Výsledky fotbalových soutěží _15. a 21. kolo

Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 9/2014, vloženo dne 12.05.2014

[Stálý odkaz na článek]

OP muži
15.kolo:
Rudice-Jedovnice 1:1 (0:0), Sehnal - Rybář, Vilémovice-Černá Hora 0:2 (0:1) - Menoušek, Širůček, Vavřinec-Sloup 6:4 (3:3), Kovařík 3, Nečas 2, Přikryl - Trefil 2, Novák, Svoboda, Kořenec-Drnovice 2:3 (1:2), Bašný, Krejčíř - Haničinec 3, Šošůvka-Vysočany 2:1 (2:0), Krátký, Kuchař - Beneš, Lipůvka-Olomučany 0:2 (0:0) - Dvořáček, Štěpánek, Kotvrdovice-Olešnice 0:0 ČK: Kolmačka Tomáš (K).
21.kolo:
Drnovice-Jedovnice 1:1 (0:0), Haničinec - Sedláček, Sloup-Vysočany 0:0, Černá Hora-Olomučany 4:1 (2:0), Honsnejman 2, Koupý 2 - Štěpánek, Rudice-Olešnice 3:1 (0:1), Sedlák, Sehnal, Zouhar - Tenora, Vilémovice-Kotvrdovice 2:2 (0:2), Vorlický 2 - Sehnal 2, Vavřinec-Lipůvka 4:1 (0:0), Klimeš 2, Kovařík, Růžička - Sedláček, ČK: Jelínek (L), Kořenec-Šošůvka 0:7 (0:2) - Krátký 2, Kuchař 2, Bezděk, Dvořáček, Zouhar.
*1.*Černá Hora*21*15*4*2*56:22*49*
*2.*Šošůvka*21*16*1*4*61:30*49*
*3.*Vilémovice*21*12*4*5*69:41*40*
*4.*Lipůvka*21*12*2*7*60:32*38*
*5.*Kořenec*21*11*3*7*45:43*36*
*6.*Vysočany*21*9*4*8*57:42*31*
*7.*Jedovnice*21*8*5*8*42:33*29*
*8.*Vavřinec*21*9*1*11*48:47*28*
*9.*Sloup*21*7*7*7*39:51*28*
*10.*Rudice*21*6*5*10*43:61*23*
*11.*Olešnice*21*6*3*12*21:31*21*
*12.*Olomučany*21*5*4*12*32:57*19*
*13.*Kotvrdovice*21*4*3*14*26:72*15*
*14.*Drnovice*21*3*2*16*30:67*11*
Kanonýři: 26 - Pernica Marek (Vilémovice), 22 - Macko Michal (Lipůvka), 16 - Beneš Michal (Vysočany), Vorlický Jiří (Vilémovice).

III.třída muži
15.kolo:

Vísky-Vranová 2:1 (0:1), Lokaj, Schőn - Tenora, ČK: Laštůvka Luboš (Ví.), Velké Opatovice-Svitávka 0:2 (0:1) - Novák, Záboj, Knínice-Lažany 3:2 (2:2), Barva, Palán, Tesař - Motyčka, Raichl, ČK: Tesař Patrik (K), Benešov-Ráječko B 5:4 (3:1), Abrahám 2, Andrlík, Maryška, Mucha - Prokop 2, Baďura, Hlaváček, Adamov-Ostrov 5:2 (3:0), Malásek 2, Hrazdíra, Matuška, Vach - Gryc, Nezval, Lysice-Skalice n.Svitavou 0:8 (0:5) - Bílek 5, Fiala, Káčerik, Vlach, Kunštát B-Letovice 5:0 (4:0), Adámek 3, Tenora, Šmerda.
21.kolo:
Ráječko B-Vranová 4:0 (1:0), Štafa 3, Slavíček, Lažany-Ostrov 1:2 (0:0), Hochman - Gryc, Hudec, Svitávka-Skalice n.Svitavou 2:0 (1:0), Procházka, Zoubek, Vísky-Letovice 0:1 (0:0) - Řezník, Velké Opatovice-Kunštát B 0:8 (0:3) - Adámek 3, Stehlík 3, Boček, Nedoma, Knínice-Lysice nehráno, Benešov-Adamov 2:2 (1:2), Abrahám, Mucha - Vach 2.
*1.*Kunštát B*21*14*2*5*69:35*44*
*2.*Svitávka*21*13*3*5*56:26*42*
*3.*Skalice n.Svitavou*21*12*3*6*52:30*39*
*4.*Adamov*21*12*3*6*64:44*39*
*5.*Letovice*21*12*2*7*63:44*38*
*6.*Vísky*21*11*2*8*54:51*35*
*7.*Ráječko B*21*10*3*8*55:51*33*
*8.*Knínice*20*9*2*9*49:42*29*
*9.*Ostrov*21*7*5*9*39:38*26*
*10.*Vranová*21*7*4*10*50:56*25*
*11.*Velké Opatovice*21*7*2*12*33:56*23*
*12.*Lažany*21*5*5*11*33:48*20*
*13.*Benešov*21*5*4*12*47:69*19*
*14.*Lysice*20*1*2*17*15:89*5*
Kanonýři: 21 - Štafa Tomáš (Ráječko B), 20 - Bílek Tomáš (Skalice n.Svitavou), Krčil Roman (Vranová), Přikryl Tomáš (Vísky), 18 - Kaderka Michal (Letovice).

