,,Spokojený zákazník je pro Hodinářství Dokoupilová tou největší odměnou.,,

Autor článku: Lukáš Lorenc, pro číslo 12/2020, vloženo dne 23.09.2020

[Stálý odkaz na článek]

Boskovice * Již třicátý rok působí v Boskovicích firma Hodinářství Anna Dokoupilová. Od letošního srpna najdou zákazníci tuto prodejnu na nové adrese. Prostory prodejny na Masarykově náměstí vyměnila za pár metrů vzdálené prostory na ulici Kapitána Jaroše 100/29, ve kterých sídlí například Restaurace 29. V tomto novém prostředí mohou nyní zákazníkům nabídnout nejen větší prodejní prostor, ale také výrazně zlepšenou prezentaci zboží.
Pro hodinářství bylo stěhování velkou událostí, na předchozí adrese byla rovných třiadvacet let. Důvodů pro stěhování bylo několik. Několikrát nám bylo naznačeno, že se v této lokalitě bude stavět knihovna. Nechtěli jsme se tak případně stěhovat narychlo a také jsme díky množství našeho zboží již hledali do budoucna vhodnější a větší prostory nejen pro prodejnu, ale hlavně také pro hodinářskou dílnu. Naštěstí nás oslovil pan David, že se mu uvolnily prostory cca. padesát metrů od naší bývalé prodejny a toho jsme využily,“ říká majitelka Anna Dokoupilová spolu s dcerou Zuzanou Dokoupilovou. „Nové prostory jsou větší, prosvětlené a bez schodů. Konečně máme pořádnou hodinářskou dílnu, krásně prosvětlený obchod a možnost odpovídajícího zázemí. Také jsme rády za pohodové sousedy provozoven právě v domě 29. Dominantou nové prodejny je jednoznačně oboustranná výloha jak z vnitřní části prodejny, tak při vstupu do budovy, kde si mohou zákazníci prohlédnout širokou nabídku nových kolekcí šperků. „Výhodou je, že na šperky nezáří přímé sluneční světlo a šperky tak nepodléhají změnám. Zákazníci si přijdou na své i u prostorných pultů, které jsou větší a krásně nasvícené šperky mohou opravdu vyniknout, tak jako krásné pendlovky, kukačky a kompletní hodinářský sortiment. Pohodlná je také možnost zaparkovat přímo před prodejnou.
Za dlouhé roky provozu se hodinářství vypracovalo v opravdu zkušené odborníky. „Před třiceti lety jsme začínali s hodinařinou a postupně jsme přešly také na šperky a zlatnické opravy. V dnešní době máme již dva profesionální zlatníky a vlastní hodinářskou dílnu, kde většinu oprav provádíme, dále máme za sebou špičkové mistry hodináře a nejlepší moderní přístroje v oboru hodinářství a tak jsme schopni pokrýt veškeré hodinářské služby v nejlepší možné kvalitě a preciznosti. Prodejna může nabídnout veškerý zlatnický servis, práci s drahými kameny nebo obrovské kolekce snubních prstenů, kvalitních šperků ze stříbra, chirurgické oceli nebo českého granátu. Brzy budeme moci nabídnout také nové, předvánoční kolekce. Zlatnická nabídka je také bohatá dlouhodobě. „Máme spoustu zlatých šperků, náhrdelníků, náramků. Není problém sestavit nebo navrhnout cokoliv podle přání zákazníka a vyrobit šperk přímo na míru.“ Šperky jsou vhodné také pro alergiky. „Spolupracujeme jen se spolehlivými a dlouhodobě prověřenými dodavateli a díky tomu nabízíme pouze kvalitní zboží,“ upozorňuje majitelka. Nechybí ani velká nabídka šperkovnic různých designů i velikostí.
Velmi kvalitní je také hodinářský sortiment, který nabízí například již zmíněné pendlovky, což je naše srdeční záležitost a to mechanických strojů, quartzové hrací stroje nebo mechanické kukačky Schwarzwald. „Jedná se o Schwarzwaldky z kvalitního vyřezávaného dřeva, mechanické stroje, které budou sloužit klidně i sto let,“ říká majitelka, podle které jsou ale v bohaté nabídce i hodiny klasické, stolní, dětské, dřevěné a to jak analogové tak digitální, ale i atypické modely, budíky nebo meteostanice, nesmí chybět ani kapesní hodinky mechanické i quartzové. Nabízíme renovaci kapesních hodinek, včetně kvalitních modelů jako Omega nebo Rolex apod. Zajišťujeme fasování safírových skel. Opravy hodinek jsou připravené i k zajištění potřebné vodotěsnosti hodinek na špičkových přístrojích. „Při hodinářských opravách zjistíme, co se s hodinkami stalo, v jakém je stroj stavu a nabídneme řešení i cenu opravy. Spolupracujeme se zákazníkem i během zjišťování závad hodinek. Právě komunikace se zákazníkem je pro nás tím nejdůležitějším.

