoupil, Sychra.
*1.*Cetkovice*12*11*1*0*60:18*34*
*2.*Letovice*12*7*2*3*46:27*23*
*3.*Voděrady*12*7*1*4*49:26*22*
*4.*Velké Opatovice*12*6*2*4*37:28*20*
*5.*Vísky*12*4*1*7*24:48*13*
*6.*Kunštát/Lysice*12*3*2*7*35:34*11*
*7.*Knínice*12*2*3*7*26:58*9*
*8.*Olešnice*12*2*0*10*34:72*6*
Kanonýři: 20 - Páral David (Voděrady), 15 - Horák Jan (Cetkovice), 13 - Kříženecký Tomáš (Velké Opatovice), Šmíd Zbyněk (Cetkovice).

Okresní přebor starší žáci 10+1
12.kolo:

Knínice-Olešnice 1:0 (0:0), Lajšner, Sloup/Vysočany-Letovice 0:4 (0:2), Lipovec-Velké Opatovice 0:0.
*1.*Knínice*10*8*1*1*42:11*25*
*2.*Olešnice*11*8*0*3*52:18*24*
*3.*Letovice*11*6*1*4*31:29*19*
*4.*Velké Opatovice*10*5*2*3*25:21*17*
*5.*Svitávka*10*2*3*5*22:40*9*
*6.*Lipovec*10*2*2*6*16:22*8*
*7.*Sloup/Vysočany*10*0*1*9*10:57*1*
Kanonýři: 17 - Pokorný Miloš (Letovice), 16 - Lajšner Matěj (Knínice), 13 - Dostál Lukáš (Olešnice).

Okresní přebor starší žáci 7+1
11.kolo:

Černá Hora/Bořitov-Vísky 12:0 (4:0), Vladík 5, Fanta 3, Frýdek 3, Pavlíček, Kotvrdovice-Drnovice/Voděrady 1:1 (0:1), Krátký - Opluštil, Olomučany-Ráječko 4:2 (1:0), Fedra František 2, Fedra Vojtěch, Kroutil - Nyčiporuk, Souček.
*1.*Kotvrdovice*6*4*2*0*27:8*14*
*2.*Černá Hora/Bořitov*6*3*2*1*39:13*11*
*3.*Olomučany*6*3*2*1*26:18*11*
*4.*Drnovice/Voděrady*6*3*2*1*22:15*11*
*5.*Ráječko*6*1*0*5*15:26*3*
*6.*Vísky*6*0*0*6*4:53*0*
Kanonýři: 22 - Kroutil Jiří (Olomučany), 19 - Vladík Matěj (Černá Hora/Bořitov), 16 - Kocour Vojtěch (Kotvrdovice).

OP mladší žáci 7+1
13.kolo:

Lipůvka-Boskovice B 1:4 (1:2), Švaňhal - Alexa 2, Lokaj, Straka, Olešnice/Kunštát A-Šošůvka 24:0 (9:0), Bělehrádek 5, Motyčka 4, Janků 3, Kleveta 3, Bláha 2, Konopáč 2, Novotný 2, Janoušek, Kříž - vlastní, Olomučany-Adamov 5:3 (0:1), Kučera 2, Barák, Beránek, Fedra Vojtěch - Prokop 3, Cetkovice-Rudice 0:9 (0:2) - Štěpánek 3, Magda 2, Matuška 2, Buchta, Stupinský.
*1.*Olešnice/Kunštát A*10*9*1*0*100:12*28*
*2.*Boskovice B*10*8*2*0*83:10*26*
*3.*Rudice*10*6*3*1*70:12*21*
*4.*Olešnice/Kunštát B*10*6*0*4*85:30*18*
*5.*Olomučany*11*5*1*5*70:51*16*
*6.*Adamov*11*4*2*5*66:45*14*
*7.*Lipůvka*11*4*2*5*50:35*14*
*8.*Cetkovice*11*3*1*7*29:55*10*
*9.*Benešov/Kořenec*9*1*0*8*13:81*3*
*10.*Šošůvka*11*0*0*11*4:239*0*
Kanonýři: 23 - Magda Michal (Rudice), 20 - Švaňhal Martin (Lipůvka), 18 - Fedra Vojtěch (Olomučany), Kučera Lukáš (Olomučany), Novotný Tomáš (Olešnice/Kunštát A).

Okresní přebor - ženy
11.kolo:

Ráječko-Kohoutovice nehráno, hosté se nedostavili, Drnovice-Lažany 1:4 (0:1), Nováková - Šimková 2, Rytířová, Svobodová, Kostelec B-Medlánky 1:2 (0:1), Waltrová - Valková, Velebová.
*1.*Medlánky*11*10*1*0*53:14*31*
*2.*Lažany*11*7*2*2*31:10*23*
*3.*Kostelec B*11*5*3*3*42:14*18*
*4.*Kohoutovice*10*4*0*6*12:22*12*
*5.*Ráječko*10*2*1*7*10:41*7*
*6.*Drnovice*11*0*1*10*5:52*1*
Kanonýři: 14 - Kučerová Eva (Medlánky), 11 - Waltrová Klára (Kostelec B), Řezníčková Gabriela (Kostelec B), 10 - Licková Silvie (Medlánky), Vykopalová Kristýna (Kostelec B). čany).




