OFS_Výsledkový servis _ fotbal

Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 11/2013, vloženo dne 27.05.2013

[Stálý odkaz na článek]

Okresní přebor muži
22.kolo:
Jedovnice-Letovice 2:2 (1:1), Borek, Pernica - Reška, Šmeral, Vilémovice-Olomučany 0:2 (0:0) - Dvořák, Štěpánek Zbyněk, Vysočany-Doubravice 2:3 (2:0), Hejč, Kala – Daněk Jan, Daněk Martin, Kuběna, Olešnice-Lipůvka 1:2 (1:1), Kubíček – Pospíšil Jacob, Raichl, Kořenec-Kotvrdovice 3:0 (1:0), Meluzín 2, Bašný, Drnovice-Rudice 4:3 (0:2), Bednář 3, Pavel - Sehnal Lukáš 2, Vymazal, Šošůvka-Sloup 4:1 (1:0), Bezděk, Hudec, Petlach, Sehnal Luděk - Petržel.
*1.*Doubravice*23*14*7*2*52:25*49*
*2.*Rudice*22*11*5*6*54:46*38*
*3.*Kořenec*22*10*7*5*45:32*37*
*4.*Lipůvka*22*10*6*6*54:36*36*
*5.*Sloup*22*11*3*8*56:41*36*
*6.*Jedovnice*22*8*9*5*54:37*33*
*7.*Olešnice*21*9*4*8*44:38*31*
*8.*Vilémovice*22*8*6*8*45:42*30*
*9.*Vysočany*22*8*3*11*43:51*27*
*10.*Drnovice*22*8*2*12*41:66*26*
*11.*Kotvrdovice*22*7*2*13*36:49*23*
*12.*Šošůvka*22*7*2*13*49:63*23*
*13.*Olomučany*22*6*3*13*35:63*21*
*14.*Letovice*22*5*5*12*30:49*20*
Kanonýři: 16 - Sehnal Lukáš (Rudice), 14 - Mikulášek Martin (Sloup), Sehnal Luděk (Šošůvka), 13 - Beneš Michal (Vysočany), Gross Miroslav (Vilémovice), Pernica Viktor (Jedovnice), Raichl David (Lipůvka).

III.třída muži
22.kolo:
V.Opatovice-Voděrady 4:0 (2:0), Niessner 2, Hladil, Ostřížek, Skalice-Svitávka 4:0 (3:0), Haluza 2, Marek, Pokorný ČK: Kamenický (S), Vavřinec-Adamov 4:1 (2:0), Klimeš 2, Přikryl Radim 2 - Fachs, Kunštát B-Lažany 5:0 (3:0), Boček 3, Král, Mareček, Vísky-Ostrov 5:2 (3:0), Přikryl 2, Martinek, Ziman, Šmeral - Dáňa, Pernica, Vranová-Knínice 2:6 (0:3), Fadrný, Skořepa - Mynařík 2, Tesař Libor 2, Přikryl, Tesař Patrik, Lysice-Benešov 0:6 (0:3) - Abrahám Martin 4, Osuch, Zbořil.
*1.*Vavřinec*22*18*1*3*80:25*55*
*2.*Kunštát B*22*14*2*6*65:56*44*
*3.*Skalice*22*13*2*7*55:39*41*
*4.*Knínice*21*13*1*7*51:33*40*
*5.*Svitávka*23*11*2*10*70:48*35*
*6.*Lysice*22*10*1*11*37:49*31*
*7.*Lažany*23*9*2*12*38:53*29*
*8.*V.Opatovice*22*8*4*10*38:52*28*
*9.*Benešov*21*8*3*10*49:49*27*
*10.*Vísky*22*8*3*11*48:62*27*
*11.*Adamov*22*8*2*12*53:55*26*
*12.*Ostrov*22*7*4*11*43:52*25*
*13.*Vranová*22*8*0*14*59:69*24*
*14.*Voděrady*22*4*3*15*36:80*15*
Kanonýři: 27 - Přikryl Radim (Vavřinec), 25 - Klimeš Libor (Vavřinec), 19 - Krčil Roman (Vranová).

