| Plavecký bazén
| Rekreační bazén
|
|
|
|
|
|
Čtvrtek 4.1.
| 6:30 – 7:30 7:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 15:30 15:30 – 16:00 16:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| Plav. oddíl (1 dráha)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Elite Sport (1 dráha)+VEŘEJNOST Elite Sp.+Pl.o.1+1dr.+VEŘEJNOST Plavecký oddíl Drah. sport (1 dráha)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST
| 10:00 – 11:00 11:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 21:00
| Betany + Emanuel VEŘEJNOST TJ Rytmus VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pátek 5.1.
| 6:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Plavecký oddíl Letovické strojírny VEŘEJNOST
| 8:00 – 9:00 9:30 – 10:30 11:00 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| Plavecká škola Plavecká škola VEŘEJNOST Letovické strojírny VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Sobota 6.1.
| 10:00 – 11:00 11:00 – 14:00 14:00 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| Dětská léčebna Ostrov VEŘEJNOST ALPS Letostav VEŘEJNOST
| 10:00 – 11:00 11:00 – 14:00 14:00 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| Dětská léč. Ostrov VEŘEJNOST ALPS Letostav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Neděle 7.1.
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pondělí 8.1.
| 10:00 – 11:30 15:30 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 20:00
| Plavecká škola Minerva Plavecký oddíl VEŘEJNOST
| 15:30 – 16:30 16:30 – 20:00
| Minerva VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Úterý 9.1.
| 6:00 – 6:30 6:30 – 7:30 7:30 – 8:30 10:30 – 14:00 14:00 – 15:00 15:00 – 15:30 15:30 – 16:00 16:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plav. oddíl (1 dráha)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST VEŘEJNOST ZP Letovice VEŘEJNOST TJ Rytmus (2 dráhy)+VEŘEJNOST Plav. oddíl (1 dráha)+VEŘEJNOST Plavecký oddíl Benestav VEŘEJNOST
| 8:30 – 10:30 10:30 – 14:00 14:00 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| TJ Rytmus VEŘEJNOST ZP Letovice VEŘEJNOST TJ Rytmus Benestav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Středa 10.1.
| 6:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Plavecký oddíl VEŘEJNOST
| 11:00 – 21:00
| VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Čtvrtek 11.1.
| 6:30 – 7:30 7:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 15:30 15:30 – 160:0 16:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| Plav. oddíl (1 dráha)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Elite Sport (1 dráha)+VEŘEJNOST Elite Sp.+Pl.o.1+1dr.+VEŘEJNOST Plavecký oddíl Drah. sport (1 dráha)+VEŘEJNOST VEŘEJNOST
| 10:00 – 11:00 11:00 – 15:30 15:30 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 21:00
| Betany + Emanuel VEŘEJNOST Všesportík TJ Rytmus VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pátek 12.1.
| 6:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Plavecký oddíl Bodos VEŘEJNOST
| 8:00 – 9:00 9:30 – 10:30 11:00 – 14:30 14:30 – 15:30 15:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| Plavecká škola Plavecká škola VEŘEJNOST Dětská léč. Křetín VEŘEJNOST Bodos VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Sobota 13.1.
| 10:00 – 11:00 11:00 – 13:30 13:30 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| Dětská léčebna Ostrov VEŘEJNOST Město Letovice Letostav VEŘEJNOST
| 10:00 – 11:00 11:00 – 13:30 13:30 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| Dětská léč. Ostrov VEŘEJNOST Město Letovice Letostav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Neděle 14.1.
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
|