Veškeré naše šperky jsou opravitelné, jedná se hlavně o českou a německou výrobu, které dáváme přednost. Šperky jsou kvalitní, rhodiované nevadí alergikům a zároveň máme možnost je i sami servisovat a to i po záruce. Stejně tak, jako hodinářské zboží,“ dodala s tím, že mohou v rámci služeb pomoci i s provedením oprav u jinde zakoupeného zboží ať už hodinářského, nebo zlatnického. K hodinkám patří na prodejně také velmi široká nabídka pásků od velikosti 6 až po 40, kovové se dají i zkrátit a mění se zpravidla na počkání. Obdivovat mohou zákazníci na prodejně také krásné modely porcelánových panen nebo různých plechových modelů pro muže. Nyní se mohou naši zákazníci těšit na novou kolekci exkluzivních šperků známé značky MORELLATO Venezia.
Platit mohou zákazníci hotově i platební kartou. V případě darů se může hodit některý z poukazů, které se v poslední době velmi dobře prodávají. Protože si tak může každý vybrat podle svého v široké nabídce zboží jak zlatnického, tak hodinářského. A všichni jsou tak uspokojeni dárkem. Z vlastních poškozených šperků je pak možné také vytvořit nový, podle přání zákazníka. „Snažíme se vždy vyhovět tomu, co by si zákazník přál a najdeme pro něj to nejvhodnější řešení. Případně budeme rádi, když budeme pomoci radou a našimi zkušenostmi,“ poukazuje Dokoupilová. „Většinu zlatnických oprav se snažíme vykrývat během týdne. Zakázky složitější jsou do měsíce. Také záleží na výrobě a volbě šperků a případné kvalitě zvolených kamenů, které se musí objednat. Po celou dobu jsme však se zákazníkem v komunikaci. S každým jednáme férově. Není našim zájmem jen prodat, ale především poradit a navrhnout vše ke spokojenosti zákazníka. Spokojený zákazník je pak naší vizitkou a nejlepší reklamou. Máme spokojené zákazníky, kteří se k nám rádi vrací již několik let a to i z Prostějovska, Blanenska, Brněnska nebo Olomoucka a širokého okolí. Práce s lidmi je hlavně o profesionálním přístupu a jednání. Hodinařina je naše srdeční záležitost a krásné šperky jen podtrhují naši krásnou profesi za kterou nás spousta našich zákazníků ocení.
Více informací mohou zájemci získat na webových stránkách www.hodinarstvi-dokoupilova.cz, které se nyní ještě doladují, také na telefonním čísle 516 453 964. V září je prodejna otevřena v pondělí od 8:30 do 12:00 a následně od 13:30 do 17:00 hodin. V úterý a čtvrtek od 8:30 do 15:30, ve středu od 8:30 do 16:00, v pátek od 8:30 do 15:00 hodin a v sobotu pak od 9:00 do 11:00 hodin. „Od října ale dojde k prodloužení otevírací doby. Tu zveřejníme na webových stránkách. Aktuální otevírací dobu se snažíme vždy vepsat také do sms zprávy pro zákazníky ohledně jejich zakázek,“ řekla Zuzana Dokoupilová, pro kterou je spokojený zákazník tou opravdu největší odměnou. „Chceme, aby se tu zákazníci cítili příjemně, abychom mohli odborně pomoci, poradit, najít vhodné řešení a ve zpětné vazbě se k nám vrátí spokojený zákazník . Na tom si po celou řadu let
zakládáme,“ zakončila.(Luke)Podobné články:
Do nové sezóny bez závazků - ze dne 15.03.2010 (2)
Úvodní duel rozhodl obránce - ze dne 15.03.2010 (2)
Fotbalová DIVIZE - ze dne 02.06.2008 (2)
Konkurzní řízení na funkci ředitelky - ze dne 08.04.2008 (2)
Zubaři DUBEN - ze dne 06.04.2008 (2)
Volejbalistkám se na lepší časy neblýskalo - ze dne 06.03.2008 (2)
Zaměřují se na prevenci kriminality - ze dne 14.02.2008 (2)
Summer dance cup v Boskovicích - ze dne 11.06.2024 (1)
Zahraniční učitelé pro boskovické aikido - ze dne 10.06.2024 (1)
Úprava trávníků se nepovedla - ze dne 03.06.2024 (1)
Rušení projektu knihovny provázely emoce - ze dne 03.06.2024 (1)
Stavbu v lokalitě Vinohrádky nepodpořili - ze dne 03.06.2024 (1)
SUMMER DANCE CUP BOSKOVICE - ze dne 03.06.2024 (1)
Pokračují v obnově parku před poštou - ze dne 03.06.2024 (1)
Prvňáčci ze Zelené na olympiádě - ze dne 29.05.2024 (1)
Situace na interně je kritická - ze dne 24.05.2024 (1)
Sušilka slaví úspěch v minikopané! - ze dne 23.05.2024 (1)
Filatelista Petřík znovu vyhrál světovou výstavu - ze dne 22.05.2024 (1)
Plavecký závod v Boskovicích - ze dne 22.05.2024 (1)
Oldřich Kovář odstoupil z mediálního výboru - ze dne 17.05.2024 (1)