IV. třída muži
18.kolo:
Jedovnice B-Bořitov B 2:0 (2:0), Fiala, Nejezchleb, Vilémovice B-Doubravice B 2:4 (1:4), Pernica, Zouhar - Sáňka Josef st, 2, Alexa, Zvejška, Bukovina-Svitávka B 3:2 (1:1), Slouka Josef 2, Mudrla - Novák, Stloukal ČK: Mudrla (B), Kořenec B-Ráječko B 2:10 (1:5), Hanák, Hlubinka - Slavíček 3, Starý 3, Štaffa 2, Procházka, Prokop, Rozstání-Boskovice B 0:0 (0:0), Cetkovice-Lažánky 4:3 (3:2), Najer 2, Janek, Letfus - Tomek 2, Vrána.
*1.*Ráječko B*18*12*4*2*81:33*40*
*2.*Doubravice B*17*11*3*3*60:22*36*
*3.*Jedovnice B*18*11*2*5*55:33*35*
*4.*Boskovice B*18*11*1*6*46:39*34*
*5.*Cetkovice*18*9*1*8*55:58*28*
*6.*Bořitov B*18*7*4*7*43:38*25*
*7.* Rozstání*18*6*6*6*23:27*24*
*8.*Svitávka B*18*5*4*9*33:44*19*
*9.*Vilémovice B*18*6*1*11*33:54*19*
*10.*Kořenec B*17*6*1*10*28:49*19*
*11.*Bukovina*18*6*1*11*31:56*19*
*12.*Lažánky*18*2*2*14*30:65*8*
Kanonýři: 22 - Letfus Michal (Cetkovice), 21 - Štafa Tomáš (Ráječko B), 16 - Sáňka Josef st. (Doubravice B).

II. třída - OP dorost, sk. A
15.kolo:
Adamov-Lipůvka 0:5 (0:2) - Hochman 2, Bohatec, Šanca, Šlajch, Ráječko-Kotvrdovice 5:2 (2:1), Divácký, Nečas, Ševčík, Žůrek - Kunc, Navrátil, vlastní, Jedovnice-Sloup/Ostrov 6:3 (3:2), Magda 3, Nezval 2, Kalina - Burgr, Fíbek, Šindelka, Rájec-Jestřebí-Olomučany 24:0 (8:0), Sedláček 7, Dvořák 6, Hrazděra 5, Opatřil 2, Jelínek, Orel, Zřídkaveselý - vlastní.
*1.*Ráječko*14*12*2*0*88:18*38*
*2.*Rájec-Jestřebí*14*11*1*2*79:13*34*
*3.*Lipůvka*14*10*2*2*75:25*32*
*4.*Jedovnice*13*8*1*4*44:23*25*
*5.*Kotvrdovice*13*6*0*7*56:38*18*
*6.*Č.Hora/Bořitov*14*6*0*8*43:33*18*
*7.*Sloup/Ostrov*14*3*0*11*41:84*9*
*8.*Adamov*14*3*0*11*44:101*9*
*9.*Olomučany*14*0*0*14*9:144*0*
Kanonýři: 20 - Horák Michal (Ráječko), Keprt Radek (Kotvrdovice), 17 - Divácký Vavřinec (Ráječko), 15 - Hochman Tomáš (Lipůvka).

II. třída - OP dorost, sk.B
Dohrávka 11.kolo
Drnovice-Voděrady 2:2 (2:1) střelci nehlášeni
15.kolo:
Svitávka-Voděrady 1:2 (0:0), Dvořáček - Dvořák, Kropáč, Skalice-Letovice 0:5 (0:1) - Fiedler 4, Gracias, Kunštát-Cetkovice 1:4 (0:2), Tenora Lukáš - Horák, Kubín, Lepka, Sychra, Vísky-V.Opatovice 2:5 (0:2), Bečička, Hladil - Ille Bohuslav 2, Ille Pavel, Kirchner, Veverka.
*1.*Letovice*14*10*3*1*47:14*33*
*2.*Cetkovice*14*9*3*2*38:25*30*
*3.*V.Opatovice*14*8*4*2*46:16*28*
*4.*Kunštát*13*7*1*5*41:29*22*
*5.*Drnovice*14*6*2*6*41:37*20*
*6.*Voděrady*13*4*5*4*20:19*17*
*7.*Vísky*14*5*0*9*31:52*15*
*8.*Svitávka*15*3*2*10*30:36*11*
*9.*Skalice*15*1*0*14*8:74*3*
Kanonýři: 13 - Krása Petr (Kunštát), Novotný Adam (Letovice), 11 - Horák Jan (Cetkovice), Kotlán Jiří (Drnovice), 10 - Ille Bohuslav (V.Opatovice).

