Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 20. a 28. kolo

Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 9/2012, vloženo dne 02.05.2012

[Stálý odkaz na článek]

II.třída - okresní přebor muži 20. kolo

Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
A1A2001
Jedovnice
Sloup
NE 06.05 16:30
Čempel
Paneš,Manoušek


A1A2002
Blansko B
Skalice
NE 06.05 16:30
Brno venkov
Brno venkov,Brno venkov

Mlýnská ul.
A1A2003
Olešnice
Doubravice
NE 06.05 16:30
Kosička
Strya Milan,Strya Lukáš


A1A2004
Kořenec
Boskovice B
PÁ 04.05 18:00
Korbel
Cápal,Lazar


A1A2005
Olomučany
Drnovice
NE 06.05 13:30
Sehnal
Zaoral,Tejkal
SD2

A1A2006
Rudice
Vysočany
SO 05.05 16:30
Novotný A.
Novotný D.,Matušů ml.


A1A2007
Letovice
Šošůvka
NE 06.05 16:30
Brno město
Brno město,Brno město



III.třída muži 20. kolo

Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
A2A2001
V.Opatovice
Bořitov B
NE 06.05 16:30
Cápal
Jurdič,Lakomý


A2A2002
Vavřinec
Kotvrdovice
NE 06.05 16:30
Zaoral
Tejkal,Sehnal
SD2

A2A2003
Ráječko B
Knínice
SO 05.05 16:30
Hřava
Hoza,Žigová


A2A2004
Lysice
Lipůvka
NE 06.05 16:30
Lazar
Bureš,Pinkava


A2A2005
Vísky
Vilémovice
NE 06.05 16:30
Brno město
Pospíšil Jiří,Nečas


A2A2006
Kunštát B
Ostrov
SO 05.05 16:30
Korbel
Lazar,Bureš


A2A2007
Benešov
Vranová
NE 06.05 16:30
Barák
Flek,Matušů ml.



IV.třída muži - sk.A 20. kolo

Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
A3A2001
Jedovnice B
Adamov
SO 05.05 16:30
Manoušek
Čempel SD3,Sehnal


A3A2002
Rozstání
Olomučany B
NE 06.05 16:30
Stloukal



A3A2003
Bukovina
Vilémovice B
NE 06.05 16:30
Váňa SD1


Bukovinka
A3A2004
Lažánky
Lažany
NE 06.05 16:30
Brno venkov
Brno venkov,Jalový



IV.třída muži - sk.B 20. kolo

Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
A3B2001
Svitávka
Cetkovice
SO 05.05 16:30
Mořkovský
Flek


A3B2002
Kořenec B
Voděrady
NE 06.05 16:30
Grenar


Voděrady
A3B2003
Skalice B
Valchov
NE 06.05 13:15
Tomaštík
Hoza,Žigová


A3B2004
Lomnice
Doubravice B
NE 06.05 16:30
Mořkovský




II.třída - OP dorost, sk. A 20. kolo

Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
C1A2001
Jedovnice
Adamov
NE 06.05 14:15
Manoušek



C1A2002
Sloup
Kotvrdovice
NE 06.05 13:15
Váňa SD1



C1A2003
Ráječko
Skalice
NE 06.05 13:30
Hlubinka



C1A2004
Č.Hora
Lipůvka
NE 06.05 13:45
Landa




II.třída - OP dorost, sk. B 20. kolo

Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
C1B2001
V.Opatovice
Vísky
NE 06.05 13:45
Lakomý



C1B2002
Svitávka
Cetkovice
SO 05.05 13:45
Flek



C1B2003
Olešnice
Voděrady
NE 06.05 13:00
Grenar


Voděrady
C1B2004
Drnovice
Letovice
SO 05.05 16:30
Pinkava




Okresní přebor starší žáci sk.A 14. kolo

Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
E1A1401
Boskovice B
Rudice
NE 06.05 10:00
Musil


umělá tráva
E1A1402
Lipovec
Olomučany
NE 06.05 10:00
Pernica



E1A1403
Lipůvka
Ráječko
NE 06.05 11:00
Vala



E1A1404
Doubravice
volný los
NE 06.05 10:00




E1A1405
Sloup
Kotvrdovice
NE 06.05 10:00
Váňa SD 1




Okresní přebor starší žáci sk.B 14. kolo

Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
E1B1401
Knínice
volný los
NE 06.05 10:00




E1B1402
Letovice
Vísky
NE 06.05 10:00
Pospíšil Jiří



E1B1403
Cetkovice
V.Opatovice
SO 05.05 10:00
Lakomý



E1B1404
Kunštát
Lysice
SO 05.05 14:30
Bureš



E1B1405
Drnovice
Svitávka
SO 05.05 14:00
Pinkava




OP mladší žáci 7+1 14. kolo

Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
F1A1401
Knínice
Č.Hora
SO 05.05 10:00
Cápal