IV. třída muži
15.kolo:

Bořitov B-Jedovnice B 3:2 (3:0), Bezděk 2, Včelař - Přikryl, Šot, Vilémovice B-Svitávka B 1:2 (0:1), Kučera - Bureš, Svoboda, Vavřinec B-Voděrady 3:0 (1:0), Hudec 2, Zmeko, Kořenec B-Lažánky 1:7 (0:5), Schulze - Švéda 4, Semerád, Zdražil, Ševčík, Boskovice B-Cetkovice 6:1 (4:0), Odehnal 2, Valenta 2, Bayer, Oldřich - Letfus, Lipůvka B-Skalice n.Svitavou B 6:2 (3:1), Bohatec 2, Beran, Kotásek, Richter, Světlík - Bílek, Fojt, Doubravice B-Lomnice 2:4 (0:1), Křepela, Sáňka - Borkovec, Bracek, Peša, Žilka.
21.kolo:
Lažánky-Jedovnice B 4:1 (1:0), Kratochvíl 2, Cupák, Musil - Nejezchleb, Voděrady-Cetkovice 3:2 (2:1), Bednář 2, Boček - Dokoupil, Jurka, ČK: Pospíšil Jakub (C), Svitávka B-Skalice n.Svitavou B 3:2 (1:1), Chloupek, Přikryl, Svoboda - Pokorný, Rychnovský, Bořitov B-Lomnice 8:1 (5:0), Ostrý 2, Sýs 2, Havlík, Mareček, Polák, Zouhar - Borkovec, Vilémovice B-Doubravice B 1:4 (1:2), Ševčík - Křepela, Nezval, Sáňka, Řezníček, Vavřinec B-Lipůvka B 1:1 (1:0), Novák - Vala, ČK: Fabiánek Jan (V), Kořenec B-Boskovice B 1:6 (1:2), Svoboda - Horák 2, Marek, Oldřich, Přikryl, Valenta.
*1.*Boskovice B*22*15*5*2*82:33*50*
*2.*Bořitov B*21*13*5*3*67:37*44*
*3.*Doubravice B*21*12*3*6*67:44*39*
*4.*Vavřinec B*21*11*4*6*54:32*37*
*5.*Lipůvka B*21*11*3*7*59:49*36*
*6.*Svitávka B*21*10*4*7*58:48*34*
*7.*Cetkovice*21*10*3*8*64:52*33*
*8.*Voděrady*22*10*2*10*54:65*32*
*9.*Jedovnice B*21*9*2*10*67:53*29*
*10.*Lažánky*21*8*4*9*54:54*28*
*11.*Skalice n.Svitavou B*21*6*1*14*38:69*19*
*12.*Lomnice*21*3*5*13*27:61*14*
*13.*Vilémovice B*21*4*1*16*30:71*13*
*14.*Kořenec B*21*3*4*14*29:82*13*
Kanonýři: 24 - Pešička Jakub (Jedovnice B), 23 - Hudec Marek (Vavřinec B), Sáňka Josef st. (Doubravice B), 21 - Odehnal Martin (Boskovice B).