Okresní přebor starší žáci - sk.A
12.kolo:
Sloup/Vysočany-Lipovec nehlášeno, Kotvrdovice-Lipůvka 3:0 (3:0), Kocman, Vančura, Vintr, Doubravice-Č.Hora/Bořitov 1:1 (0:1), Schuch – Bawi Silen, Ráječko-Svitávka 4:1 (2:1), Berka, Charvát, Hübner, Mosler - Frehar.
*1.*Sloup/Vysočany*11*10*0*1*43:12*30*
*2.*Doubravice*12*7*1*4*34:15*22*
*3.*Ráječko*12*7*1*4*43:27*22*
*4.*Lipovec*11*7*0*4*26:17*21*
*5.*Lipůvka*12*6*1*5*39:31*19*
*6.*Kotvrdovice*12*3*1*8*17:45*10*
*7.*Č.Hora/Bořitov*12*2*3*7*34:49*9*
*8.*Svitávka*12*1*1*10*16:56*4*
Kanonýři: 20 - Fuksa Marek (Lipůvka), 16 - Bawi Silen (Č.Hora/Bořitov), 14 - Hájek Tomáš (Ráječko), Novák Jan (Sloup/Vysočany).

Okresní přebor starší žáci - sk.B
12.kolo:
V.Opatovice-Vísky 9:0 (5:0), Kubík 3, Kubeš 2, Hladil, Jurka, Kubát, Oliva, Olešnice-Knínice 3:3 (3:2), Bača 2, Sýs - Mucha 2, Letfus, Lysice-Kunštát 3:0 (2:0), Horák 2, Haška.
*1.*Letovice*10*10*0*0*58:8*30*
*2.*V.Opatovice*11*7*0*4*43:15*21*
*3.*Lysice*11*6*1*4*44:25*19*
*4.*Kunštát*10*5*1*4*27:29*16*
*5.*Knínice*10*4*3*3*53:30*15*
*6.*Olešnice*10*2*1*7*38:32*7*
*7.*Vísky*11*0*0*11*3:126*0*
Kanonýři: 12 - Stehlík Aleš (Letovice), 11 - Horák Vlastislav (Lysice), 10 - Pokorný Miloš (Letovice), Tenora Michal (Kunštát).

OP mladší žáci
18.kolo:
Boskovice B-Cetkovice 9:0 (6:0), Alexa 3, Boček, Janíček, Lokaj, Petrů, Sychra Filip, Učeň, Benešov-Olešnice 0:9 (0:3) - Petrželka 4, Slavíček 2, Chmelíček, Konečný, Kánský, Kunštát-Blansko B 2:2 (0:2), Bláha, Janků - Doležel, Moravec, Knínice-V.Opatovice 4:2 (2:1), Mucha 3, Dobeš - Kouřil, Pospíšil, Olomučany-Jedovnice 4:1 (2:0), Beránek 2, Fedra František, Čípek - Mlčoušek, Rudice-Drnovice 3:0 (2:0), Magda, Martinásek, Stupinský.
*1.*Knínice*18*16*1*1*107:27*49*
*2.*Drnovice*18*14*3*1*95:20*45*
*3.*Blansko B*18*13*2*3*116:47*41*
*4.*Rudice*18*12*0*6*115:44*36*
*5.*Olomučany*18*12*0*6*66:33*36*
*6.*Boskovice B*18*9*1*8*87:47*28*
*7.*Kunštát*18*8*1*9*61:51*25*
*8.*Jedovnice*18*8*0*10*62:61*24*
*9.*V.Opatovice*18*5*0*13*35:66*15*
*10.*Cetkovice*18*4*0*14*18:108*12*
*11.*Olešnice*18*3*0*15*44:86*9*
*12.*Benešov*18*0*0*18*5:221*0*
Kanonýři: 36 - Mlčoušek Michal (Jedovnice), 33 - Kučera Lukáš (Rudice), 30 - Žáček Lukáš (Drnovice).

