Nasazení rozhodčích OFS Blansko 25. kolo 7. 6. - 8. 6. 2008
Autor článku: Dopisovatel, pro číslo 16/2008, vloženo dne 30.05.2008
[Stálý odkaz na článek]
26. kolo soutěží OFS Blansko hrané ve dnech 7. – 8. 6. 2008 + PŘEDEHRÁVKA Úřední začátek soutěží mužů – neděle 8. 6. v 16.30, dorostu – neděle 8. 6. ve 14.15, žáků – neděle 8. 6 v 10.00. Číslo zápasu
| Domácí
| Hosté
| Datum a čas utkání
| Hlavní rozhodčí utkání
| Asistent rozhodčího 1
| Asistent rozhodčího 2
| Delegát svazu
| Hřiště
| Pozn.
|
MUŽI A1A II. třída – OP, muži
|
A1A 2601
| Bořitov
| Boskovice B
| Ne, 8. 6., 10.15
| Flek
| Pospíšil Josef
| Šebela M.
|
|
|
|
A1A 2602
| Drnovice
| Blansko B
| Ne, 8. 6., 16.30
| Bednář Z.
| Slezák
| Pernica
|
|
|
|
A1A 2603
| Vísky
| Jedovnice
| Ne, 8. 6., 16.30
| Rek st.
| Hlubinka
| Grenar
|
|
|
|
A1A 2604
| V. Opatovice
| Sloup
| Ne, 8. 6., 16.30
| Divácký
| Kučírek
| Pospíšil Jiří
|
|
|
|
A1A 2605
| Lipovec
| Doubravice
| Ne, 8. 6., 16.30
| OFS Svitavy
| OFS Svitavy
| Stloukal
|
|
|
|
A1A 2606
| Kotvrdovice
| Kořenec
| Ne, 8. 6., 16.30
| Virčík
| Skoták
| Šebela V.
|
|
|
|
A1A 2607
| Rudice
| Lysice
| Ne, 8. 6., 16.30
| OFS Brno - venkov
| OFS Brno - Venkov
| Bednář J.
|
| Lysice
|
|
A2A III. třída, muži
|
A2A 2601
| Olomučany
| Vavřinec
| Ne, 8. 6., 16.30
| OFS Svitavy
| OFS Svitavy
| Rek ml.
|
|
|
|
A2A 2602
| Ráječko B
| Úsobrno
| So, 7. 6., 14.30
| Pernica
| Šebela V.
| Flek
|
|
|
|
A2A 2603
| Vysočany
| Lipůvka
| Ne, 8. 6., 16.30
| Mořkovský
| Švancara
| Sychra
|
|
|
|
A2A 2604
| Šošůvka
| Kunštát B
| Ne, 8. 6., 16.30
| Manoušek R.
| Ševčík
|
|
|
|
|
A2A 2605
| Knínice
| Adamov
| Ne, 8. 6., 16.30
| OFS Brno - venkov
| OFS Brno - venkov
|
|
|
|
|
A2A 2606
| Olešnice B
| Vilémovice
| So, 7. 6., 14.30
| Kosička
| Musil
| Bednář J.
|
|
|
|
A2A 2607
| Skalice
| Ostrov
| Ne, 8. 6., 16.30
| OFS Brno - venkov
| Nečas
| Borek
|
|
|
|
A3A IV. třída, muži
|
A3A 2601
| Bořitov B
| Benešov
| Ne, 8. 6., 16.30
| Pivoda
|
|
|
|
|
|
A3A 2602
| Lažany
| Svitávka
| Ne, 8. 6., 16.30
| Pokorný
|
|
|
|
|
|
A3A 2603
| Vranová
| Valchov
| Ne, 8. 6., 16.30
| Kocák
|
|
|
|
|
|
A3A 2604
| Šošůvka B
| Cetkovice
| So, 7. 6., 15.30
| Stloukal
| Zouhar F.
| Kocák
|
|
|
|
A3A 2605
| Letovice B
| Doubravice B
| So, 7. 6., 16.30
| Štěpánek
| Pinkava
| Jalový
|
|
|
|
A3A 2606
| Lažánky
| Kořenec B
| Ne, 8. 6., 16.30
| OFS Svitavy
|
|
|
|
|
|
A3A 2607
| Lomnice
| Voděrady
| Ne, 8. 6., 16.30
| Zouhar F.