OP dorost o 1.–8. místo
2.kolo:

Cetkovice-Drnovice 7:0 (2:0), Horák 3, Sychra 3, Lepka, Rájec-Jestřebí-Letovice 3:0 (2:0), Dvořák, Opatřil, Sáňka, Voděrady-Černá Hora/Bořitov 0:5 (0:5), do druhého poločasu domácí nenastoupili – Kolář Karel 2, Kolář Ladislav, Sedláček, Svoboda, Velké Opatovice-Lipůvka nehráno.
3.kolo:
Rájec-Jestřebí-Voděrady odloženo, Drnovice-Velké Opatovice 3:1 (1:1), Žáček 2, Dostál - Štyndl, Lipůvka-Cetkovice 0:4 (0:2) - Šmíd 3, Cojocaru, Černá Hora/Bořitov-Letovice 4:1 (2:1), Bawi Van, Kolář Ladislav, Sedláček, Svoboda - Stehlík.
*1.*Cetkovice*8*8*0*0*39:8*24*
*2.*Rájec-Jestřebí*8*7*1*0*33:7*22*
*3.*Černá Hora/Bořitov*8*4*0*4*20:21*12*
*4.*Drnovice*9*3*1*5*15:32*10*
*5.*Letovice*9*2*3*4*14:23*9*
*6.*Lipůvka*8*2*2*4*16:19*8*
*7.*Voděrady*8*1*3*4*9:21*6*
*8.*Velké Opatovice*8*0*2*6*8:23*2*
Kanonýři: 3 - Horák Jan (Cetkovice), Sychra Tomáš (Cetkovice), Šmíd Zbyněk (Cetkovice), Žáček Pavel (Drnovice), 2 - Kolář Karel (Černá Hora/Bořitov), Kolář Ladislav (Černá Hora/Bořitov), Sedláček Libor (Černá Hora/Bořitov), Svoboda Jan (Černá Hora/Bořitov), Sáňka Matyáš (Rájec-Jestřebí).

OP dorost o 9.–16. místo
2.kolo:

Kunštát/Lysice-Kotvrdovice 4:1 (4:0), Krása 2, Tenora 2 - Sedlák, Vísky-Sloup/Šošůvka 6:3 (4:1), Hladil 2, Skála 2, Štark 2 - Vymazal 2, Andrlík,ČK: Šindelka Stanislav (S), Knínice-Olomučany 5:4 (2:2), Kšica 2, Korčák, Letfus, Ščudla - Staněk 2, Kohout, Kupka, ČK: Kupka Michal (O), Olešnice-Svitávka 0:5 (0:3) - Prudký 3, Dvořáček, Hanák.
3.kolo:
Sloup/Šošůvka-Knínice 7:3 (5:2), Novák 3, Andrlík 2, Ponomarenko, Švec - Diblík, Korčák, Ščudla, Kotvrdovice-Olešnice 4:2 (2:1), Sedlák 2, Klimeš, Voráč - Ševčík, Řihák, Svitávka-Kunštát/Lysice 1:2 (0:0), Prudký - Horák 2, Olomučany-Vísky 3:5 (0:2), Staněk 2, Radiměřský - Hladil 2, Abrahám, Přikryl, Štark.
*1.*Sloup/Šošůvka*9*7*0*2*60:31*21*
*2.*Kunštát/Lysice*9*6*1*2*39:20*19*
*3.*Kotvrdovice*9*6*0*3*36:22*18*
*4.*Vísky*9*5*1*3*29:29*16*
*5.*Svitávka*9*5*0*4*35:22*15*
*6.*Knínice*9*3*2*4*24:37*11*
*7.*Olešnice*9*2*0*7*22:39*6*
*8.*Olomučany*9*0*0*9*12:57*0*
Kanonýři: 6 - Novák Jan (Sloup/Šošůvka), 4 - Hladil Ondřej (Vísky), Prudký Tomáš (Svitávka), 3 - Andrlík Radek (Sloup/Šošůvka), Dvořáček Stanislav (Svitávka), Hanák Vít (Svitávka), Sedlák Jan (Kotvrdovice), Tenora David (Kunštát/Lysice), Štark Michal (Vísky).