Komentáře k článku

Zatím zde není žádný komentář
 

Zobrazit formulář pro přidání komentáře
Schovat formulář na přidání komentáře
*

*

*

Uložit komentář

Podobné články:
Výsledky fotbalových soutěží _14. kolo - ze dne 10.11.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _12. kolo - ze dne 27.10.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _11. kolo - ze dne 20.10.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _10. kolo - ze dne 13.10.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _8. kolo - ze dne 29.09.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _7. kolo - ze dne 21.09.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _6. kolo - ze dne 15.09.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _5. kolo - ze dne 08.09.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _4. kolo - ze dne 01.09.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _3. kolo - ze dne 27.08.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _2. kolo - ze dne 18.08.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _1. kolo - ze dne 11.08.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _15. a 21. kolo - ze dne 12.05.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _20. kolo - ze dne 05.05.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _19. kolo - ze dne 28.04.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _18. kolo - ze dne 22.04.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží _16. kolo - ze dne 06.04.2014 (2)
Výsledky fotbalových soutěží 14. kolo - ze dne 11.11.2013 (2)
Výsledky fotbalových soutěží 13. kolo - ze dne 04.11.2013 (2)
Výsledky fotbalových soutěží 11. kolo - ze dne 21.10.2013 (2)

Všechny články z tohoto čísla (7/2014):

Rubrika: Zpravodajství
Boskovický úřad vymění počítače
Dobrovolníci pomohou Isarnu
Drnovice opraví silnice i rybník
Jeskyně připravují nové expozice
Jízdenku na hromadnou dopravu budou moci lidé koupit i přes telefon
Lysický zámek otevírá
Masarykova škola uspěla se zedníky i ekology
Našli další granát
Nebezpečný svah prochází sanací
Paprsek připravuje klienty k návratu do běžného života
Policie se znovu odtrhne od Vyškova
Postaví dům na Marsu
Prodlouží život knihám
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 10. - 20. 4. 2014
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 3. - 13. 4. 2014
Připravují řád pro Křetínskou přehradu
Sezónu zahájí na rozhledně
Správa sociálních služeb zakoupila nový vůz Hyundai
Stavba sběrného dvora je v předstihu
Šebetovské referendum bude v květnu
Turistickou sezónu zahájí se srdcem na dlani
V Boskovicích vysazují nové stromy
VAS Boskovice vyvinula jedinečnou technologii proti ztrátám vody
Vodárenská oslavila se starosty Světový den vody
Vodárenská oslavila se starosty Světový den vody
Vymění okna a opraví komunikace

Rubrika: Kultura
Kino nabídne ruský balet
Pozvánkac do Galerie města Blanska
Rok české hudby 2014 v Poličce
Výstava obrazů v Dominu
Závěrečný koncert KPH s oblíbeným recitátorem Alfrédem Strejčkem

Rubrika: Sport
Basketbalisté jsou ve finále, na soupeře musí počkat
Bronz pro boskovické žáky
Další dvě výhry z Podolí
FC Boskovice odstartovaly vítězně
Florbalisté zřejmě prohráli postup
Hokejový dorost sestupuje
Krajské fotbalové soutěže odstartovaly
Nečekané výhry nejmladších basketbalistů v Podolí
Opatovice znají nejlepší sportovce
Plavci sbírali medaile i rekordy
Plavecké závody vyšly podle představ
Volejbalové juniorky o ligu hrát nebudou
Výsledky fotbalových soutěží _16. kolo
Výsledky fotbalových soutěží _17. kolo

Rubrika: Představujeme
Ráječko porazilo Kunštát

Rubrika: Černá kronika
Policie INFORMUJE

Rubrika: Napsali nám
Boskovické běhy 2014 – Přípravy finišují!
Druhý život dětské knihy
Febiofest se vrací do Brna
Hejtman předal ocenění policistům a strážníkům
Informace o uzavírce Husovického tunelu v Brně
Jihomoravský kraj stále čeká na oficiální sdělení společnosti Amazon
Koncert nejen pro seniory
Krajská rada podpořila dostavbu JE Dukovany
Mádl si nadělil svůj první film a Kia jej přiváží do kin!
Máme filmy pro venkov!
MUZEUM BLANSKO - program kulturních akcí v dubnu 2014
Nemocnice uspořádala celorepublikový seminář hemodialyzačních středisek
Nová prodejna sýrů v Kauflandu v Ostravě
O novém řediteli Nemocnice Kyjov se rozhodne příští týden
Otevření nové sezóny 2014 v zábavním parku Permonium®
Poličská knihovna zve na dubnová dobrodružství
PRVNÍ „MALÉ ČTENÍ“ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ…
Příběh mého manžela
Příběhy z MSSS Boskovice II. Alzheimerova choroba
Setkání bývalých fotbalistů Drnovic
Slavnostní zahájení turistické sezóny 2014
Sny malých fotbalistů se mohou vyplnit díky projektu E.ON Rodinný fotbálek
Spojení Brna a Vídně je prioritou
STEPAŘI PŘEKVAPÍ SVOU SHOW NA NÁMĚSTÍ
SVĚTOVÝ REKORD „PÍŠŤALKA“ 5. DUBNA 2014
V Blansku se sejdou desítky lidí na společném pikniku, aby podpořily fair trade
V základních uměleckých školách bude příští rok stejný počet žáků
VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ V POLIČSKÉM MUZEU
Více než 100 000 korun pro děti z SOS dětských vesniček!
Za elektřinu z nového Temelína bychom si mohli připlatit od 50 do 100 Kč měsíčně
Za pomlázkou do Mikulova
Zahájení rekreační sezóny 2014 na Vranovsku – 80 let Vranovské přehrady