| Plavecký bazén
| Rekreační bazén
|
|
|
|
|
|
Čtvrtek 11.1.
| 6:30 – 7:30 7:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 15:30 15:30 – 16:00 16:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| Pla. oddíl 1 dráha+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Elit Sport 1 dráha+VEŘEJNOST Elite.+Pl.o.1+1dr.+VEŘEJNOST Plavecký oddíl Dra. sport 1 dráha+VEŘEJNOST VEŘEJNOST
| 10:00 – 11:00 11:00 – 15:30 15:30 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 21:00
| Betany + Emanuel VEŘEJNOST Všesportík TJ Rytmus VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pátek 12.1.
| 6:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Plavecký oddíl Bodos VEŘEJNOST
| 8:00 – 9:00 9:30 – 10:30 11:00 – 14:30 14:30 – 15:30 15:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| Plavecká škola Plavecká škola VEŘEJNOST Dětská léč. Křetín VEŘEJNOST Bodos VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Sobota 13.1.
| 10:00 – 11:00 11:00 – 13:30 13:30 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| Dětská léčebna Ostrov VEŘEJNOST Město Letovice Letostav VEŘEJNOST
| 10:00 – 11:00 11:00 – 13:30 13:30 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| Dětská léč. Ostrov VEŘEJNOST Město Letovice Letostav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Neděle 14.1.
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pondělí 15.1.
| 10:00 – 11:30 15:30 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 20:00
| Plavecká škola Minerva Plavecký oddíl VEŘEJNOST
| 15:30 – 16:30 16:30 – 20:00
| Minerva VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Úterý 16.1.
| 6:00 – 6:30 6:30 – 7:30 7:30 – 8:30 10:30 – 15:30 15:30 – 16:00 16:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plav. oddíl 1 dráha+VEŘEJNOST VEŘEJNOST VEŘEJNOST TJ Rytmu 2 dráhy+VEŘEJNOST Plav. oddíl 1 dráha+VEŘEJNOST Plavecký oddíl Benestav VEŘEJNOST
| 8:30 – 10:30 10:30 – 16:00 16:00 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| TJ Rytmus VEŘEJNOST TJ Rytmus Benestav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Středa 17.1.
| 6:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 13:30 13:30 – 14:30 14:30 – 16:30 16:30 – 180:0 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Gymnáziu 3 dráhy+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecký oddíl Bodos VEŘEJNOST
| 11:00 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Bodos VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Čtvrtek 18.1.
| 6:30 – 7:30 7:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 15:30 15:30 – 16:00 16:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| Plav. oddíl 1 dráha+VEŘEJNOST VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Elite Sp. 1 dráha+VEŘEJNOST Elite+Plav.o.1+1dr.+VEŘEJNOST Plavecký oddíl Drah. sport 1 dráh+VEŘEJNOST VEŘEJNOST
| 8:30 – 9:30 10:00 – 11:00 11:00 – 15:30 15:30 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 21:00
| Speciální škola Bce Betany + Emanuel VEŘEJNOST Všesportík TJ Rytmus VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Pátek 19.1.
| 6:30 – 8:00 8:00 – 12:00 12:00 – 16:30 16:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Plavecká škola VEŘEJNOST Plavecký oddíl Letovické strojírny VEŘEJNOST
| 8:00 – 9:00 9:30 – 10:30 11:00 – 14:30 14:30 – 15:30 15:30 – 18:00 18:00 – 19:00 19:00 – 21:00
| Plavecká škola Plavecká škola VEŘEJNOST Dětská léč. Křetín VEŘEJNOST Letovické strojírny VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Sobota 20.1.
| 10:00 – 12:30 12:30 – 14:00 14:00 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Žijeme hrou ALPS Letostav VEŘEJNOST
| 10:00 – 12:30 12:30 – 14:00 14:00 – 15:00 15:00 – 16:00 16:00 – 21:00
| VEŘEJNOST Žijeme hrou ALPS Letostav VEŘEJNOST
|
|
|
|
|
|
Neděle 21.1.
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
| 9:00 – 20:00
| VEŘEJNOST
|