OP st. žáci 10+1 o 1.-4. místo
2.kolo:

Veké Opatovice-Olešnice 3:2 (0:2), Kouřil 3 - Žíla 2, Knínice-Letovice 4:0 (1:0), Lajšner, Mucha, Oliva, Přikryl.
*1.*Knínice*1*1*0*0*52:12*34*
*2.*Olešnice*2*1*0*1*64:24*30*
*3.*Veké Opatovice*1*1*0*0*31:27*21*
*4.*Letovice*2*0*0*2*33:42*19*
Kanonýři: 3 - Kouřil Jakub (Veké Opatovice), 2 - Sýs Jaroslav (Olešnice), Žíla František (Olešnice).

OP st. žáci 10+1 o 5.-7. místo
2.kolo:

Svitávka-Lipovec 2:4 (0:1), Bednář 2 - Fürst 2, Zouhar, Štěpaník.
*1.*Lipovec*2*1*0*1*29:37*17*
*2.*Svitávka*1*0*0*1*25:55*9*
*3.*Sloup/Vysočany*1*1*0*0*25:62*5*
Kanonýři: 3 - Žáček Michal (Sloup/Vysočany), 2 - Bednář Vít (Svitávka), Dinga Dominik (Sloup/Vysočany), Fürst Daniel (Lipovec), Kolomazníček Václav (Sloup/Vysočany), Marek Jiří (Sloup/Vysočany).

Okresní přebor starší žáci 7+1
15.kolo:

Olomučany-Vísky 9:1 (5:1), Beránek 3, Kroutil 3, Kučera 2, Fedra František - Kristlík, Ráječko-Kotvrdovice 0:5 (0:3) - Kocour 4, Vančura, Drnovice/Voděrady-Černá Hora/Bořitov 1:0 (0:0), Beneš.
*1.*Kotvrdovice*15*12*2*1*83:20*38*
*2.*Černá Hora/Bořitov*15*9*2*4*70:28*29*
*3.*Olomučany*15*7*3*5*63:33*24*
*4.*Drnovice/Voděrady*15*6*6*3*45:31*24*
*5.*Ráječko*15*3*2*10*32:65*11*
*6.*Vísky*15*0*1*14*8:124*1*
Kanonýři: 26 - Kroutil Jiří (Olomučany), 25 - Kocour Vojtěch (Kotvrdovice), 22 - Vladík Matěj (Černá Hora/Bořitov).

OP mladší žáci 7+1
17.kolo:

Šošůvka-Boskovice B 0:28 (0:13) - Borek 5, Nesvadba 5, Straka 4, Petrů 3, Staněk 3, Grepl 2, Lokaj 2, Sychra 2, Berousek, Štěrba, Lipůvka-Rudice 2:11 (0:5), Tichý, Valenda - Magda 6, Martinásek 3, Matuška, Stupinský, Olešnice/Kunštát B-Benešov/Kořenec 17:0 (5:0), Novotný 5, Konečný 3, Kleveta 2, Petrželka 2, Bělehrádek, Konopáč, Motyčka, Peša, Štěrba, Olomučany-Cetkovice nehlášeno.
*1.*Boskovice B*14*11*2*1*145:13*35*
*2.*Olešnice/Kunštát A*14*11*2*1*131:28*35*
*3.*Olešnice/Kunštát B*14*10*0*4*133:33*30*
*4.*Rudice*14*9*3*2*103:31*30*
*5.*Olomučany*13*6*1*6*80:64*19*
*6.*Adamov*14*5*3*6*81:65*18*
*7.*Lipůvka*14*5*2*7*75:53*17*
*8.*Cetkovice*13*4*1*8*35:62*13*
*9.*Benešov/Kořenec*14*1*0*13*16:157*3*
*10.*Šošůvka*14*0*0*14*4:297*0*
Kanonýři: 32 - Magda Michal (Rudice), 30 - Novotný Tomáš (Olešnice/Kunštát A), 27 - Švaňhal Martin (Lipůvka).