|
|
|
|
|
|
DOROST C1A II. třída – OP
|
C1A 2601
| Olomučany
| Vísky
| Ne, 8. 6., 14.15
| Rek ml.
|
|
|
|
|
|
C1A 2602
| Vavřinec
| Ráječko
| Ne, 8. 6., 14.00
| Skoták
| Šebela V.
|
|
|
|
|
C1A 2603
| Lipovec
| Lažany
| Ne, 8. 6., 14.15
| Stloukal
|
|
|
|
|
|
C1A 2604
| Rudice
| Svitávka
| Ne, 8. 6., 16.30
| Musil
|
|
|
|
|
|
C1A 2605
| Skalice
| Černá Hora
| Ne, 8. 6., 14.15
| Nečas
|
|
|
|
|
|
C1A 2606
| Sloup
| Lipůvka
| So, 7. 6., 16.30
| Barák
|
|
|
|
|
|
C1A 2607
| Adamov
| Jedovnice
| So, 7. 6., 10.00
| Zouhar F.
|
|
|
|
|
|
C1A 2608
| Lysice
| Kunštát
| Ne, 8. 6., 14.15
| Bednář J.
|
|
|
|
|
|
C1A 2609
| Kořenec
| Doubravice
| So, 7. 6., 16.30
| Karandyszewsky
|
|
|
|
|
|
ŽÁCI E1A – Grena OP žáci, skupina „A“
|
E1A 2601
| Ostrov
| Černá Hora
| Ne, 8. 6., 10.00
| Kocák
|
|
|
|
|
|
E1A 2603
| Šošůvka
| Jedovnice
| So, 7. 6., 13.15
| Kocák
|
|
|
|
|
|
E1A 2604
| Lipovec
| Sloup
| Ne, 8. 6., 12.30
| Stloukal
|
|
|
|
|
|
E1A 2605
| Blansko B
| Adamov
| Ne, 8. 6., 10.00
| Sychra
|
|
|
|
|
|
E1A 2606
| Kotvrdovice
| Olomučany
| Ne, 8. 6., 10.00
| Stloukal
|
|
|
|
|
|
E1A 2607
| Rudice
| Rájec-Jestřebí
| Ne, 8. 6., 14.15
| Musil
|
|
|
|
|
|
E1A – Grena OP žáci, skupina „B“
|
E1B 2601
| Voděrady
| Benešov
| So, 7. 6., 15.00
| Hlubinka
|
|
|
|
|
|
E1B 2602
| Drnovice
| Svitávka
| Ne, 8. 6., 14.45
| Slezák
|
|
|
|
|
|
E1B 2603
| Vísky
| Lipůvka
| Ne, 8. 6., 10.00
| Pospíšil Jiří
|
|
|
|
|
|
E1B 2604
| V. Opatovice
| Kunštát
| So, 7. 6., 16.30
| Brach
|
|
|
|
|
|
E1B 2605
| Knínice
| Doubravice
| Ne, 8. 6., 10.00
| Kučírek
|
|
|
|
|
|
E1B 2607
| Boskovice B
| Lysice
| Ne, 8. 6., 10.00
| Borek
|
|
|
| Lysice
|
|
DOROST – PŘEDEHRÁVKA, 32. kolo C1A II. třída – OP
|
C1A 3201
| Olomučany
| Svitávka
| Pá, 6. 6., 17.00
| Hlubinka
|
|
|
|
|
|
C1A 3202
| Lažany
| Černá Hora
| Pá, 6. 6., 17.00
| Pernica
|
|
|
|
|
|
C1A 3203
| Ráječko
| Lipůvka
| Pá, 6. 6., 17.00
| Zouhar F.
|
|
|
|
|
|
C1A 3204
| Vísky
| Jedovnice
| Pá, 6. 6., 17.00
| Slezák
|
|
|
|
|
|
C1A 3205
| Vavřinec
| Kunštát
| Pá, 6. 6., 17.00
| Pospíšil Jiří
|
|
|
|
|
|
C1A 3206
| Lipovec
| Doubravice
| Pá, 6. 6., 17.00
| Kučírek
|
|
|
|
|
|
C1A 3207
| Rudice
| Kořenec
| Pá, 6. 6., 17.00
| Stloukal
|
|
|
|
|
|
C1A 3208
| Skalice
| Lysice
| Pá, 6. 6., 17.00
| Borek
|
|
|
| Lysice
|
|
C1A 3209
| Sloup
| Adamov
| Pá, 6. 6., 17.00
| Nečas
|
|
|
|
|
|
Výměny s OFS, AR2 pro JmkFS a delegace rozhodčích vyšších soutěží
|
AR 2 pro JmKFS
|
KP dor. (st. + ml.)