Všechny články z tohoto čísla (12/2020):

Rubrika: Zpravodajství
Art camp měl velký úspěch
Boskovice mají nové logo
Festival navštívila čtvrtina diváků
Jihomoravský kraj nezapomíná ani na sever regionu. Pracuje se i u Boskovic
Jihomoravský kraj nezapomíná ani na sever regionu. Pracuje se i u Boskovic
Jiřinky zaujaly i v náhradních prostorách
Letovické muzeum otevřelo nové výstavy
Nové vybavení pro nemocnici
Peticí podporují opravu komunikace
Pokračovali s obnovou vyhlídky
Položili další kameny zmizelých
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 1. - 11. 10. 2020
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 10. - 20. 9. 2020
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 17. - 27. 9. 2020
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 24. 9. - 4. 10. 2020
Provozní doba pro veřejnost - Městské lázně Boskovice 3. - 13. 9. 2020
Přiblíží pány z Boskovic
Regionální koupaliště hodnotí letošní sezonu
Služby Boskovice začnou opravovat silnice
Sportovní hala potřebuje totální rekonstrukci
Školy mohou dětem zakázat používání mobilních telefonů
U Bořitova se zřítilo letadlo
V Boskovicích nesouhlasí se změnou otevření pošty
V Cetkovicích vyrostla moderní lesní školka
V létě rušili noční klid
Vybírají z návrhů architektů
Zákaz návštěv v nemocnicích i sociálních službách

Rubrika: Sport
Cenné vítězství Boskovického družstva
Hokejisté jsou hladoví po úspěchu a čekají na Špoka
Knínice sledovaly bikerské finále
Na velké cestě s Boskovickými triatlonisty
O ukázku aikida byl zájem
Pardubice si odvezly debakl
Ráječko se dotahuje na Boskovice, Kunštát pálil ostrými
Rekordy vzali útokem
Tenisový turnaj v Kunštátě
Vítězný fotbalový víkend

Rubrika: Představujeme
,,Spokojený zákazník je pro Hodinářství Dokoupilová tou největší odměnou.,,
Kraj by rád zařadil borotínský dům s pečovatelskou službou Za Sluncem do sítě financované státem
Lukáš Holík, 34 let, místostarosta Boskovic
Vít Rajtšlégr (ČSSD): Voda je čím dál cennější komodita. Musíme se s ní naučit lépe hospodařit

Rubrika: Černá kronika
U Crhova se srazilo osobní auto s traktorem
Z garáže přes noc zmizela jízdní kola

Rubrika: Napsali nám
Hrad Svojanov má program pro výletníky i na říjen
Husí slavnosti 2020? - letos malé
Jarní soutěž s Topnetem v lázních Boskovice
Nemocnice Blansko se stala odběrovým místem na Covid-19