Starší přípravka 5+1
14.kolo:

Jedovnice-Blansko A 3:15 (0:7), Kučera 2, Hloušek - Crhonek 8, Kupka 4, Lůdl 3, Adamov-Blansko B 5:3 (0:2), Kos 3, Konečný, Šipoš - Mokrý, Staněk, Ševčík, Jedovnice-Blansko B 4:12 (2:5), Hloušek 2, Krílík, Kučera - Dujka 5, Ryzí 3, Farník, Mokrý, Pernica, Ševčík, Adamov-Blansko A 2:13 (0:7), Unčík 2 - Crhonek 6, Kupka 5, Lůdl, Slanina, Vysočany/Sloup-Drnovice 14:6 (4:3), Mikulášek 10, Meluzín 4 - Vlach 4, Pavelka, Španělová, Lipovec-Kunštát/Olešnice 3:6 (2:2), Zouhar 2, Průchová - Baňa 2, Chmelíček 2, Bláha, Janků, Vysočany/Sloup-Kunštát/Olešnice 5:8 (1:3), Meluzín 3, Mikulášek 2 - Baňa 5, Janků 2, Chmelíček, Lipovec-Drnovice 11:10 (7:1), Rájec-Jestřebí-Lipůvka 13:5 (7:3), Nezval 4, Kala 3, Málek 3, Dankovský, Tsekhonya, Šváb - Valenda 2, Buňka, Jelínek, Prudík, Ráječko-Lipůvka 9:5 (7:3), Souček 7, Maša, Palacký - Prudík 2, Valenda 2, Jelínek, Rájec-Jestřebí-Ráječko 6:3 (4:0), Fojt 3, Málek, Nezval, Šváb - Souček 3, Svitávka-Voděrady nehráno, Letovice-Boskovice nehráno, Svitávka-Boskovice nehráno, Letovice-Voděrady -nehráno.
*1.*Blansko A*25*23*1*1*330:36*70*
*2.*Kunštát/Olešnice*23*20*2*1*254:80*62*
*3.*Rájec-Jestřebí*26*20*0*6*199:77*60*
*4.*Ráječko*25*17*3*5*185:100*54*
*5.*Blansko B*25*17*2*6*174:85*53*
*6.*Adamov*26*17*1*8*169:119*52*
*7.*Lipovec*26*16*1*9*176:156*49*
*8.*Boskovice*21*12*2*7*158:121*38*
*9.*Letovice*24*11*2*11*130:128*35*
*10.*Jedovnice*23*9*1*13*130:159*28*
*11.*Drnovice*23*8*0*15*119:192*24*
*12.*Vysočany/Sloup*26*7*1*18*111:221*22*
*13.*Svitávka*24*4*2*18*84:209*14*
*14.*Voděrady*21*4*1*16*65:161*13*
*15.*Velké Opatovice*24*3*3*18*72:225*12*
*16.*Lipůvka*24*3*2*19*111:202*11*
*17.*Knínice*24*2*0*22*69:265*6*
Kanonýři: 136 - Crhonek Tomáš (Blansko A), 121 - Zouhar Dominik (Lipovec), 108 - Souček Jan (Ráječko).

Mladší přípravka
10.kolo:

