| Plavecký bazén
| Rekreační bazén
|
|
|
|
|
|
Čtvrtek 9.2.
| 6:30 – 7:50 8:00 – 12:00 12:00 – 13:00 13:00 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 17:00 17:00 – 18:30 18:30 – 19:30 19:30 – 20:00 20:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola STP+VEŘEJNOST VEŘEJNOST TJ Rytmus(2 dráhy)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecký oddíl Elite sp.(1 dr.)+FC+VEŘEJNOST FC Zbrojovka+VEŘEJNOST VEŘEJNOST
| 10:00-11:00 11:00-16:00 16:00-17:30 17:30-18:30 18:30-20:00 20:00-21:00
| Betany + Emanuel VEŘEJNOST TJ Rytmus FC Boskovice FC+VEŘEJNOST VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pátek 10.2.
| 6:30 – 7:50 8:00 – 12:00 12:00 – 13:30 13:30 – 14:30 14:30 – 16:00 16:00 – 17:00 17:00 – 18:30 18:30 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Dětská léčebna Křetín VEŘEJNOST Bodos Plavecký oddíl VEŘEJNOST
| 9:30 – 10:30 11:00 – 13:30 13:30 – 14:30 14:30 – 16:00 16:00 – 17:00 17:00 – 21:00
| Plavecká škola VEŘEJNOST Dět. léčebna Křetín VEŘEJNOST Bodos VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Sobota 11.2.
| 10:00 – 13:30 13:30 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 17:00 17:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Letovice Letostav Běhej.com(2 dráhy)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST
| 10:00 – 13:30 13:30 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Letovice Letostav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Neděle 12.2.
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pondělí 13.2.
| 8:30 – 10:30 12:00 – 13:00 16:00 – 17:00 17:00 – 18:30 18:30 – 20:00
| Plavecká škola SPCCH Jevíčko Minerva Plavecký oddíl VEŘEJNOST
| 9:00 – 10:00 12:00 – 13:00 16:00 – 17:00 17:00 – 20:00
| Plavecká škola SPCCH Jevíčko Minerva VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Úterý 14.2.
| 6:30 – 8:30 10:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecký oddíl Benestav VEŘEJNOST
| 8:30 – 1000 10:00 – 16:00 16:00 – 17:30 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| TJ Rytmus VEŘEJNOST TJ Rytmus Benestav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Středa 15.2.
| 6:30 – 7:50 8:00 – 12:00 12:00 – 13:00 13:00 – 14:00 14:00 – 16:00 16:00 – 17:30 17:30 – 18:30 18:30 – 19:30 19:30 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Gymnáz.(2 dráhy)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plav. oddíl(3 dráhy)+VEŘEJNOST Bodos Drah. sport(1 dráha)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST
| 12:00 – 17:30 17:30 – 18:30 18:30 – 21:00
| VEŘEJNOST Bodos VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Čtvrtek 16.2.
| 6:30 – 7:50 8:00 – 12:00 12:00 – 13:00 13:00 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 17:00 17:00 – 18:30 18:30 – 19:30 19:30 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola STP+VEŘEJNOST VEŘEJNOST TJ Rytmus(2 dráhy)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecký oddíl Elite sp.(1 dr.)+FC+VEŘEJNOST VEŘEJNOST
| 10:00 – 11:00 11:00 – 16:00 16:00 – 17:30 17:30 – 18:30 18:30 – 21:00
| Betany + Emanuel VEŘEJNOST TJ Rytmus FC Boskovice VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pátek 17.2.
| 6:30 – 7:50 8:00 – 12:00 12:00 – 13:30 13:30 – 14:30 14:30 – 16:00 16:00 – 17:00 17:00 – 18:30 18:30 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Dětská léčebna Křetín VEŘEJNOST Letovické strojírny Plavecký oddíl VEŘEJNOST
| 9:30 – 10:30 11:00 – 13:30 13:30 – 14:30 14:30 – 16:00 16:00 – 17:00 17:00 – 21:00
| Plavecká škola VEŘEJNOST Dět. léčebna Křetín VEŘEJNOST Letovické strojírny VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Sobota 18.2.
| 10:00 – 13:00 13:00 – 14:00 14:00 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Moravec Benešov Alps Letostav VEŘEJNOST
| 10:00-13:00 13:00 – 14:00 14:00 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Moravec Benešov Alps Letostav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Neděle 19.2.
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
|
|
| |
| |