| Boskovice
| Sparta Brno B
| So, 7. 6., 10.00 + 12.15
| Svoboda D.
| Strya ml.
| Jalový
|
|
| AR 2
|
Výměna s OFS BRNO – VENKOV (24. kolo, úřední začátek v 16.30 )
|
II. tř. – OP A1A 2402
| Střelice
| Želešice
| Ne, 8. 6., 16.30
| Strya st.
| Karandyszewsky
|
|
|
| SD 1
|
III. tř. – „B“ A2B 2404
| Vev. Knínice
| Vev. Bitýška B
| Ne, 8. 6., 16.30
| Štěrba
| Flek
|
|
|
| SD 1
|
Výměna s OFS SVITAVY (24. kolo, úřední začátek v 15.00 )
|
II. tř. - OP A1A 2405
| Opatov
| Městečko Trnávka
| So, 7. 6., 15.00
| Rek st.
| Sychra
| Slezák
|
|
| SD 2
|
II. tř. – OP A1A 2407
| Janov
| Cerekvice
| So, 7. 6., 15.00
| Kučírek
| Nečas
|
|
|
| SD 2
|
Obsazení vyšších soutěží (soutěže ČMFS – ŘKFM, JmKFS)
|
MSD/D
| Blansko
| Protivanov
| So, 7. 6., 16.30
| Dudek
| Picmaus
| Juřička
| Prokeš
|
|
|
KP
| Ráječko
| Kyjov
| Ne, 8. 6., 16.30
| Kolář
| Kosička
| Podaný
|
|
|
|
1.B./A
| Letovice
| Bohdalice
| Ne, 8. 6., 16.30
| Kopetka
| Toman
| Strya ml.
|
|
|
|
1.B./A
| Olešnice
| Němčany
| Ne, 8. 6., 16.30
| Vomastek
| Hovorka
| Svoboda D.
|
|
|
|
1.tř. dor./A
| Drnovice
| Čebín
| So, 7. 6., 12.15
| Machala
|
|
|
|
|
|
1.tř. dor./A
| V. Opatovice
| Bosonohy
| So, 7. 6., 14.15
| Brach
|
|
|
|
|
|
1.tř. dor./A
| Letovice
| Žebětín
| Ne, 8. 6., 14.15
| Strya
|
|
|
|
|
|
1.tř. dor./A
| Olešnice
| Kuřim
| Ne, 8. 6., 14.15
| Svoboda D.
|
|
|
|
|
|
1.tř. dor./A
| Kotvrdovice
| Rájec-Jestřebí
| Ne, 8. 6., 14.15
| Virčík
|
|
|
|
|
|
1 tř. žáci/A (st. + ml.)
| Blansko
| ČAFC Židenice
| So, 7. 6., 9.00 + 10.45
| Virčík
|
|
|
|
|
|
1 tř. žáci/A (st. + ml.)
| Letovice
| Bystrc
| So, 7. 6., 9.00 + 10.45
| Travníček J.
|
|
|
|
|
|
Obsazení finálového turnaje přípravek OFS Blansko
|
Přípravka OFS Blansko
| So, 7. 6., 9.30
| Bednář J.
| Borek
| Pernica
|
| Skalice
|
|
ZPRÁVY KOMISE ROZHODČÍCH A DELEGÁTŮ
|
V pátek 13. 6. sehraje Fotbalová XI. Rozhodčích OFS Blansko exhibiční utkání proti ženskému týmu Nobica Boskovice, utkání se uskuteční v Boskovicích, areál Červená zahrada se začátkem v 18.00. Nominace rozhodčích zůstává stejná z předešlého utkání v Mělčanech, ostatní jsou vítáni !
