Okresní hokej

Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 42/2007, vloženo dne 22.10.2007

OP muži Vyškov, 2. kolo:HC u Blahovky Brno – HC Zastávka 13:3 (4:0, 3:1, 6:2), branky: Staněk 4, Pelka 2, Ptáček 2, Nykodým, Stloukal, Tichý, Hlasenský, Hladík – Matal, Blecha, Konečný.
Blahovka Brno převálcovala Zastávku dvouciferným výsledkem.
Sokol Velatice – Technika Brno B 1:4 (1:2, 0:2, 0:0), branky: Štěrbáček – Juřica 2, Hradil, Lerch.
Technika byla kombinačně lepší a po zásluze zvítězila. Stínem utkání byl velký počet vyloučených na obou stranách.
Bulldogs Brno B – Sokol Jiřikovice 8:2 (0:1, 2:0, 6:1), branky: Pilný, Sedlář R. 3, Jirásek, Bartůněk, Volf – Cvrček, Špírek.
Po druhé třetině převzali otěže utkání Buldoci Brno a po zásluze zvítězili.
SK Boskovice B – Tatran Hrušky odloženo
OP muži Blansko, 1. kolo:Sokol Březina – HC Kunštát 6:6 (0:4, 3:0, 3:2), branky: Hyrš 3, Kousalík, Fiala, Hloušek. – Hrnčiřík 3, Flora, Procházka, Makeš.
Březina měla velice špatný vstup do utkání. Než se stačili domácí rozkoukat, tak prohrávali 0:4. O to nažhaveněji ale vlétli do druhého dějství, ve kterém snížili na rozdíl jediné branky. Přestřelka pokračovala i v poslední třetině, nakonec zápas neměl vítěze a skončil divokou remízou 6:6.
HC Blansko D – SK Letovice 6:1 (1:0, 1:0, 4:1), branky: Zukal 2, Snopek 2, Zindulka, Dobiašek – Hrabalek.
Letovice stačily favoritovi soutěže dvě třetiny, když držely příznivý výsledek. Jenže v posledním dějství odpadly, čehož Blansko náležitě využilo.
Sokol Sloup – MKZ Rájec-Jestřebí 3:9 (1:1, 1:1, 1:7), branky: Šváb, Bubík, Nečas – Syroví 3, Kučera 2, Šváb 2, Brázda 2.
Sloup vedl ještě na začátku třetí třetiny 3:2, jenže pak spustili ráječtí hokejisté brankostroj, ze kterého se domácí nedokázali vzpamatovat.
HC Lysice – Sokol Černá Hora 1:2 (1:0, 0:1, 0:1), branky: Horák – Poděbradský, Kozák.
Ve vyrovnaném utkání byli šťastnější hráči Černé Hory, kterým vyšel závěr utkání.