F1A1402
V.Opatovice
Jedovnice
SO 05.05 13:45
Lakomý



F1A1403
Blansko B
Boskovice B
NE 06.05 10:15
Jalový


Údolní ul.
F1A1404
Kunštát
Olešnice
SO 05.05 12:45
Bureš



F1A1405
Olomučany
Svitávka
SO 05.05 13:45
Čempel SD3




Okresní přebor ženy 15. kolo

Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
J1A1501
Kunštát
Kostelec B
NE 06.05 10:00
Pivoda



J1A1502
Ráječko
Drnovice
SO 05.05 13:30
Hoza SD3



J1A1503
Boskovice
Lipová
PÁ 04.05 19:00
Grenar


umělá tráva

MSDŽ - skupina "C" 14. kolo

Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Rozhodčí
Asistenti
Delegát
Hřiště
J2C1404
Kotvrdovice
Jevišovice
NE 06.05 10:30
Likař
Barák,Flek




Brno venkov
OP muži 21. kolo

Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
A1A2104
Říčany
Moutnice
SO 05.05 16:30
Nečas
Váňa,Pospíšil Jiří
SD1


III. třída muži - sk. B 21. kolo

Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
A2B2101
Drásov
Zbýšov B
SO 05.05 16:30
Vala
Landa
SD1


Brno město

II.třída - městský přebor muži 19. kolo
A1A1906
ČAFC
Sparta B
SO 05.05 16:30
Janča
Zaoral

Tuřany
III.třída muži - o postup 2. kolo
A2P0204
Slatina B
Jundrov
SO 05.05 16:30
Stloukal
Ševčík



IV.třída muži - sk.A 28. kolo


Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
A3A2801
Jedovnice B
Lažany
ÚT 08.05 16:30
Pivoda
Jalový,Vala


A3A2802
Lažánky
Vilémovice B
ÚT 08.05 16:30
Stloukal
Ševčík,Janča


A3A2803
Bukovina
Olomučany B
ÚT 08.05 16:30
Hřava
Hoza,Tomaštík

Bukovinka
A3A2804
Rozstání
Adamov
ÚT 08.05 16:30
Čempel
Manoušek,Tejkal



IV.třída muži - sk.B 28. kolo


Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
A3B2801
Svitávka
Doubravice B
ÚT 08.05 16:30
Flek
Zaoral,Cápal


A3B2802
Lomnice
Valchov
ÚT 08.05 16:30
Landa
Barák,Strya Lukáš


A3B2803
Skalice B
Voděrady
ÚT 08.05 16:30
Paneš
Žigová,Musil

Voděrady
A3B2804
Kořenec B
Cetkovice
ÚT 08.05 16:30
Pospíšil Jiří
Mořkovský,Nečas



II.třída - OP dorost, sk. A 28. kolo


Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
C1A2801
Jedovnice
Lipůvka
ÚT 08.05 14:15
Jalový



C1A2802
Č.Hora
Skalice
ÚT 08.05 15:00
Váňa



C1A2803
Ráječko
Kotvrdovice
ÚT 08.05 16:30
Pernica



C1A2804
Sloup
Adamov
ÚT 08.05 13:15
Grenar




II.třída - OP dorost, sk. B 28. kolo


Zápas
Domácí
Hosté
Den - Hod.
Hlavní
Asistenti
Delegát
Hřiště
C1B2801
V.Opatovice
Letovice
ÚT 08.05 13:45
Lakomý



C1B2802
Drnovice
Voděrady
ÚT 08.05 13:30
Žigová
Paneš

Voděrady
C1B2803
Olešnice
Cetkovice
ÚT 08.05 13:45
Pinkava



C1B2804
Svitávka
Vísky
ÚT 08.05 13:45
Cápal




FINÁLE okresního poháru FAČR:

ÚTERÝ 8. května 2012 - 16.30 hodin – fotbalový areál ASK Lipůvka
Král – Lazar,Bureš




Komentáře k článku

Zatím zde není žádný komentář
 

Zobrazit formulář pro přidání komentáře
Schovat formulář na přidání komentáře
*

*

*

Uložit komentář

Podobné články:
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 25. kolo - ze dne 04.06.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 24. kolo - ze dne 28.05.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 21. kolo - ze dne 09.05.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 19. a 27. kolo - ze dne 23.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 18. kolo - ze dne 17.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 17. kolo - ze dne 11.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 16. kolo - ze dne 03.04.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 15. kolo - ze dne 28.03.2012 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 14. kolo - ze dne 11.11.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 13. kolo - ze dne 02.11.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 9. kolo - ze dne 03.10.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 7. kolo - ze dne 20.09.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 5. kolo - ze dne 06.09.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - dohrávka - ze dne 23.08.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 3. kolo - ze dne 23.08.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 2. kolo - ze dne 15.08.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 30. kolo IV. třídy mužů - ze dne 17.06.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 26. kolo - ze dne 14.06.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 25. kolo - ze dne 07.06.2011 (3)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 24. kolo - ze dne 30.05.2011 (3)

Všechny články z tohoto čísla (9/2012):