|
Podobné články:
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 25. kolo - ze dne 04.06.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 24. kolo - ze dne 28.05.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 23. kolo - ze dne 21.05.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 21. kolo - ze dne 09.05.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 20. a 28. kolo - ze dne 02.05.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 19. a 27. kolo - ze dne 23.04.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 18. kolo - ze dne 17.04.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 17. kolo - ze dne 11.04.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 16. kolo - ze dne 03.04.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 15. kolo - ze dne 28.03.2012 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 14. kolo - ze dne 11.11.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 13. kolo - ze dne 02.11.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 9. kolo - ze dne 03.10.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 7. kolo - ze dne 20.09.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 5. kolo - ze dne 06.09.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - dohrávka - ze dne 23.08.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 3. kolo - ze dne 23.08.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 2. kolo - ze dne 15.08.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 30. kolo IV. třídy mužů - ze dne 17.06.2011 (2)
Obsazení rozhodčích OFS Blansko - 26. kolo - ze dne 14.06.2011 (2)
Všechny články z tohoto čísla (16/2008):
Rubrika: Zpravodajství
Aktuální provozní doba Městských lázní Boskovice pro veřejnost od 2.6. do 8.6. 2008
Aktuální provozní doba Městských lázní Boskovice pro veřejnost od 5. 6. do 11. 6. 2008
Arboretum hýří barvami jarních květů
Barevný týden byl pro seniory příjemným zpestřením
Begonie umí i vonět
Blanensko patří k oblastem s nejvyšším výskytem klíšťat
Boskovice chtějí platit za novopečené maminky
Dárci nechtějí krvácet
Den otevřených dveří v obou studiích Českého rozhlasu Brno
Floriánský jarmark řinčel zbraněmi
Hasiče oheň nezaskočil
Chceme vzkřísit oděvářskou tradici
Milovníky rostlin potěší rododendrony
Novinky z Boskovic ...
Novinky z Letovic . . . .
Pozvání na psí výstavu
Stoletou tratí prosupěly parní mašinky
Škola otevře další bakalářský obor
Škola zdravých zoubků přijede do Brna
Tanky burácely sídlištěm
Tylex Letovice propouští pracovníky
Velké Opatovice hlásí konec pití v ulicích
Výstava nabídla i svezení
Westernové městečko hlásí - vyprodáno!
Za záchranu kamaráda dostal Zlatý kříž
Za zdravím do Neslovic
Zámek Lysice proslavili filmoví četníci
Zelená má zelenou
Zpěváci z Boskovic soutěžili v Polsku
Rubrika: Kultura
Nablýskané žestě zpříjemnily svým zvučným hlasem nedělní odpoledne
Ochotníci připravují reprízy Zvonokosů
Otevření trpasličí stezky
Pozvánka na vernisáž
Stivínovo pískání okouzlilo skleník
Studenti otevřou oči
Rubrika: Sport
Aikidó vyznává boj se sebou samým
Fotbalová DIVIZE
Hvězdou show byl mistr republiky
Milda Bayer „kope“ za nový tým
Na kolech po Moravě i v Polsku
Na náměstí v Boskovicích budou padat koše
Nasazení rozhodčích OFS Blansko 25. kolo 31. 5. - 1. 6. 2008
Nasazení rozhodčích OFS Blansko 25. kolo 7. 6. - 8. 6. 2008
Nobica si zkomplikovala situaci
Regionální tenis se střídavými úspěchy
ŠPRTEC - Výsledky
Volejbalisté vyměnili palubovku haly za antuku
Vorlický: Budeme pod psychickým tlakem
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko – 24. kolo, 24. – 25. 5. 2008
Výsledky fotbalových soutěží OFS Blansko – 25. kolo, 31. 5. – 1. 6. 2008
Vzpěrači z Boskovic utvrdili svou pozici
Rubrika: Představujeme
S módou jsem vyrůstala, říká známá návrhářka
Rubrika: Černá kronika
Policie INFORMUJE
Svodky MP Boskovice
Rubrika: Napsali nám
České korunovační klenoty
Hejtman navštívil Borovník
Hravá zábava i pro dospělé
LITOVELSKÉ POMORAVÍ
Studenti dokázali, že angličtinu dobře zvládli
Svatodušní svátky ve Křtinách...
Výlet Klubu seniorů se vydařil
Rubrika: Právník radí
Dědická daň
Čtrnáctideník RegionPress Boskovice © 2024. Bez písemného souhlasu redakce není
možné zveřejněné informace jakkoliv šířit
Tento projekt připravilo
|