Starší přípravka - skupina A
15.kolo:
Lipovec-Ráječko 10:2 (4:1), Cabal 5, Kosek 4, Zouhar - Máša, Souček, Lipůvka-Č.Hora/Bořitov 13:6 (4:4), Smrž 4, Švaňhal 3, Kopecký 2, Kotek, Prudík, Sedláček, Valenda - Fojt 4, Pavlíček 2, Adamov-Blansko 2:17 (1:5), Bavlnka, Janoušek - Bartoš 7, Crhonek 7, Kupka, Lůdl, Ťoupek, Jedovnice-Boskovice 4:11 (1:5), Kučera 3, Pernica - Alexa 4, Boček 2, Horváth 2, Kocůrek 2, Ondroušek, Rájec-Jestřebí-Rudice 2:11 (1:4), Kala, Šváb - Štěpánek 7, Martinásek 4.
16.kolo:
Boskovice-Adamov 18:2 (8:2), Alexa 7, Boček 5, Nesvadba 3, Horváth 2, Krejsta - Bavlnka 2, Blansko-Lipůvka 4:0 (1:0), Kupka 2, Bartoš, Crhonek,.
*1.*Blansko*16*12*1*3*132:64*37*
*2.*Boskovice*15*11*2*2*177:61*35*
*3.*Rudice*14*11*1*2*140:73*34*
*4.*Lipůvka*16*10*1*5*97:58*31*
*5.*Lipovec*15*9*0*6*114:75*27*
*6.*Rájec-Jestřebí*14*4*3*7*68:80*15*
*7.*Adamov*16*3*5*8*75:111*14*
*8.*Jedovnice*15*4*1*10*57:141*13*
*9.*Č.Hora/Bořitov*15*3*0*12*69:145*9*
*10.*Ráječko*14*0*2*12*40:161*2*
Kanonýři: 56 - Alexa Štěpán (Boskovice), 55 - Štěpánek Filip (Rudice), 50 - Kosek Tadeáš (Lipovec).

Starší přípravka - skupina B
15.kolo:
Kunštát-V.Opatovice 24:1 (10:1), Bláha 5, Janků 5, Dočekal 4, Novotný 4, Bělehrádek 3, Kleveta 3 - Foret, Svitávka-Boskovice B 0:21 (0:13) - Nesvadba 5, Janíček 4, Učeň 4, Klimeš 3, Černý 3, Borek, Sychra, Letovice-Drnovice 5:4 (4:3), Čapka 2, Petrů, Synek, Šamšula - Valenčík 2, Okáč, Toman.
16.kolo:
Knínice-Letovice 10:4 (6:3), Lajšner 3, Mucha 3, Přikryl 3, Dobeš - Pospíšil 2, Pelíšek, Synek, Drnovice-Svitávka 3:2 (1:1), Toman 2, Stejskal - Bednář, Dvořáček,.
*1.*Boskovice B*11*11*0*0*207:10*33*
*2.*Kunštát*10*9*0*1*158:24*27*
*3.*Drnovice*11*6*1*4*70:83*19*
*4.*Letovice*11*3*1*7*31:99*10*
*5.*Knínice*10*2*2*6*45:105*8*
*6.*Svitávka*10*2*1*7*21:118*7*
*7.*V.Opatovice*11*1*1*9*31:124*4*
Kanonýři: 42 - Janíček Martin (Boskovice B), 33 - Novotný Tomáš (Kunštát), 30 - Nesvadba Radim (Boskovice B).

Mladší přípravka
15.kolo:
Lipovec-Knínice 7:5 (5:1), Jargalsaikhan 3, Trávníček 3, Průchová - Kunc 3, Přikryl 2, Kunštát-Voděrady 6:6 (2:3), Chytrý 2, Motyčka 2, Baňa, Kopecký - Opluštil 4, Měcháček 2, Adamov-Blansko 4:19 (4:11), Konečný 2, Kos, Polzer - Farník Tomáš 13, Dujka 3, Ševčík 2, Farník Ondřej, Jedovnice-Boskovice 5:8 (2:3), Dvořák 5 - Čejka 6, Hasoň, Svoboda, Boskovice B-Blansko B 7:14 (3:8), Hromek 4, Dvořáček, Frajt, Hrabec - Jančiar 5, Liška 4, Kovařík 2, Müller, Pernica, Polách.
*1.*Blansko*14*14*0*0*220:10*42*
*2.*Boskovice*14*11*1*2*160:82*34*
*3.*Voděrady*14*10*1*3*104:74*31*
*4.*Adamov*15*9*1*5*134:91*28*
*5.*Jedovnice*14*7*1*6*78:70*22*
*6.*Kunštát*14*5*1*8*89:97*16*
*7.*Lipovec*15*4*2*9*70:99*14*
*8.*Blansko B*14*4*1*9*86:155*13*
*9.*Boskovice B*15*2*1*12*69:159*7*
*10.*Knínice*15*1*1*13*48:221*4*
Kanonýři: 91 - Čejka František (Boskovice), 79 - Farník Tomáš (Blansko), 55 - Opluštil Libor (Voděrady).