Rubrika: Zpravodajství
Aktuální provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 26. 4. - 6. 5. 2012
Aktuální provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 3. - 13. 5. 2012
Boskovice omezí noční život
Další městské byty se prodávat nebudou
Grantový systém přinesl byrokracii
Hlasování pod dohledem elektronického systému
Knihovna v novém
Mezi odpadky převažovaly pneumatiky
O vítězi rozhodnou diváci
Opravený kostel bodoval v soutěži památek
Opraví střechu
Otázky pro starostu Svitávky
Po stopách ptáčníka Velena
Podnikatelé s vyhláškou nesouhlasí
Pokáceli les, starosta se zlobí
Rodinná síť se rozšiřuje
Rozšíří kapacitu školky
Sudice a Chrudichromy jsou proti výstavbě R43
Vystaví drobotinu
Zaorávky jen v nížinách
Zebra se za tebe nerozhlédne

Rubrika: Kultura
19. ročník Dnů evropského filmu
ADOLF BORN, AUTOR NEJEN MACHA A ŠEBESTOVÉ VYSTAVUJE V POLIČCE
Bartákovy fotografie v Galerii OK
Obrazy na zámku
POZVÁNÍ NA KVĚTNOVOU VÝSTAVU MIROSLAVA NETÍKA
Premiéra filmu Rok konopí /Year of Mari©huana za účasti tvůrců
Premiéra v Rájci
SATYRYKON 2011 Galerie města Blanska, 5. 5. – 31. 5. 2012
Satyrykon Legnica 2011, Galerie města Blanska

Rubrika: Sport
Boj o Hawai je tady
Boskovice s debaklem
Dálkařský bronz
Kadetky do ligy nepostoupily
Medaile i osobní rekordy
Nejlepší dorost mají ve Svitávce
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 19. a 27. kolo
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 20. a 28. kolo
Pro postup udělají vše
První liga hokejistů odstartovala
Třetí derby ovládlo Blansko
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko - 18. kolo
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko - 19. kolo
Využili přesilovku
Vzpěrači druzí, Mareček v Turecku
Záchrana se Rájci vzdaluje

Rubrika: Představujeme
Ochutnejte Řecko v taverně Crepes v Boskovicích
Svatopluk Dračka zasvětil život záchranářství

Rubrika: Černá kronika
Policie INFORMUJE

Rubrika: Napsali nám
Andersenova noc v Benešově
Autem až na konec světa. Expedice i po roce pokračuje
Běžte správnou cestou
BRANOU MUZEA DO POHÁDKY
Brněnský koncert Lucie Bílé se přesouvá na 6.5.2012!
ČSŽ SUCHÝ ZNOVU NA FLO’ŘE
Den Země
Evropský den melanomu a Den otevřených dveří kožního oddělení v Nemocnici Blansko
Experti v Brně radí, jak dotace a realizaci investic v České republice
Hejtman Michal Hašek jednal s velvyslancem USA
Hendikepovaní bojují za speciální dopravu
Hradní jarmark na Svojanově již popáté
Informace pro členy ČZS a ostatní zájemce
JINÁ PROCHÁZKA židovskou čtvrtí v Boskovicích
Kraj rozšíří pomoc znevýhodněným mikroregionům
Kraj se dohodl s VZP – žádná krajská nemocnice v JMK se nezruší
Lichtenštejnské stezky otevíráme 5. května
Michael Burian natočil klip v Americe
Moderní kožní stacionář Nemocnice Blansko v provozu
Náměstek hejtmana Stanislav Juránek předal první jmenovací dekrety ředitelům škol
Nízkou fluktuací zaměstnanců se nemocnice přibližuje evropskému průměru
Obrat Cleverlance Group vzrostl meziročně bezmála o 180 milionů
Pohár Josefa Masopusta-krajské finále
Pozvánka do CBM - ADOLF BORN Nejen Mach a Šebestová
Pozvánka do CBM v Poličce - KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!
Pozvánka na vyhlášení celostátního kola biologické olympiády
Pozvánka na výstavu do Letovic
Pozvánka na VÝSTAVU JARNÍCH KVĚTIN
Pozvánka_Babiš v Brně - přednáška studentům o Cestě ke slávě
Projekt SoMoPro se představí v Moskvě
Před 110 lety se narodil Bedřich Rozehnal
Přeložení koncertu 26.4. Lucie Bílé v Brně
Putující kontejner odvezl z Jihomoravského kraje v roce 2011 téměř 33 tisíc kg elektroodpadu
Rada jmenovala další ředitele středních škol
Rada schválila dotační program pro včelaře
Rada schválila vyhlášení výzvy v Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost
Reakce na článek
SRDCE DRAHANSKÉ VRCHOVINY - čtení na pokračování_díl 4
Stavba Multifunkčního centra na zámku Lednice má zelenou
Šance pro dobré projekty na rozvoj Moravského krasu
Úspěch našich studentů
Víte, že ....
Výsledky celostátního kola biologické olympiády
Žijeme spolu! Konference nabídne zkušenosti odborníků i koncert Hradišťanu