Boskovice A-Adamov 8:10 (7:4), Korčák 4, Petrů 2, Klejzar, Všianský - Polzer 7, Skoumal 2, Krátký, Boskovice B-Jedovnice 3:15 (1:6), Hrabec 3 - Hrivík 8, Dvořák 2, Přibyl 2, Hanák, Krátký, Zouhar, Boskovice A-Jedovnice 8:11 (3:7), Petrů 5, Hlosta, Vajčner, Všianský - Hrivík 9, Dvořák, Holub, Boskovice B-Adamov 8:14 (5:7), Hrabec 5, Kopecký 3 - Skoumal 7, Polzer 4, Malásek 2, Bavlnka, Lysice-Blansko B 6:10 (2:4), Všianský 4, Jašek, Kazda - Souček 8, Nippert, Slanina, Kunštát/Olešnice-Blansko A 9:9 (6:3), Motyčka 6, Chytrý 3 - Jančiar 4, Liška 2, Müller 2, Nejezchleb, Lysice-Blansko A 8:13 (3:9), Všianský 5, Jašek, Kazda, Šulc - Liška 5, Müller 4, Geier, Jančiar, Nejezchleb, Polách, Kunštát/Olešnice-Blansko B 9:5 (5:2), Motyčka 6, Chytrý 3 - Souček 3, Slanina 2, Letovice-Knínice 12:2 (5:1), Šamšula 7, Jež 4, Lepka - Přikryl 2, Svitávka-Benešov/Kořenec 4:6 (3:0), Andrlík 3, Čermáková - Vondál 5, Minx, Letovice-Benešov/Kořenec 12:2 (6:1), Jež 5, Kalasová 3, Kobelka 2, Hejl, Různar - Vondál 2, Svitávka-Knínice 5:16 (3:8), Andrlík 3, Vybíhalová, Čermák - Přikryl 9, Kaderka 3, Krejčíř 3, Buryška.
*1.*Kunštát/Olešnice*18*17*1*0*244:62*52*
*2.*Blansko A*16*14*1*1*233:71*43*
*3.*Adamov*18*12*0*6*156:105*36*
*4.*Boskovice A*18*11*0*7*146:106*33*
*5.*Lysice*18*10*0*8*153:151*30*
*6.*Boskovice B*18*9*1*8*195:147*28*
*7.*Rájec-Jestřebí*16*9*0*7*132:109*27*
*8.*Benešov/Kořenec*18*8*1*9*111:142*25*
*9.*Jedovnice*18*8*0*10*144:130*24*
*10.*Knínice*18*4*0*14*68:208*12*
*11.*Letovice*4*3*0*1*40:21*9*
*12.*Svitávka*16*3*0*13*66:200*9*
*13.*Blansko B*16*2*0*14*70:167*6*
*14.*Ostrov*14*1*0*13*23:162*3*
Kanonýři: 89 - Čejka František (Boskovice B), 82 - Hrivík Šimon (Jedovnice), 81 - Všianský Tadeáš (Lysice).

Okresní přebor - ženy
15.kolo:

Kostelec -Kohoutovice 2:1 (1:1), Waltrová, Řezníčková - Mernyová, Medlánky-Drnovice 6:1 (6:1), Valková 3, Kučerová, Závodská, Štrůblová - Brodecká, Lažany-Ráječko 0:3 (0:3) - Zoubková 3.
*1.*Medlánky*16*15*1*0*83:17*46*
*2.*Kostelec B*15*9*3*3*63:15*30*
*3.*Lažany*15*7*3*5*33:21*24*
*4.*Kohoutovice*15*5*1*9*22:31*16*
*5.*Ráječko*15*5*1*9*22:53*16*
*6.*Drnovice*16*0*1*15*7:93*1*
Kanonýři: 19 - Valková Kamila (Medlánky), 17 - Kučerová Eva (Medlánky), 15 - Waltrová Klára (Kostelec).




Komentáře k článku

Zatím zde není žádný komentář
 

Zobrazit formulář pro přidání komentáře
Schovat formulář na přidání komentáře
*

*

*

Uložit komentář

Podobné články:
Výsledky fotbalových soutěží 11. kolo - ze dne 21.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 10. kolo - ze dne 14.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 7. kolo - ze dne 24.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 6. kolo - ze dne 16.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 5. kolo - ze dne 09.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 3. kolo - ze dne 27.08.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 2. kolo - ze dne 19.08.2013 (3)
OFS_Výsledkový servis _ fotbal_25. kolo - ze dne 17.06.2013 (3)
OFS_Výsledkový servis _ fotbal_24. kolo - ze dne 10.06.2013 (3)
OFS_Výsledkový servis _ fotbal - ze dne 27.05.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 20. kolo - ze dne 13.05.2013 (3)
Výsledky OFS Blansko - 16.kolo 2013 - ze dne 15.04.2013 (3)
Výsledky OFS Blansko - DOHRÁVKA podzim 2012 - ze dne 19.11.2012 (3)
Výsledky OFS Blansko - 14. kolo podzim 2012 - ze dne 14.11.2012 (3)
Výsledky OFS Blansko - 12. kolo podzim 2012 - ze dne 30.10.2012 (3)
Výsledky OFS Blansko - 11. kolo podzim 2012 - ze dne 22.10.2012 (3)
Výsledky OFS Blansko - 10. kolo podzim 2012 - ze dne 16.10.2012 (3)
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko - 26. kolo - ze dne 18.06.2012 (3)
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko - 23. kolo - ze dne 28.05.2012 (3)
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko - 20. kolo - ze dne 07.05.2012 (3)