OP ženy
Dohrávka 26.kola
Ráječko-Boskovice 7:1 (3:0), Jakubcová 3, Musilová 2, Vomočilová , Vítková – Dokoupilová.
17.kolo
Kunštát-Drnovice 2:0 (1:0), Horáková , Sokolová, Kohoutovice-Kostelec B 1:0 (0:0), Pokorná, Lažany-Boskovice 1:0 (0:0),Kocmanová.
*1.*Kunštát*19*19*0*0*102:7*57*
*2.*Lažany*20*10*2*8*45:47*32*
*3.*Boskovice*19*9*2*8*54:33*29*
*4.*Kostelec*21*8*3*10*31:54*27*
*5.*Ráječko*18*6*5*7*22:31*23*
*6.*Drnovice*20*2*8*10*18:53*14
*7.*Kohoutovice*19*3*2*14*16:60*11*




Komentáře k článku

Zatím zde není žádný komentář
 

Zobrazit formulář pro přidání komentáře
Schovat formulář na přidání komentáře
*

*

*

Uložit komentář

Podobné články:
Výsledky fotbalových soutěží _15. a 21. kolo - ze dne 12.05.2014 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 11. kolo - ze dne 21.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 10. kolo - ze dne 14.10.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 7. kolo - ze dne 24.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 6. kolo - ze dne 16.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 5. kolo - ze dne 09.09.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 3. kolo - ze dne 27.08.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 2. kolo - ze dne 19.08.2013 (3)
OFS_Výsledkový servis _ fotbal_25. kolo - ze dne 17.06.2013 (3)
OFS_Výsledkový servis _ fotbal_24. kolo - ze dne 10.06.2013 (3)
Výsledky fotbalových soutěží 20. kolo - ze dne 13.05.2013 (3)
Výsledky OFS Blansko - 16.kolo 2013 - ze dne 15.04.2013 (3)
Výsledky OFS Blansko - DOHRÁVKA podzim 2012 - ze dne 19.11.2012 (3)
Výsledky OFS Blansko - 14. kolo podzim 2012 - ze dne 14.11.2012 (3)
Výsledky OFS Blansko - 12. kolo podzim 2012 - ze dne 30.10.2012 (3)
Výsledky OFS Blansko - 11. kolo podzim 2012 - ze dne 22.10.2012 (3)
Výsledky OFS Blansko - 10. kolo podzim 2012 - ze dne 16.10.2012 (3)
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko - 26. kolo - ze dne 18.06.2012 (3)
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko - 23. kolo - ze dne 28.05.2012 (3)
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko - 20. kolo - ze dne 07.05.2012 (3)

Všechny články z tohoto čísla (11/2013):

Rubrika: Zpravodajství
Cyklisté vyrazili za prameny letovicka
Gym Boskovice naučí správnému cvičení
Kraj zákaz provozu klubu Sklepy zrušil
Muzejní noc v Boskovicích
Na setkání se zastupiteli nepozvali starostu
Nejlepší zdravotníci jsou z Benešova a Žďárné
Nespokojení rodiče řeší neúčast žáků při testování
Nový pivovar otevřen
Podali trestní oznámení
Porotu zaujali velikostí tělesa i jednotlivými výkony
Pořádají sbírku na opravu kapličky
Požární nádrž je již napuštěná
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 23 5. - 2.6. 2013
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 30.5. - 9.6. 2013
Stačí hodit klíče na stůl a zlikvidovat dokumentaci
Svátky okoření příjezdem královny
TISKOVÁ KONFERENCE MĚSTA BOSKOVICE_konaná dne 21. 5. 2013
Ušetří pomocí osvětlení
V Boskovicích otevřela vegetariánská jídelna
V Rájci otevřou geopark
Ve Žďárné zateplí školu
Velenku bez referenda nepostaví
Vysadili tisíce stromů
Začíná rozsáhlá rekonstrukce páteřních vodovodních přivaděčů
Zápisy do mateřských škol začaly
Změří prostupnost skel
ZNOJMO - ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ (ELÁN V DIVADLE)