Všechny články z tohoto čísla (9/2014):

Rubrika: Zpravodajství
Boskovice získaly cenu za péči o památky
Černá Hora bude mít vlastní mlékomat
Hazard zatím neomezí
Kruhový objezd na Lipůvce je uzavřen
Křetínka prošla úklidem
Mají rekord i nové pivo
Na Okrouhlé zatravní hřiště
Nemocnice platy snižovat nebude
Nové byty v Letovicích
Ocenili sociální služby
Opravili sportoviště i školní zahradu
Památková zóna prokoukne
Policie zadržela pracovníka boskovické radnice
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 1. - 11. 5. 2014
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 8. - 18. 5. 2014
Rekonstrukce přivaděčů běží dle plánu
Restaurace skladovala nezdaněný alkohol
Sociální služby jsou na rozcestí
Sportovní hala se prodraží o šest a půl milionu korun
V Letovicích stoupá zájem o družinu
Vanovický kostel získal třetí místo
Zámky startují sezónu. V Lysicích a Kunštátě očekávají návrat krále

Rubrika: Kultura
15. ročník Letních shakespearovských slavností Brno 2014

Rubrika: Sport
Boskovický volejbal je znovu ligový
Do sezóny vstoupili vítězně
Dvojí závody pro plavce
Hokejisté míří do Barcelony
Junioři Svitávky slaví titul
Kunštát uťal sérii oslabených Boskovic
Kunštát využil šance i kvalitnější lavičku
Letovice hostily hokejové mistrovství
Pohár Drahanské vrchoviny odstartoval
Šafářová vyhrála v poháru
Vavřík nastřílel hattrick
Vyhrály jen Boskovice
Výsledky fotbalových soutěží _15. a 21. kolo
Výsledky fotbalových soutěží _20. kolo
Vzpěrači reprezentují na mistrovství

Rubrika: Černá kronika
Další smrt na železnici
Nepřežila střet s autobusem
Policie INFORMUJE
Výbuch způsobila pyrotechnika

Rubrika: Napsali nám
2. výstava fotografií CHRUDICHROMY V PROMĚNÁCH ČASU aneb Vracíme se ve vzpomínkách
Boskovické běhy představí svou oficiální píseň
Delegace kraje navštívila Žilinský samosprávný kraj
Evropský den melanomu 2014 v Nemocnici Blansko
Hejtman zahájil jednání s župany slovenských krajů
Hradní jarmark na Svojanově 10. a 11. května 2014
JÁ VIKTORKA …. . . aneb z deníku lamičky 8. díl
Jak jsme přivítali Jaro
Jihomoravský kraj hospodařil tradičně bez chyb
Jižní Morava se představí na výstavě EXPO 2015 v Miláně
Knihovníci z Poličky zvou na výstavu malíře Valdemara Sokola
Kraj podpořil Regionální agrární komoru
Letošní Noc s Andersenem si děti I a II. třídy užily
Nový interaktivní web Mattoni přináší zajímavé informace
ProART ve Vile Tugendhat
Projekt „Veselé zoubky“ v 1. třídě ZŠ Svitávka
Před 150 lety byla založena Občanská záložna v Letovicích
Příběhy z MSSS Boskovice IV. Alzheimerova choroba - příběh pečující rodiny
Setkání s místopředsedou KDU-ČSL Mgr. Janem Bartoškou
Společenská odpovědnost firem by měla být samozřejmostí
Šlápněte do pedálů s Českým rozhlasem Brno
Tmavomodrý festival 2014
Turnaj Coca-Cola Cup 2014 vrcholí. Ve hře o Superfinále je také tým z Blanska
Víka barokních rakví se po zrestaurování vrátila zpět do Kostnice
Za ODS do SENÁTU MUDR. KAREL PODZIMEK