Rubrika: Kultura
Akce Muzea Blansko v druhé polovině června 2013
Do Letovic přijede Vinnie James
Japonská zastavení ve Skleníku
Polska klaviristka Milena Antoniewicz v Praze
Vernisáž a výstava Guru Jára, opět na zámku v Letovicích

Rubrika: Sport
Hokejisté doma neztratili
Hrdlička a Staněk čtvrtí
Jakub David skončil pátý
Klíčová bitva pro Kuřim
Kunštát ve finále
Mlynár předával zkušenosti
Na Spešově znovu bez juniorek
OFS_Výsledkový servis _ fotbal
První výhra Boskovic
Ráječko přišlo o body
Suchý ve znamení deště
Vyhrálo jen Blansko

Rubrika: Představujeme
Představujeme: Tomáš Klíč

Rubrika: Černá kronika
Policie INFORMUJE
Poznáte muže z fotografií?
Ranní plavání vyšlo draho

Rubrika: Napsali nám
BizBox platforma pro e-commerce chce konkurovat světovým lídrům
Bývalé vojenské objekty by mohly být využity na sociální bydlení
Děti přály maminkám
Do Pardubic za letadly
Dobrodružná Afrika očima cestovatelů
Druhý důchodový pilíř nikomu nedoporučuji
Expozice Muzea Boskovicka získala ocenění v Národní soutěži muzeí Gloria musaealis 2012
Hejtman navštívil společnost Eurobi v Újezdu u Brna
Hejtman ocenil vítěze soutěže vín Grand Prix VINEX 2013
Je dobré chodit do kina
Jihomoravský kraj hospodařil tradičně bez chyb
Jihomoravský kraj přispěl Policii ČR 2,5 miliony korun na lepší vybavení
Jižní Moravu navštívil pravoslavný ekumenický patriarcha Bartoloměj
KDO KONKRÉTNĚ TEDY NESE PŘÍMOU ODPOVĚDNOST
KOMIXXX - konfrontační hrátky s médiem komiksu v prostředí brněnských ulic, kaváren a klubů
LÉTO JE TADY - vytvarujte tělo do plavek
Lidé jsou zahraničními víny přesyceni, vrací se k českým odrůdám
Mezinárodní konference o zdravotním stavu lesů
MORAVSKÝ ROK DOBUDE HRAD BOUZOV
Nejzajímavější částí ZNALECKÉHO POSUDKU o stavu bazénu
Nové endoskopické centrum v Nemocnici Blansko
Noví ředitelé škol a školských zařízení převzali jmenovací dekrety
OBEC SUCHÝ PŘIVÍTALA NOVÉ OBČÁNKY
Oběti letecké havárie z roku 1962 mají pomník
Odborná zahrádkářská poradna v Boskovicích
Pozvánka do Veselice
Pravoslavná bohoslužba v Mikulčicích připomněla 1150. výročí příchodu svatých Cyrila a Metoděje
Rozsáhlá retrospektiva díla Jindřicha Štreita v Apeldoornu
Ředitel Stokin poprvé v Brně
Soutěže regionálních potravin znají své vítěze
SPOLEČNOST CUPTECH SE VYDALA S CZECHACCELERATOREM DO USA A SLAVÍ PRVNÍ ÚSPĚCHY
Svatební show na zámku Lysice – svatby a vše co k nim patří
TAKÉ VÁS BOLÍ HLAVA ČI KRČNÍ PÁTEŘ?
V Nemocnici Blansko se již podruhé „bojovalo“ za zdravá prsa
Veselský běh Lesempolem
Za folklorem a vínem do Petrova
Základní škola Slovákova, Boskovice se probojovala do třetího kola turnaje Coca-Cola